typ dílů podle vin

TDi, TDi PD

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
bláhis
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 31
Registrován: 26.08.2011 19:40

typ dílů podle vin

Příspěvek od bláhis »

Zdravím mám dotaz jak poznám který vstřiky mám mít v autě a nebo které mám koupit když je nemám ještě vyndané třeba podle vin? Mám passat b5.5 r.v.2001 1.9tdi 74kW a vin je WVWZZZ3BZ2E026185 typ motoru AVB a jak zjistím jestli je to PD nebo ne? :-D :-D dík za odpovědi

Recius
Řidič
Řidič
Příspěvky: 195
Registrován: 05.05.2009 23:17
Bydliště: Žďár nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Re: typ dílů podle vin

Příspěvek od Recius »

bláhis píše:Zdravím mám dotaz jak poznám který vstřiky mám mít v autě a nebo které mám koupit když je nemám ještě vyndané třeba podle vin? Mám passat b5.5 r.v.2001 1.9tdi 74kW a vin je WVWZZZ3BZ2E026185 typ motoru AVB a jak zjistím jestli je to PD nebo ne? :-D :-D dík za odpovědi


74 85 a 96kW JSOU VZDY PD :)

Uživatelský avatar
JOSEFFEFE
Člen klubu
Příspěvky: 46
Registrován: 03.05.2013 12:26

Re: typ dílů podle vin

Příspěvek od JOSEFFEFE »

8) zdarec ,PROČ? chceš kupovat nové vstřikovače,si je jako vyměníš sám,nic ve zlém se jen ptám. 8) :drinks:
VW golf1 kabrio KARMAN,VW golf4tdi,Š.YETI tdi,Š.favorit silver line,Š 130GL,Š.octavia1958,Š.fel.pick-up,VWgolf2naND.

bláhis
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 31
Registrován: 26.08.2011 19:40

Re: typ dílů podle vin

Příspěvek od bláhis »

právě musím kupovat nové vstřiky na vagu mi to píše chyby a už nevím co bych měl vyměnit když všechny ventily co by s tím mohli mít něco společného už jsem měnil a právě mi to občas za jízdy úplně strašně začne vibrovat že mám pocit že mi vyskočí motor a když to chcípnu a hned nastartuju tak to zase přestane, ale nedělá to pokaždé jen někdy

Uživatelský avatar
M@ty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3331
Registrován: 30.05.2012 13:00
Bydliště: Karlovarsko

Re: typ dílů podle vin

Příspěvek od M@ty »

A nemáš jen špatný kontakt v konektorech na vstřicích? Třeba by stačilo pouhé napružení kontaktů a ne hned výměna celých vstřiků.
VW Passat 3BG Variant AVF 4motion , VW Passat 3B Variant AFN Syncro
VW Passat 3B variant AVG 4motion , VW Passat 3B/3BG Variant AFN kripl
BMW e30 325i cabrio , BMW e24 635csi

menance
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 46
Registrován: 20.02.2013 15:08

Re: typ dílů podle vin

Příspěvek od menance »

Mne sa nejako dosral konektor na prvom vtreku na 1. valci. Išlo chvílo na 3 válce. Stačilo vymeniť kabeláž. Samotný vstrek sa mení ako posledný. Je tam viac možností. Spomínaná kabeláž, tesnenie, pružinka,

bláhis
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 31
Registrován: 26.08.2011 19:40

Re: typ dílů podle vin

Příspěvek od bláhis »

těsnění a pružinky mám měněné a stále stejné. napružit kontakty jsem zkoušel ale nějak mi to nešlo a strach mi nedovolil se v tom více hrabat abych nenadělal víc škody než užitku :-) a když bude špatná kabeláž a vyměním vstřiky tak na tom vlastně asi budu stále stejně nebo při výměně vstřiků se nějak manipuluje i s kabeláží?

Uživatelský avatar
JOSEFFEFE
Člen klubu
Příspěvky: 46
Registrován: 03.05.2013 12:26

Re: typ dílů podle vin

Příspěvek od JOSEFFEFE »

zdarec,jak psali kluci muže to být ledacos,spíš bych ti doporučil servis co tomu rozumí a který znáš ty a aby tě nevyslekl z peněz do naha?ale určitě neměň bezhlavě díly,ve výsledku by to bylo dražší! :roll:
VW golf1 kabrio KARMAN,VW golf4tdi,Š.YETI tdi,Š.favorit silver line,Š 130GL,Š.octavia1958,Š.fel.pick-up,VWgolf2naND.

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“