Pár dotazů na touarega

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
Uživatelský avatar
Tunningkiller
Řidič
Řidič
Příspěvky: 198
Registrován: 18.04.2008 21:00
Bydliště: Morava
Kontaktovat uživatele:

Pár dotazů na touarega

Příspěvek od Tunningkiller »

Zdravim panove. Da se nekde v touaregu jednoduse odpojit napeti od vozidla? Nechci kuli odpojeni baterky pod sedackou vytahovat sedacku. Vzadu ji klidne odpojim. Potrebuju opravit prah na prave strane. A jestli nekdo vi jak sundat spinac zamku 5dveri co vnem je mikrospinac 5dveri. Odsrouboval sem dva sroubky ze zadni strany a nechce jit ven za nic na svete. Docela jsem skousel I silou a nejde to:)

Uživatelský avatar
Tunningkiller
Řidič
Řidič
Příspěvky: 198
Registrován: 18.04.2008 21:00
Bydliště: Morava
Kontaktovat uživatele:

Re: Pár dotazů na touarega

Příspěvek od Tunningkiller »

Jeste sem si vzpomel. Kde se ma nachazet nafukovaci sada na rezervu? A hlavne kde se najde ta dirka na zasunuti tej nafukovaci sady? Koupil jsem ted cerstve touarega tak se stim seznamuju:)diky za rady:)

PistaCZ
Řidič
Řidič
Příspěvky: 53
Registrován: 05.06.2012 13:41

Pár dotazů na touarega

Příspěvek od PistaCZ »

Nevim jestli to je rada, ale ja resim odpojovani baterky kdyz to potrebuju na chvili jen vytazenim pojistek. Zalezi na co to potrebujes. Pokud mas namysli nafukovaci sadou hadici na dofuk kol a mas auto na mechach tak hadice je pod levym zadnim sedakem v pouzdre a dirka na pripojeni ke kompresoru je pod sedadlem spolujezdce zepredu. Je tam takova kulata guma, tu vytahnes a hadici tam nasroubujes. Auto samo zjisti ze jsi ji pripojil a je jiz vse funkcni. Snad to pomuze

Uživatelský avatar
Tunningkiller
Řidič
Řidič
Příspěvky: 198
Registrován: 18.04.2008 21:00
Bydliště: Morava
Kontaktovat uživatele:

Re: Pár dotazů na touarega

Příspěvek od Tunningkiller »

PistaCZ píše:Nevim jestli to je rada, ale ja resim odpojovani baterky kdyz to potrebuju na chvili jen vytazenim pojistek. Zalezi na co to potrebujes. Pokud mas namysli nafukovaci sadou hadici na dofuk kol a mas auto na mechach tak hadice je pod levym zadnim sedakem v pouzdre a dirka na pripojeni ke kompresoru je pod sedadlem spolujezdce zepredu. Je tam takova kulata guma, tu vytahnes a hadici tam nasroubujes. Auto samo zjisti ze jsi ji pripojil a je jiz vse funkcni. Snad to pomuze
parada diky. Nafukovaci sadu tam nemam:) nekdo ji odtam stipl. Nemam ani rezervu. Nechapu proc to nekdo vytahuje z auta.odpojit baterku chci kuli svarovani na aute. Odpojim obe baterky pro jistotu. :) diky za odpoved

Uživatelský avatar
Tunningkiller
Řidič
Řidič
Příspěvky: 198
Registrován: 18.04.2008 21:00
Bydliště: Morava
Kontaktovat uživatele:

Re: Pár dotazů na touarega

Příspěvek od Tunningkiller »

Jeste mi nesviti leva obrysovka.zarovku vymenit nepomohlo. Do patice leze cca 2.6v. Napeti do svetla zmereno odpory ok. Jinak vsechny obrysovky svitej. Az rozchodim zbytek tak to hodim na vag a uvidim:)

Uživatelský avatar
rauch
Řidič
Řidič
Příspěvky: 64
Registrován: 04.02.2010 12:57
Bydliště: Pri BA

Re: Pár dotazů na touarega

Příspěvek od rauch »

Tunningkiller píše:Zdravim panove. Da se nekde v touaregu jednoduse odpojit napeti od vozidla? Nechci kuli odpojeni baterky pod sedackou vytahovat sedacku. Vzadu ji klidne odpojim. Potrebuju opravit prah na prave strane. A jestli nekdo vi jak sundat spinac zamku 5dveri co vnem je mikrospinac 5dveri. Odsrouboval sem dva sroubky ze zadni strany a nechce jit ven za nic na svete. Docela jsem skousel I silou a nejde to:)
sedacku vytahovat nemusis,staci ju preklopit na pantoch...trva to cca 5min...
VW Touareg II 3.0 TDi 193kW, rv.2015, VW Caddy 1.9TDi 55kW+chip rv.08

Uživatelský avatar
Tunningkiller
Řidič
Řidič
Příspěvky: 198
Registrován: 18.04.2008 21:00
Bydliště: Morava
Kontaktovat uživatele:

Re: Pár dotazů na touarega

Příspěvek od Tunningkiller »

Diky jeste jsem na to nekoukal:) odpojim to a budu mit jistotu

Odpovědět

Zpět na „Touareg“