Materiály v interiéru

Opravy a neduhy

Moderátor: Olaf87

Trminek
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 201
Registrován: 09.11.2012 11:31

Materiály v interiéru

Příspěvek od Trminek »

Tak Vám nevím, ale začíná mi vadit, kde všude začíná VW šetřit. Aby se mi vytlačil v čalounění dveří důlek od loktu kam si pokládám ruku když držím volant za 4 tis. kilometrů bych Vážně nečekal. U Golfu V jsem toto neměl ani po 250 tis. km :(
Golf VII GTI performance - bílá

bouky2
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 322
Registrován: 25.01.2014 19:57

Re: materiály interiéru

Příspěvek od bouky2 »

Já si zase všiml povrzávání sedadla řidiče, když jedu esíčka a nemám puštěné nahlas radio :) Zvuk vychází z levého boku někde směrem dolu ke dveřím. Tak budu chvíli pozorovat, za jakých podmínek to dělá :) Jestli když je v interierů chládek nebo tak :D

Btw podobnou věc jsem viděl u kamaráda, ale ten měl totálně otlačenou hranu dveří v OII, kam si odkládal loket. No jo, ale v té době vážil někde kolem 160kg :D a určitě měl přes 100tis :)

Uživatelský avatar
Cooky
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 245
Registrován: 30.10.2012 12:10
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: materiály interiéru

Příspěvek od Cooky »

u OII je to standart :D to tak má bejt :D je to stejný jako když máš ergonomickou myš u počítače, tak tohle jsou ergonomické čelounení dveří. Aby se lépe opíralo (ironie samozřejmě)

Je to smutné, ale je to tak :(

fkabl
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 341
Registrován: 26.07.2010 13:48

Re: materiály interiéru

Příspěvek od fkabl »

Jsem majitelem G VI a bohužel musím souhlasit, že jak v G VII, tak O 3 (tam ještě více než v G) se oproti předchozím generacím šetřilo a občas to jde bohužel vidět, přestože se to výrobci snaží zamaskovat "modernějším" vzhledem. Tento můj postřeh mi při prohlídce potvrdil i prodejce. Samozřejmě potichu, aby to neslyšeli zákazníci, kteří nemají srovnání 8) Kromě zmiňované zadní nápravy hlavně interiér. Třeba méně a menší kvalita měkčených plastů. Např. na zadních dveřích G VII nejsou oproti G VI měkčené, ale jen tvrdé... Byl jsem si nové generace obou aut ošahat a dospěl jsem k názoru, že s omlazením současného auta počkám až na generaci G VIII. Jen se bojím, že to šetření a postupná ztráta kvality bude pokračovat :cry:

Uživatelský avatar
Bofors
Pilot
Pilot
Příspěvky: 707
Registrován: 24.12.2012 23:54
Bydliště: Ostravwa

Re: materiály interiéru

Příspěvek od Bofors »

tak zrovna interiér je ozdoba G7 a jestli jedna lišta na zadních dveřích je tvrdá nebo měká je mi buřt. ale je dobře že se řeší ptákoviny, protože nic vážného k diskusi není.
VW Golf VII 1,4 TSI

Uživatelský avatar
NeoGenX
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1771
Registrován: 04.01.2008 19:54
Bydliště: Ostravwa

Re: materiály interiéru

Příspěvek od NeoGenX »

:good: Přesně tak ... dokud se řeší krávoviny, je vše, jak má být :drinks:
VW Golf Sportsvan 2017; 2.0 TDi 110kW R-Line

Uživatelský avatar
jirkaa64
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 473
Registrován: 22.12.2012 10:58

Re: materiály interiéru

Příspěvek od jirkaa64 »

fkabl píše:Jsem majitelem G VI a bohužel musím souhlasit, že jak v G VII, tak O 3 (tam ještě více než v G) se oproti předchozím generacím šetřilo a občas to jde bohužel vidět, přestože se to výrobci snaží zamaskovat "modernějším" vzhledem. Tento můj postřeh mi při prohlídce potvrdil i prodejce. Samozřejmě potichu, aby to neslyšeli zákazníci, kteří nemají srovnání 8) Kromě zmiňované zadní nápravy hlavně interiér. Třeba méně a menší kvalita měkčených plastů. Např. na zadních dveřích G VII nejsou oproti G VI měkčené, ale jen tvrdé... Byl jsem si nové generace obou aut ošahat a dospěl jsem k názoru, že s omlazením současného auta počkám až na generaci G VIII. Jen se bojím, že to šetření a postupná ztráta kvality bude pokračovat :cry:
Pokud je cena za vzhledově a technicky lepší interiér (rádio, nový climatronic atd), ta horší zadní náprava a neměkčená lišta na zadních dveřích, tak to beru. Hlavně kvůli vnitřku jsem ho kupoval.
tevwgo02_4b2f32c3852e9.jpg
P1020490.JPG
G7 bílá Pure 1,2 63kw ergoActiv SunSet

dave3658
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 05.11.2010 18:15

Re: materiály interiéru

Příspěvek od dave3658 »

tak práve na tejto fotke je krajší interiér 6ky..ešte keby mal dotykový displej tak super. A naživo je interiér 6ky taktiež robustnejší, čiže na 7ke šetrili na kvantite neviem či aj na kvalite plastov.

Uživatelský avatar
Bofors
Pilot
Pilot
Příspěvky: 707
Registrován: 24.12.2012 23:54
Bydliště: Ostravwa

Re: materiály interiéru

Příspěvek od Bofors »

Máš smysl pro humor ale někteří by to nemuseli pochopit.
VW Golf VII 1,4 TSI

Uživatelský avatar
sirdo
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2203
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: materiály interiéru

Příspěvek od sirdo »

na adresu sestky sa da povedat len jedno - nepodareny facelift patky...

Uživatelský avatar
jirkaa64
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 473
Registrován: 22.12.2012 10:58

Re: materiály interiéru

Příspěvek od jirkaa64 »

Už se těším na osmičku a to myslím upřímě.
G7 bílá Pure 1,2 63kw ergoActiv SunSet

Uživatelský avatar
Bofors
Pilot
Pilot
Příspěvky: 707
Registrován: 24.12.2012 23:54
Bydliště: Ostravwa

Re: materiály interiéru

Příspěvek od Bofors »

To je jak apple iphonisti. Vyšla 5s a už se těší na 6 :)
VW Golf VII 1,4 TSI

Uživatelský avatar
jirkaa64
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 473
Registrován: 22.12.2012 10:58

Re: materiály interiéru

Příspěvek od jirkaa64 »

Já jen na podívání, auta moc neměním, jedno šlo z domu po 12 letech a O1 budu mít už 17 let a pořád jezdí.
G7 bílá Pure 1,2 63kw ergoActiv SunSet

Uživatelský avatar
sirdo
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2203
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: materiály interiéru

Příspěvek od sirdo »

osmicka pojde v slapajach sestky, cize facelift predoslej generacie...

Honzajs122
Řidič
Řidič
Příspěvky: 137
Registrován: 20.09.2013 21:28

Příspěvek od Honzajs122 »

Pánové, vaše starosti bych chtěl mít. Interiér G7 je hodně Pěkný. Kvalita je o třídu výš než facelift Yeti.

Odpovědět

Zpět na „Závady a servis“