PŘEVODOVKA DSG - Cukání,problémy

Moderátoři: Chozin, alesino

Odpovědět
Uživatelský avatar
Chozin
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1436
Registrován: 23.05.2008 15:32
Bydliště: Frýdlant
Kontaktovat uživatele:

Re: PŘEVODOVKA DSG - Cukání,problémy

Příspěvek od Chozin »

Je to tlačítko WINTER PAKETU s ostřikovači světel , vyhřívanými tryskami a vyhřívanými sedadly ... určitě motorová brzda

:arrow: Na sněhu i jiné břečce dokáže emoce částečně zkrotit zimní „Winter režim“, který se aktivuje tlačítkem na středovém panelu Více na: http://www.autorevue.cz/test-vw-crossto ... n=copylink" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
alesino
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2998
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: HavířOff

Re: PŘEVODOVKA DSG - Cukání,problémy

Příspěvek od alesino »

:arrow: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=262&t=93394" onclick="window.open(this.href);return false;
na konci první stránky , příspěvek od winsblack :good:
VW Touran 1,9 TDI DSG 105 kW / 350 Nm chip by TDIfun

Uživatelský avatar
Chozin
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1436
Registrován: 23.05.2008 15:32
Bydliště: Frýdlant
Kontaktovat uživatele:

Re: PŘEVODOVKA DSG - Cukání,problémy

Příspěvek od Chozin »

Alda má pameť :good: vím že to tu již bylo, ale nemohl jsem to najit

Uživatelský avatar
nejrychlejsi
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 21
Registrován: 09.01.2013 17:36
Bydliště: Praha

Re: PŘEVODOVKA DSG - Cukání,problémy

Příspěvek od nejrychlejsi »

jasny diky chlapci uz to chapu, to vite kdyz se sejde x starsich lidi co jezdi jen avii a pak dostanou novejsi auta do rukou tak spekulujou. :-) uz mam jasno a v praci reknu dal :D
Touran 07 2,0 TDI 125kW DSG

Uživatelský avatar
bmwm3
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 33
Registrován: 26.12.2007 17:14

Re: PŘEVODOVKA DSG - Cukání,problémy

Příspěvek od bmwm3 »

Kamarád taky řešil cukání DSG.
Nakonec pomohla kalibrace skříně.
Dělali mi to v Praze tady http://www.autoindividual.cz/opravy-aut ... prevodovek" onclick="window.open(this.href);return false;


No - na DSG jsem slyšel zatím jen chválu, tak doufám, že jsem kámošovi neporadil špatně při koupi..

Máte hodně zkušeností s poruchami DSG?

Díky

esser
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 41
Registrován: 29.07.2009 11:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: PŘEVODOVKA DSG - Cukání,problémy

Příspěvek od esser »

Ahoj chlapi

Dovezl jsem Tourana 1,4 TSI v CNG s automatem DSG 7 st se 152 000 km a nastal problém....

Na začátku, když vše ještě fungovalo a bylo slyšet jen kovové zvuky při nerovnostech na silnici to hlásilo chybu P17BF - hydraulické čerpadlo ochrana proti vůli.....
Než jsem to stačil začít řešit při nastartování trvalo než se zařadila rychlost vpřed i vzad. Následně začali vypadávat rychlosti při řazení a teď už to nejede vůbec a kape olej.....
Stojím v Praze a nevím na koho se obrátit, jestli autorizovaný servis, případně na někoho zde doporučeného. V každém případě mne auto živý, takže potřebuji rychlé stanovení problému a způsob opravy.
V servisce je psaná oprava při 131 000 Mehrfachkupplung ersetz, což bylo 9.12.2013.
Prosím o doporučení na koho se obrátit, jen pro jistotu připomínám, že je to DSG 7 st z šestého měsíce 2010.

Je mi jasné že to bude drahé, jo je šance se eventuálně obrátit na bazarníka v německu s tímto problémem, auto jsem zakoupil před 14 dny?

Díky
Boby

guRdy
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 01.03.2013 22:43

Re: PŘEVODOVKA DSG - Cukání,problémy

Příspěvek od guRdy »

Zdravim potřeboval bych poradit nějakej dobrej servris v praze na 7st. DGS kde zvladnou kvalitně opravu?
Slyšel jsem chválu na Tukas.

Uživatelský avatar
lipa
Závodník
Závodník
Příspěvky: 504
Registrován: 26.07.2010 12:10
Bydliště: Třebíč

Re: PŘEVODOVKA DSG - Cukání,problémy

Příspěvek od lipa »

Mrkni sem, než to někam povezeš.
http://www.prevodovky-sixta.cz/index.ph ... odovek-dsg" onclick="window.open(this.href);return false;

esser
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 41
Registrován: 29.07.2009 11:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: PŘEVODOVKA DSG - Cukání,problémy

Příspěvek od esser »

POPTÁVÁM PŘEVODOVKU
Patrně došlo na nejhorší, poptávám novou 7 stupňovou automatickou převodovku s označení MGM pro Tourana. Prý tam jde i LWW.
Typy vozů kde se vyskytuje: Scirocco, Touran, Passat, Golf a Golf plus.
Děkuji za nabídky a případné typy...
Boby

Uživatelský avatar
swenak
Člen klubu
Příspěvky: 3883
Registrován: 20.07.2009 16:42

Re: PŘEVODOVKA DSG - Cukání,problémy

Příspěvek od swenak »

zkus uživatele fr.mottl
Golf 6 GTI Edition 35, DSG

esser
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 41
Registrován: 29.07.2009 11:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: PŘEVODOVKA DSG - Cukání,problémy

Příspěvek od esser »

Ten mi už pomohl vyhledat typ převodovky a modely vozů které jsou stejné....a jsem mu vděčný.
Víc bohužel nedokáže....
Sixta prý dokáže použitou převodovku koupenou na vrakáči prověřit a říci jestli je ok. Co si o tom myslíte, je to možné?
Boby

Uživatelský avatar
pratonda
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1658
Registrován: 14.06.2010 21:19
Bydliště: Žamberk

Re: PŘEVODOVKA DSG - Cukání,problémy

Příspěvek od pratonda »

Já ti doporučím kontaktovat vrakoviště Mihocar,maj všechno možný.Pokud máš k dispozici OEM kód dle Etky měj ho k dospozici při telefonátu.Dávaj i nějakou záruku (měsíc) na vyzkoušení funkčnosti použitých dílů.
VW TOURAN Manželka už nechce vo BMW E30 ani slyšet (nána jedna)... no ať si třeba trhne nohou - E46 330Ci jsem si prostě neodpustil

fr.mottl
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 31
Registrován: 12.03.2009 17:22

Re: PŘEVODOVKA DSG - Cukání,problémy

Příspěvek od fr.mottl »

esser píše:Ten mi už pomohl vyhledat typ převodovky a modely vozů které jsou stejné....a jsem mu vděčný.
Víc bohužel nedokáže....
Sixta prý dokáže použitou převodovku koupenou na vrakáči prověřit a říci jestli je ok. Co si o tom myslíte, je to možné?
A řekl jak to dokáže? Jestli ne, tak já to jeho "kouzlo" prozradím. Napíchne externě převodovku a přečtě všechny měřené bloky. Z měřených bloků může poznat, kolik tlačí mechatronika, zda neodchází čerpadlo, pak na stav spojek, zda se tam nevyskytuje problém. Teplotní model - jak byla převodovka provozována. A pár dalších maličkostí. Ale pokud bude načaté ložisko, to asi nezjistí :)

Kolik si pan Sixta říká, za takové prověření, zda to není tajné?

esser
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 41
Registrován: 29.07.2009 11:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: PŘEVODOVKA DSG - Cukání,problémy

Příspěvek od esser »

1000 kc
Boby

HK-6
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 26.06.2014 14:14

DSG 7 st

Příspěvek od HK-6 »

Zdravím Vás tady na foru, koupil jsem si Tourana 1,9 TDI se 7 st Dsg převodovkou. Zatím jsem docela spokojený jen mám problém s převodovkou.Porucha se neobjevuje stále, třeba jednou za týden při studeném motoru a rozjezdu převodovka přestane řadit a auto jede na stupeň, který tam byl zařazený. Při vypnutí motoru a znovu nastartování auto zase jede bez problémů. Při kontrole na počítači to neukazuje žádný záznam o poruše. Nemáte s tím někdo nějakou zkušenost.

Odpovědět

Zpět na „Motor“