Zámky, stahovačky, dveře

1998 - 2005

Moderátor: Olaf87

Odpovědět
strejda Karel
Řidič
Řidič
Příspěvky: 84
Registrován: 02.04.2013 18:18
Bydliště: Karslbad

Zámky, stahovačky, dveře

Příspěvek od strejda Karel »

vážení, kdo budete potřebovat opravit zámek dveří, nebo stahovačku ať manuální nebo elektrickou, cokoliv kolem dveří, tak Vám zalevno opravím - myslím skutečnou opravu, nepotřebujete shánět díly na vrakovištích. zaseklé zámky všech dveří, nastavení jakéhokoliv zámku na jakýkoliv klíč - nepotřebujete více klíčů od jednoho auta v případě neodborné výměny zámku z jiného auta. můžete poslat i poštou a zpátky dostanete nastavený zámek na požadovaný klíč. otevřu zaseklé zablokované dveře v případě poruchy mechanismu otvírání. umím rozebrat mechanismus stahovaček a opravit zaseklou součástku. montáž, demontáž samozřejmostí. v případě potřebyl mám náhradní díly, záruka, pro klubáky sleva. pište do schránky.

Uživatelský avatar
Roman0001
Řidič
Řidič
Příspěvky: 79
Registrován: 01.09.2013 21:40
Bydliště: Severní Čechy

Re: zámky stahovačky dveře

Příspěvek od Roman0001 »

Odkud jsi strejdo Karle??? :D
VW Lupíčko 1.7 SDI :-D

strejda Karel
Řidič
Řidič
Příspěvky: 84
Registrován: 02.04.2013 18:18
Bydliště: Karslbad

Re: zámky stahovačky dveře

Příspěvek od strejda Karel »

Roman001: ze západní části Banánistánu :) co bys potřeboval?

ještě doplním, že tyhle věci už dělám řádku let a nejenom u VW, obracejí se na mě lidi z okolí, sice nevím proč :) mě to přijde jednoduchý, že to musí zvládnout každej :) dělám i daleko složitější mechanismy než VW, který neumí nastavit ani výrobce. zatavený a odepsaný zámky jsou práce na půl hodiny. jinak dělám i běžný práce automechanika, ale těch je všude dost.

Uživatelský avatar
McMahon
Pilot
Pilot
Příspěvky: 731
Registrován: 19.05.2008 17:01
Bydliště: Guty 74
Kontaktovat uživatele:

Re: zámky stahovačky dveře

Příspěvek od McMahon »

Strejčku měl bych teda prosbu o radu. Ještě jsem to neměl čas zkoumat, mam ted furu prace s 3L-kama:-)
Na moji A2-ce nefunguje stahovačka u spolujezdcovych dveři. Ale nefunguje jen když se snažim okno ovladat ze dveři spolujezdce. Když ho ovladam ze strany řidiče tak vše vpoho. Myslel jsem, že je vadny šaltřik, sehnal jsem od polaka z jine A2 ale nic. Jedině, že mi ten zmetek prodal vadny:-) Ale ještě jsem se nedostal ani k tomu abych to zkontroloval.
Neviš kde hledat toho pověstneho "zakopaneho psa"?:-D

strejda Karel
Řidič
Řidič
Příspěvky: 84
Registrován: 02.04.2013 18:18
Bydliště: Karslbad

Re: zámky stahovačky dveře

Příspěvek od strejda Karel »

McMahon: jelikož se pohybuju 15 let kolem strojů, který jsou plný pneumatických součástek, senzorů a počítačů, tak se chci mrknout co je tak "složitýho" na robotroniku 3L - první zájemce už je připraven a čeká až se uvolní místo. Navíc dělám i do strojařiny a v případě nouze není problém součástku rychle a levně vyrobit. Z pneumatiky kromě principu funkce bude hodně společného se senzorikou.
k problému spínače: jelikož kupuješ použitou součástku, která může pocházet z auta napáleného čelně do stromu a jehož součástky mohly projít rukama několika turků, arabů a poláků, tak bez toho, abych v tom hledal něčí záměr, může klidně dojít k tomu, že ti prodají vadný díl. Při sebevědší fantazii si nedokážu představit, že by někdo z toho řetězce někdy v tom autě seděl a zkoušel co tam funguje a co ne. ale abys byl v obraze, tak mikrospínače jdou spravovat a zrovna ty na ovládání okna jdou dost dobře - už jsem opravoval i zcela nepohyblivé, volné apod. jestli chceš tak mi oba pošla a opravím ti jak ten tvůj tak ten polský, protože bych to viděl jako prvotní příčinu a jestli ne, tak aspoň budeš mít dva funkční šaltříky.

Uživatelský avatar
McMahon
Pilot
Pilot
Příspěvky: 731
Registrován: 19.05.2008 17:01
Bydliště: Guty 74
Kontaktovat uživatele:

Re: zámky stahovačky dveře

Příspěvek od McMahon »

Ja nikdy neřekl, že na 3L je něco složitého:-) Tak držim palce:-)
Co se tyče toho mikrospinače, tak než ti ho pošlu tak si umím sám ověřit, jestli funguje nebo ne:-) A taky mám schopného brachu-elektrikaře..... tak uvdime.
Mne jen zajímalo, jestli tě nenapadne nějaká další přičina.

strejda Karel
Řidič
Řidič
Příspěvky: 84
Registrován: 02.04.2013 18:18
Bydliště: Karslbad

Re: zámky stahovačky dveře

Příspěvek od strejda Karel »

jo do výroby s váma, to vás naučí. když musí stroje chodit, musí člověk věci opravovat a to v řádech hodin. na výměny dílů stačí skladník, co ví jestli má díl skladem a když ne, tak si ho objedná a pak si pár dní až tejdnů počká. :) ač nejsem elektrikářem tak bych si mikrospínač neobjednával, nejdřív bych se na něj mrknul, ale já ti nemůžu radit, když máš bráchu elektrikáře :)

Uživatelský avatar
McMahon
Pilot
Pilot
Příspěvky: 731
Registrován: 19.05.2008 17:01
Bydliště: Guty 74
Kontaktovat uživatele:

Re: zámky stahovačky dveře

Příspěvek od McMahon »

Ty jsi sned asi moc chytre kaše dneska :twisted: :twisted:
Ja se ptal jesli maš nějaky typ, v připadě, že šaltřik bude vpořadku.... od toho todle forum je, o vyměně poznatku.
Nepotřeuji vědět detaily o skladnictvi a dalšich ptakovinach :baseball: :baseball: :twisted: :twisted: :twisted:

Uživatelský avatar
Roman0001
Řidič
Řidič
Příspěvky: 79
Registrován: 01.09.2013 21:40
Bydliště: Severní Čechy

Re: zámky stahovačky dveře

Příspěvek od Roman0001 »

Západní Banánistán?
Že by západní čechy?Mám ke kufru jiný klíč než ke dveřím.Věřím,že jak to tu píšeš,tak by to byla pro tebe otázka vteřiny :D ,kolik za to a kam bych měl dorazit,pokud nechci vyndavat a posílat zámek poštou?
Díky strejdo kutile :rofl:
VW Lupíčko 1.7 SDI :-D

strejda Karel
Řidič
Řidič
Příspěvky: 84
Registrován: 02.04.2013 18:18
Bydliště: Karslbad

Re: zámky stahovačky dveře

Příspěvek od strejda Karel »

vtipný to je, ale bohužel to je realita :)
ty ses ptal jinak než píšeš teď, já ti napsal, že můžou bejt vadný oba spínače a vysvětlil proč tomu může být. než budeš filozofovat nad všema existujícíma možnostma závady, nebylo by lepší ověřit funkčnost těch spínačů? já jen, že by to ušetřilo dost tvýho času. mýho už asi ne, protože na takové debaty nemám dost volného času.

strejda Karel
Řidič
Řidič
Příspěvky: 84
Registrován: 02.04.2013 18:18
Bydliště: Karslbad

Re: zámky stahovačky dveře

Příspěvek od strejda Karel »

strejdo Romane, já jakožto kutil bych ti toho fešáka nerad rozbil :)

strejda Karel
Řidič
Řidič
Příspěvky: 84
Registrován: 02.04.2013 18:18
Bydliště: Karslbad

Re: zámky stahovačky dveře

Příspěvek od strejda Karel »

strécu Romane, zkus nějaké kutily od Volkswagena - oni ti velice rádi vyhoví :) :) :)

zamávej jim dvoustovkou před nosem, oni se o tebe poperou. :thanks:
Naposledy upravil(a) strejda Karel dne 08.06.2014 18:53, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
McMahon
Pilot
Pilot
Příspěvky: 731
Registrován: 19.05.2008 17:01
Bydliště: Guty 74
Kontaktovat uživatele:

Re: zámky stahovačky dveře

Příspěvek od McMahon »

Možna jsem to predtim spatne formuloval, a jasně že mně jako prvni trklo ze muže byt i druhej šaltr vadnej. Jen mně zajimalo, jeslti se někdo nesetkal ze stejnym problemem. Abych si připadně ušetřil čas. Viš jak to je, vlasni auto dělaš vždy jako poslední.

strejda Karel
Řidič
Řidič
Příspěvky: 84
Registrován: 02.04.2013 18:18
Bydliště: Karslbad

Re: zámky stahovačky dveře

Příspěvek od strejda Karel »

opravuju i zámky koncernu PSA, to že je zámek zataven v jednom odlitku nehraje žádnou roli pro nastavení na libovolný klíč.

beatee
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 22.11.2011 12:16

Příspěvek od beatee »

Nahodou,elektrickú stahovacku na arosu by tu niekto nemal?potreboval by som aj s motorcekom.

Odoslané z SK17i pomocou Tapatalku

Odpovědět

Zpět na „Lupo“