Nejde nakódovat DO, zlobí centrální zamykání

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
Skullspiders
Řidič
Řidič
Příspěvky: 55
Registrován: 06.10.2007 20:29
Bydliště: Stříbro

Nejde nakódovat DO, zlobí centrální zamykání

Příspěvek od Skullspiders »

Předem se omlouvám, jestli to tu někde na fóru je, ale nepodařilo se mi najít nic k mému problému

Dovezl jsem Pašíka 3BG 96Kw Variant, 96Kw, r.v. 2001 a v obou ovladačích s DO (3 tlačítka) byly vybyté baterie. Dal jsem nové (Philipsky, ledka bliká :D ) a nepodařilo se mi ani přes Vag ani jiným postupem, co jsem našel tady na fóru nakódovat ovladače, aby fungovalo dálkové ovládání.

Při zamykání přes dveře řidiče (u spolujezdce vložka není) se auto zamkne celé, následně i odemkne a pak najednou nic. Při podržení klíče na odemčení okna sjedou - to samé při zamčení, ale zbytek zámků nereaguje. Když to nechám nějakou chvíli na pokoji, tak zase funguje zamykání všech dveří. V momentě kdy nejde auto přes zámek řidičových dveří zamknout nejde ani ovládání centr. zamykání z vnitřního panelu na řidičových dveří.

Kabely kleslé nejsou, mikrospínače na všech dveřích reagujou, oxidace na kontaktech dveří nejsou, ve sloupku u řidiče taky bez oxidace nebo poškození.


Chyba na adrese 46 - aktivována teplotní ochrana (ta se vrací i po smazání hned jak se centrál "kousne")

Děkuju za rady a tipy kde hledat ;-)

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: Nejde nakódovat DO, zlobí centrální zamykání

Příspěvek od majrek001 »

co komfortka je suchá?
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Uživatelský avatar
Skullspiders
Řidič
Řidič
Příspěvky: 55
Registrován: 06.10.2007 20:29
Bydliště: Stříbro

Re: Nejde nakódovat DO, zlobí centrální zamykání

Příspěvek od Skullspiders »

majrek001 píše:co komfortka je suchá?
Přiznám se, nekoukal jsem ještě. Ale po tom všem se přikláním k tomu, že bude načatá :/
Vyndat, opsat číslo a sehnat jinou :D :(

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“