rada ohledně origo navi MFD passat B5.5

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Jasi.GTI
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 350
Registrován: 09.08.2009 21:24

rada ohledně origo navi MFD passat B5.5

Příspěvek od Jasi.GTI »

navigace pořád ukazuje off road a když zmáčknu info tak mi řekne že jsem na nedigitilizované silnici ale mám to at jedu kamkoli čím to je? jak to vyřešit aby to navigovalo Diiiik za rady

Uživatelský avatar
M@rty
Profík
Profík
Příspěvky: 1058
Registrován: 29.12.2008 14:32
Bydliště: Olomouc City
Kontaktovat uživatele:

Re: rada ohledně origo navi MFD passat B5.5

Příspěvek od M@rty »

Jasi.GTI píše:navigace pořád ukazuje off road a když zmáčknu info tak mi řekne že jsem na nedigitilizované silnici ale mám to at jedu kamkoli čím to je? jak to vyřešit aby to navigovalo Diiiik za rady
Máš vše zapojeno jak má být?gps máš origo od vyroby nebo kupovanou?
Volkswagen Golf: je vyráběn od roku 1974 a oslavován jako ikona. Auto, po kterém byla pojmenována nejen třída vozidel, ale také celá generace automobilů - generace Golf.

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14721
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: rada ohledně origo navi MFD passat B5.5

Příspěvek od tornado1 »

mapu máš jakou? diagnostika ok?
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Jasi.GTI
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 350
Registrován: 09.08.2009 21:24

Re: rada ohledně origo navi MFD passat B5.5

Příspěvek od Jasi.GTI »

vše mám zapojeno antenu jsem kupoval přímo na tento tip rádia,diagnostiku jsem neskoušel rádio jsem taky kupoval měl jsem 1din a cd s mapamy jsem koupil přes net za 250kč.ČR-Polsko s českým hlasem.možná bude chyba v něm nevím děkuji za odpověd

Uživatelský avatar
M@rty
Profík
Profík
Příspěvky: 1058
Registrován: 29.12.2008 14:32
Bydliště: Olomouc City
Kontaktovat uživatele:

Re: rada ohledně origo navi MFD passat B5.5

Příspěvek od M@rty »

Jasi.GTI píše:vše mám zapojeno antenu jsem kupoval přímo na tento tip rádia,diagnostiku jsem neskoušel rádio jsem taky kupoval měl jsem 1din a cd s mapamy jsem koupil přes net za 250kč.ČR-Polsko s českým hlasem.možná bude chyba v něm nevím děkuji za odpověd
Mapu zkus stáhnout tuhle(Čr-Pl013/014) http://blackbull.webz.cz/Navigace.html" onclick="window.open(this.href);return false;
A máš ji zadarmo:)
Volkswagen Golf: je vyráběn od roku 1974 a oslavován jako ikona. Auto, po kterém byla pojmenována nejen třída vozidel, ale také celá generace automobilů - generace Golf.

Jasi.GTI
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 350
Registrován: 09.08.2009 21:24

Re: rada ohledně origo navi MFD passat B5.5

Příspěvek od Jasi.GTI »

zkusím dík moc

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“