Podvozek (pružiny) snížení...

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Couloo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 80
Registrován: 17.11.2013 17:03

Re: Podvozek (pružiny) snížení...

Příspěvek od Couloo »

Tady je jedna za světla
Přílohy
20140510_160123.jpg

Uživatelský avatar
Filap
Profík
Profík
Příspěvky: 1025
Registrován: 19.01.2010 11:54
Bydliště: Kousek od Štatlu

Re: Podvozek (pružiny) snížení...

Příspěvek od Filap »

Taky přemýšlím už nějakej pátek nad pružinama a nějak jsem se zatím nerozhoupal :D .
Šel bych max.do 3cm snížení 8)
Passat 3C

Couloo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 80
Registrován: 17.11.2013 17:03

Re: Podvozek (pružiny) snížení...

Příspěvek od Couloo »

Filap píše:Taky přemýšlím už nějakej pátek nad pružinama a nějak jsem se zatím nerozhoupal :D .
Šel bych max.do 3cm snížení 8)
Vsak ja taky tolik chtel a tyhle jsou primo ony. Decentni snizeni 3cm a zachovani puvodnich jizdnich vlastnosti.

Uživatelský avatar
SandrikGVI
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2239
Registrován: 18.01.2011 20:20
Bydliště: Středočechy :D

Re: Podvozek (pružiny) snížení...

Příspěvek od SandrikGVI »

ja koupil TA zde od klubaka VWshop.cz zkus mu napsat a rekne ti cenovku ;) ja jsem rad ze jsem do toho sel ;)
to Couloo: mas to pekny ;) hezky to lezi...jak dlouho na tom jezdis?? co tlumice vse ok??

Couloo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 80
Registrován: 17.11.2013 17:03

Re: Podvozek (pružiny) snížení...

Příspěvek od Couloo »

Na passatu to mam zatim 6 mesicu a vse ok a verim ze bude ok. Jak jsem psal nahore, mam to celkove uz na 5 aute a nikdy s tim nebyl problem. Na Superbu jsem na nich najel cca 100tis a na BMW 50tis a vzdy bylo vse ok. Az bude jine auto, tak tam zase pujde EIBACH. a nic jineho.

VWshop.cz
Člen klubu
Příspěvky: 671
Registrován: 05.04.2012 19:00

Re: Podvozek (pružiny) snížení...

Příspěvek od VWshop.cz »

robinnemecek5 píše:Mel jsem jen pruziny -40 od TA a hruza,hrozne tvrdy a pri fakt nejakym vetsim hupsnuti tlumic nadoraz a rana jak svine.
Předem řikám, že chci jen poradit. U pružin je problém, že si lidi koupí špatné díly. Pružiny jsou rozličné na různé druhy karoserií i motorů, převodovek atd atd.. Je celkem běžné, že si zákazník vybere špatné pružiny a pak je nespokojený, protože to nefunguje.

To co řikáš nějak nesedí, protože tvrdá pružina a rána na doraz je kravina. Pokud je to tvrdší než série pak nemůžeš jít o doraz oproti sérii, pokud jsi ten doraz neměnil. Snížení pružinou je komfortní, takže si tam nejspíš koupil něco co bylo s mnohem větším zatížením tzn. trvdší. To mlácení odpovídá tomu, že by byla pružina moc měkká a nebo to nebylo snížení 40mm, ale 80mm a více tzn pružina ze staviku nebo něco podobného. Pokud by to byla pružina ze staviku pak by to bylo i tvrdé.
Jezdíš ve VW a neznáš VWshop.cz?

Uživatelský avatar
robinnemecek5
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 244
Registrován: 02.06.2011 21:45

Re: Podvozek (pružiny) snížení...

Příspěvek od robinnemecek5 »

VWshop.cz píše:
robinnemecek5 píše:Mel jsem jen pruziny -40 od TA a hruza,hrozne tvrdy a pri fakt nejakym vetsim hupsnuti tlumic nadoraz a rana jak svine.
Předem řikám, že chci jen poradit. U pružin je problém, že si lidi koupí špatné díly. Pružiny jsou rozličné na různé druhy karoserií i motorů, převodovek atd atd.. Je celkem běžné, že si zákazník vybere špatné pružiny a pak je nespokojený, protože to nefunguje.

To co řikáš nějak nesedí, protože tvrdá pružina a rána na doraz je kravina. Pokud je to tvrdší než série pak nemůžeš jít o doraz oproti sérii, pokud jsi ten doraz neměnil. Snížení pružinou je komfortní, takže si tam nejspíš koupil něco co bylo s mnohem větším zatížením tzn. trvdší. To mlácení odpovídá tomu, že by byla pružina moc měkká a nebo to nebylo snížení 40mm, ale 80mm a více tzn pružina ze staviku nebo něco podobného. Pokud by to byla pružina ze staviku pak by to bylo i tvrdé.
Děkuji za radu,ale pružiny měly max zatížení psané 1030-1080,ja mam psané 1100,tudíž bych tedy nečekal že budou tak tvrdé a nesouhlasím, že snížení pružinou o 4 cm je komfortní s origo tlumiči-z mé zkušenosti tedy jenom s TA.Poté sem koupil stavitelný tak vim jak vypadá pružina z něho.
Volkswagen Passat B8, 2.0 TDI 140kw, Highline

passat abt
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 22
Registrován: 29.03.2015 16:11

Re: Podvozek (pružiny) snížení...

Příspěvek od passat abt »

Zdravím schanim kvalitní podvozek(pružiny snížení )nabídky nebo někdo dobrém odkaz a slušně ceny..diky

Uživatelský avatar
robinnemecek5
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 244
Registrován: 02.06.2011 21:45

Re: Podvozek (pružiny) snížení...

Příspěvek od robinnemecek5 »

Za me bych volil eibach.Ted jsem ho daval misto TA a je to parada,komfortem srovnatelny s origo sportline podvozkem.Nebo H&R by mela byt kvalitka.
http://www.srovnanicen.cz/q/passat%203c%20eibach/" onclick="window.open(this.href);return false;
Volkswagen Passat B8, 2.0 TDI 140kw, Highline

VWshop.cz
Člen klubu
Příspěvky: 671
Registrován: 05.04.2012 19:00

Re: Podvozek (pružiny) snížení...

Příspěvek od VWshop.cz »

passat abt píše:Zdravím schanim kvalitní podvozek(pružiny snížení )nabídky nebo někdo dobrém odkaz a slušně ceny..diky
tak ono je nejlepší začít tím, jaký mám auto, rok, motor, zatížení náprav atd., pak se můžeme dopracovat k nějaké nabídce...
Jezdíš ve VW a neznáš VWshop.cz?

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Podvozek (pružiny) snížení...

Příspěvek od ricom »

to půjde u některých zde blbě.. ještě to auto ani nemají protože nevybrali stavebko.. tudíž zatím jen plánují..

VWshop.cz
Člen klubu
Příspěvky: 671
Registrován: 05.04.2012 19:00

Re: Podvozek (pružiny) snížení...

Příspěvek od VWshop.cz »

ricom píše:to půjde u některých zde blbě.. ještě to auto ani nemají protože nevybrali stavebko.. tudíž zatím jen plánují..
pokud někdo schá ní kvalitní podvozek, má se za to že již nějaké auto má...nebo myslíš že nejdřív koupí podvozek a pak dle něho začne schánět auto? :D
Jezdíš ve VW a neznáš VWshop.cz?

Uživatelský avatar
Klejzlik
Člen klubu
Příspěvky: 676
Registrován: 28.09.2011 19:50
Bydliště: Hranice

Příspěvek od Klejzlik »

Já teda před cca rokem dávam fungl nové tlumiče, orig a na ně pružiny -40/-40 od TA, drandim na R19 a spokojenost,před zimou jsem koupil stavitko AP a za dva měsíce zadky KO, reklamace a vrátili mi peníze, ted mam opět orig tlumiče a pružiny AP -40/-40 a stejná spokojenost jak s TA, přijde mi to krapet tvrdší ale na 235/35 R19 to moc neřeším

Uživatelský avatar
Klejzlik
Člen klubu
Příspěvky: 676
Registrován: 28.09.2011 19:50
Bydliště: Hranice

Podvozek (pružiny) snížení...

Příspěvek od Klejzlik »

Lepší foto jsem v mobu nenašel
Přílohy
uploadfromtaptalk1427813373273.jpg

Uživatelský avatar
skacel99
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9993
Registrován: 30.10.2008 15:25
Bydliště: Jevíčko

Re: Podvozek (pružiny) snížení...

Příspěvek od skacel99 »

Krása,Lugana + snížení je bomba :good:

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“