Pouzdro klíče

Ochrana Vašeho auta.

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
MatesIV
Řidič
Řidič
Příspěvky: 141
Registrován: 19.11.2008 15:50
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Pouzdro klíče

Příspěvek od MatesIV »

Ahoj, chtěl bych se zeptat zda můžu vyměnit toto starý pouzdro klíče(viz. níže) za toto nový. V původním klíči mám dvě baterky CR1620 a to nový pouzdro je dělaný na baterku CR2032 (jeden nebo dva kusy?). Je to zaměnitelné? Díky :)
Původní klíč
Původní klíč
Novej klíč
Novej klíč
Golf IV 1.9 TDi

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: Pouzdro klíče

Příspěvek od majrek001 »

moc to nepasuje jsou tam jinak napájecí packy na plošňáku ale po úpravách to jde a zrovna předělat na třítlačítko..
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Uživatelský avatar
MatesIV
Řidič
Řidič
Příspěvky: 141
Registrován: 19.11.2008 15:50
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Re: Pouzdro klíče

Příspěvek od MatesIV »

O těch packách vím, spíš se mi jedná o ty baterky že jsou v každém jiny. A taky mi připadne že v tom novym pouzdře je to dělany jen na jednu baterku a ne na dvě jako v tom původním.
Golf IV 1.9 TDi

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: Pouzdro klíče

Příspěvek od majrek001 »

ano je to na jednu.. není to náhodou ty baterky tam paralelně v tom starým klíči tam je myslím nějaký plíšek mezi baterkama jestli se nepletu už je to pár let co jsem to předělával
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Uživatelský avatar
MatesIV
Řidič
Řidič
Příspěvky: 141
Registrován: 19.11.2008 15:50
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Re: Pouzdro klíče

Příspěvek od MatesIV »

Právě že tam žádný plíšek nebyl, je to normálně seriově zapojeny. Dvě baterky po 3V = 6V, pokud v tom novým má být jen jedna baterka tak to je jen 3V.
Golf IV 1.9 TDi

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: Pouzdro klíče

Příspěvek od Goauld »

Chtěl sem si předělat přesně ten starej klíč do novyho obalu s hranatyma tlačítkama, ale narazil sem na problém, že i když sem držák baterií upravil tak abych tam strčil sériově 2x CR2016, stejně jak sou ve starym 2x CR1620, tak mi nakonec elektronika v novym obalu nechtěla fungovat. Přišel sem na to, že i když kontakty dosedaly a elektronika vysílala, tak signál novým obalem neprošel. Řešil sem to v jednom tématu a někdo mi tam psal, že to není možny, že plasty sou stejny a musí to fungovat. Nefungovalo ! Dělal sem to kvůli předělání na třítlačítko a nakonec sem to vyřešil tak, že sem si koupil obal z číny s kulatýma tlačítkama a ze staryho kliče sem nechal spodní kryt s bateriema. Funguje to normálně a vypadá to taky normálně. obal sem kupoval tenhle http://www.ebay.com/itm/310684977973?ss ... 1497.l2649" onclick="window.open(this.href);return false;
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečení“