Dodatečná montáž Bi-xenonových světlometu

Elektronika vozu + vše uvnitř

Moderátor: Olaf87

Tominko
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 09.05.2012 18:46

Dodatečná montáž Bi-xenonových světlometu

Příspěvek od Tominko »

Zdravím mám VW Golfa VII 1.4 103 KW výbava Comfortline a chtěl bych se zeptat, zda-li by šly dodatečně namontovat bi-xenonové světlomety? A jestli by nevadilo, že auto je v záruce? A kolik by to cca stálo? Díky

efreeti
Řidič
Řidič
Příspěvky: 95
Registrován: 31.07.2013 14:05

Re: Dodatečná montáž Bi-xenonových světlometu

Příspěvek od efreeti »

Jestli ti to pomůže tak na anglickém fóru se to řeší víc než rok (např. tady: http://www.golfmk7.com/forums/showthread.php?t=2223" onclick="window.open(this.href);return false; ) a ještě nebyl nikdo kdo by to zrealizoval.
Záruka je úplně to poslední co potřebuješ vyřešit. Potřeboval bys mimo jiné úplně jiný nárazník kvůli ostřikovačům, jinou masku, adaptéry, ovládací jednotku, kodování a samozřejmě světla.
Levněji asi vyjde, když prodáš to auto to máš a koupíš si jiné z bixenonama.
VW Golf VII 1.4TSI 103kW Highline MY2013

Uživatelský avatar
semacik
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 230
Registrován: 12.01.2014 15:53

Příspěvek od semacik »

J to riešim tiež na ostrekovače kašlem na naklony tiež.. Diely originál viem zohnať cca za 600 eur - chystám sa na to na Vianoce...

Odoslané z C5303 pomocou Tapatalku

Uživatelský avatar
Bofors
Pilot
Pilot
Příspěvky: 707
Registrován: 24.12.2012 23:54
Bydliště: Ostravwa

Re: Dodatečná montáž Bi-xenonových světlometu

Příspěvek od Bofors »

:laugh: :laugh: :laugh: škoda že dneska není apríl. jak projdeš přes stk? taková "úprava" je mimo veškeré předpisy které má splňovat.
VW Golf VII 1,4 TSI

rasto4444
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 304
Registrován: 06.01.2011 22:34

Re: Dodatečná montáž Bi-xenonových světlometu

Příspěvek od rasto4444 »

Semacik: 600 evri za svetla origo? To by som bral aj ja. :) Ostreky mam a tiez som uvazoval a jak ste tu temu otvorili aj uvazujem nad dorobenim..
Golf 7 1.6 Comfortline+"Comfort,Winter"paket,"Rear Assist",nastavenie jazdného profilu, PC "Premium", "Composition Media" s CD, športové sedadlá

Uživatelský avatar
sirdo
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2203
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Dodatečná montáž Bi-xenonových světlometu

Příspěvek od sirdo »

ja si pockam na FullLED, bi-xenony su uz OUT :rofl: ...

Uživatelský avatar
iwhy
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 273
Registrován: 03.02.2014 10:08
Bydliště: KE, SK

Re: Dodatečná montáž Bi-xenonových světlometu

Příspěvek od iwhy »

Sú tu ešte tieto repliky:

Obrázek
http://www.ebay.co.uk/itm/For-2014-VW-G ... 1299166349

Zapájajú sa bez úprav v riadiacich jednotkách alebo káblovaní namiesto originálnych halogénov. S kvalitou by nemal byt problém, svetlá ktoré robili pre Passat, Jettu alebo staršie Golfy boli vraj na tom kvalitatívne ako originálne. Majú certifikár, ale aj tak bude problém s HID stretávačkami keď to nebude mat auto niveláciu a ostrekovače. Jedine žeby tam boli slabšie výbojky namiesto 35W slabšie 25W ako to má Rapid, vtedy podľa vyhlášky netreba ostrekovače ani niveláciu... Neviem ako to, ale posudzujú na STK keď to tak nie je od výroby.

Uživatelský avatar
semacik
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 230
Registrován: 12.01.2014 15:53

Příspěvek od semacik »

Na STK kašlem. Dáš 20cku A prejdes. Mám skúsenosť osobnú S nejednym autom. :) zajtra ti pošlem link na tie.xenóny.

Odoslané z C5303 pomocou Tapatalku

rasto4444
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 304
Registrován: 06.01.2011 22:34

Re: Dodatečná montáž Bi-xenonových světlometu

Příspěvek od rasto4444 »

Posli aj mne :-)
Golf 7 1.6 Comfortline+"Comfort,Winter"paket,"Rear Assist",nastavenie jazdného profilu, PC "Premium", "Composition Media" s CD, športové sedadlá

Uživatelský avatar
semacik
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 230
Registrován: 12.01.2014 15:53

Příspěvek od semacik »

http://www.mihocar.cz/svetlomet-predni- ... 3/d-91185/" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.mihocar.cz/svetlomet-predni- ... 4/d-91186/" onclick="window.open(this.href);return false;

Nech sa páči :)

Odoslané z C5303 pomocou Tapatalku

Uživatelský avatar
Bofors
Pilot
Pilot
Příspěvky: 707
Registrován: 24.12.2012 23:54
Bydliště: Ostravwa

Re: Dodatečná montáž Bi-xenonových světlometu

Příspěvek od Bofors »

10 000 za jeden, takže 20 000 za oba a stejně to nebude umět to co to umět má a je to na autě na černo a to se vyplatí :laugh:
VW Golf VII 1,4 TSI

Uživatelský avatar
semacik
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 230
Registrován: 12.01.2014 15:53

Příspěvek od semacik »

Čo to nebude umět? Na aute na čierno... Toto ma baví stále počúvať... Plno áut jazdí bez ostrekov aj tak tie ostreky sú na 2 veci popravde. Áno mal som viacero áut S xenonmi. A tie naklony mi nevadia lebo mám auto znížené takže sa nebojím že budem.niekoho oslnovat A chodím stále.sám.alebo max 2 ja A kufor.som za.rok použil 2 krát A policajti mi to ešte.na.žiadnom aute.nekontrolovali

Odoslané z C5303 pomocou Tapatalku

Uživatelský avatar
Bofors
Pilot
Pilot
Příspěvky: 707
Registrován: 24.12.2012 23:54
Bydliště: Ostravwa

Re: Dodatečná montáž Bi-xenonových světlometu

Příspěvek od Bofors »

nebude to umět natáčení a přisvěcování do zatáček a regulaci sklonu. když kupuju auto tak si zaškrtnu příplatky podle toho co chci ale na novém autě, které jsem si sám nakonfiguroval bastlit toto je opravdu úsměvné a výsledek vídám na silnicích denně, bohužel.
VW Golf VII 1,4 TSI

Uživatelský avatar
semacik
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 230
Registrován: 12.01.2014 15:53

Příspěvek od semacik »

Auto som kupoval Cash A V tom čase som nemal zvyšných ďalších 1500 eur na bixenony keď ich môžem mať teraz za 700 eur. A keď.predám pôvodne svetlá za 200 eur tak,za 500 E sa mi to oplatí viac ako vtedy dať 1500

Odoslané z C5303 pomocou Tapatalku

Uživatelský avatar
Bofors
Pilot
Pilot
Příspěvky: 707
Registrován: 24.12.2012 23:54
Bydliště: Ostravwa

Re: Dodatečná montáž Bi-xenonových světlometu

Příspěvek od Bofors »

ale jo, sou to vaše auta. nezapomeňte tady pověsit výsledek.
VW Golf VII 1,4 TSI

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektronika“