E85 Rady tipy navody : )

benzínové motory...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
theoddone
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 28.06.2014 16:55

E85 Rady tipy navody : )

Příspěvek od theoddone »

Mam Passat 1.8T a jezdim s E85 1:2 a vsechno v pohode zadna znamka poruchovosti startu atp ... jen bych se chtel zeptat zda muzu bez uprvy jezdit na cistej zda se nemusim bat napriklad propaleni pistu ci neco podobneho a nebo to predelat tzv koupit tu nacvakavaci kabicku na predelani casovani vstriku a popripade pokud ma nekdo zkusenost poradit jakou a nebo to nechat udelat v servisu :) za kazdou radu budu moc rad

Uživatelský avatar
Dymák
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2797
Registrován: 02.07.2011 09:22
Bydliště: Praha

Re: E85 Rady tipy navody : )

Příspěvek od Dymák »

motoru neublížíš, lamda z toho šťastná 2x nebude, ale řekni mi: z logiky věci ti musela stoupnout spotřeba - počítal jsi kolik vlastně najezdíš a kolik ušetříš touhle alchimií?
Nereju, jen se ptám (na e85 bez jednotky jsem najezdil dost, tak vím o čem mluvím)
Dlužníci: Recius = 4700,- czk
Objects in the mirror may be looser than they appear
B6 variant PD170
G4 variant PD270 still in progress

Bora variant PD115

Uživatelský avatar
amavet
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4166
Registrován: 11.02.2008 07:50
Bydliště: Nový Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: E85 Rady tipy navody : )

Příspěvek od amavet »

kamos koppil golfa s rj e85 a do mesice byla venku . delala problemi , sale hlasky emise do dilny , auto jelo na 3 valce . po vykuchani jednotky a kabelaze pryc vse rok bez problemu . kdyz je auto stavene na urcity druh paliva , proc ho kazit necim jinym ? kdyz si nekdo kupit auto s vysoou spotrebou , at tankuje a nebreci , muj nazor :wink:
VW golf 2 GTI 16V 95kw , odtah pastika variant B5.5 2.8 V6 4motion 777539977 , Golf 4 2,8 V6 4motion , Honda CBR 600 F3

theoddone
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 28.06.2014 16:55

Re: E85 Rady tipy navody : )

Příspěvek od theoddone »

Dymák:Kdyz to nebudu rozepisovat dukladne na kazdej litr tak jsem mel passata B5 1.9TDI 81 KW a jezdil jsem ve meste po natankovani nafty za 500kc cca 150km tedka mam passata taky B5 akorat 1.8T a po natankovani jenom benzinu za 500kc to ujede max 110km a kdyz jsem tedka natankoval 1:1 Benzin a E85 " celkova cena 500kc " tak jsem najel 160 KM takze tam vidim nejakou usporu ano jedna se o par korun ale neco tam je pro jsem se ptal zda je lepsi drzet nakej pomer E85 a benzin a nebo to predelat vim ze ta predelavka neni jednoducha vec jak vsude recenzujou ze to zapojim a jedu zadarmo ......

L.i.b.o.r
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 392
Registrován: 11.11.2008 17:13
Bydliště: Brno

Re: E85 Rady tipy navody : )

Příspěvek od L.i.b.o.r »

Žádny přídavny krabičky bych neřešil, je to na dvě věci a pořádně to nefunguje a ještě ti to zvýší spotřebu o 1-3 litry. Jestli chceš přestavbu, tak jdi do přehráti řj motoru, tam aspoň využiješ vlastnosti vysokyho octanovýho čísla ktery dožene menší výřevnost ethanolu a spotřeba bude +- stejná. Akorát je nevýhodou, že potom můžeš jezdit jen na E85.
Seat Exeo ST 2.0TDI

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“