problém DUU

1.4, 1.6, 1.8, 1.8T, 2.0, 2.3, 2.8, 3.2

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Martin Zbořil
Řidič
Řidič
Příspěvky: 177
Registrován: 04.08.2011 11:20

problém DUU

Příspěvek od Martin Zbořil »

Zdravím mám hodně problému naraz takže to sjednotím na jedno téma.
před rokem mě praskl diferak u 1.6 sr převodka Duu dal sem za repas 12 000 reklamace na 3x prostě oje* prvni nešla 5 ,druha praskal po cca 5 000 km a teď mi chrčí na volnoběh když rozjedu nahlas chrčí pouze při záběru jak v 80km/h pustím plyn je potichu buď to bude spojkove ložisko což pochybuji protože před 5000 km sem daval celou novou sadu za 4000 ..... takže k jádru věci nemá tu někdo obyč funkční převodovku klidně s nýtama která nehuči je ok
(měl bych zájem chystám se auto prodat ale takhle to prostě nemůžu prodat )

další měl bych zájem o koupi čidla zpátečky utrhlsem ho ...Malej závit a čidlo najetých km starý hranatý konektor

potom bych potřeboval na moto 1.6 sr akl olejové víčko při montovaní převodky sem dotahovani silentbloku špatně zatlačil a ulomil sem ho....

potom k jinému problému zduřele těsněni na vstřikách koupil bych 4x malej O kroužek na vstřiky ,cele sání mam přetěsněne victor reinz ,studený start ok ale teď to bere přes jeden vstřik falešnej vzduch takže tak ...

Potom mám problem jedu cca +- 80 kmh šlápnu na plyn a občas to udělá začne vynechávat škubat atd měl sem venku čerpadlo uhlíky ok a celkově vypada dobře takže bych to typoval na těsnění u vstřiku bo jedno je Ko roztrhlé a při běhu motoru strašně syčí a když tam dám hadru s benzínem začne přidávat otáčky

potom nemá tu někdo navíc přední brzdy klidně jete kotouče i desky ferodo třeba (starline EE :-) ) rozměry nevím prostě 1.6 sr akl

tak snad tu někdo je komu se valí přebytečnej hardware v garaži :-P děkuji za pomoc

Uživatelský avatar
maku
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1223
Registrován: 05.10.2011 20:50
Bydliště: 3nec
Kontaktovat uživatele:

Re: problém DUU

Příspěvek od maku »

Ahoj tesneni na vstriky jsem daval tyto http://www.cc-autodily.cz/krouzek-vstrik-trysky" onclick="window.open(this.href);return false; objednal jsem celkem 8ks a vsechny jsem vymenil, taky jsem menil komplet tesneni na sani a pretlakovou trubku a nakone jeste silenblok za motorem a ted je vse OK :drinks: Co se tyce toho vicka a prevodovky tak napis clubakovi tom.ik
VW GOLF IV 1.6SR 74kW AKL - COMFORTLINE http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=78&t=223119" onclick="window.open(this.href);return false; PRODANO
AUDI A4 B8.5 3.0TDI r.v.2014

Martin Zbořil
Řidič
Řidič
Příspěvky: 177
Registrován: 04.08.2011 11:20

Re: problém DUU

Příspěvek od Martin Zbořil »

diky obědnane :-)) teď ohledně převodovky jelikož se rád učim neměl by někdo schema převodovky celej manuale třeba v .pdf ? uvažuju že bych ji rozebral popřípadě v ní vyměníl ložisko bo to bude nejspíše ložisko na hlavní hřídeli

Uživatelský avatar
maku
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1223
Registrován: 05.10.2011 20:50
Bydliště: 3nec
Kontaktovat uživatele:

Re: problém DUU

Příspěvek od maku »

Jinak nove vicko oleje muzes koupit nove tady http://www.autodilycz.cz/nahradnidily-v ... 2-4058313/" onclick="window.open(this.href);return false;
VW GOLF IV 1.6SR 74kW AKL - COMFORTLINE http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=78&t=223119" onclick="window.open(this.href);return false; PRODANO
AUDI A4 B8.5 3.0TDI r.v.2014

Martin Zbořil
Řidič
Řidič
Příspěvky: 177
Registrován: 04.08.2011 11:20

Re: problém DUU

Příspěvek od Martin Zbořil »

vičko potřebuju i s hrdlem s tím plastem až do hlavy a s tím odvětráváním co vede do sání z víka ventilů

Uživatelský avatar
xerxes
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10165
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: problém DUU

Příspěvek od xerxes »

tak to už kup komplet ve vw by to měli mít

Martin Zbořil
Řidič
Řidič
Příspěvky: 177
Registrován: 04.08.2011 11:20

Re: problém DUU

Příspěvek od Martin Zbořil »

no jo to zajedu an vrakač sem myslel že mi tu usnadnite praci a benál :-))

Uživatelský avatar
xerxes
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10165
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: problém DUU

Příspěvek od xerxes »

joko už tam chceš :wink:

Sem.tex
Člen klubu
Příspěvky: 208
Registrován: 10.07.2012 19:08
Bydliště: Brněnsko

Re: problém DUU

Příspěvek od Sem.tex »

Martin Zbořil píše:diky obědnane :-)) teď ohledně převodovky jelikož se rád učim neměl by někdo schema převodovky celej manuale třeba v .pdf ? uvažuju že bych ji rozebral popřípadě v ní vyměníl ložisko bo to bude nejspíše ložisko na hlavní hřídeli

ahoj , mám dílenskou příručku na převodovku duu přímo z vw ... je to tam popsaný a rozebraný do šroubku

jestli chceš dej mi email a pošlu

jinak jsou tam 2 ložiska , jedno koupíš jen origo kolem 700,- u vw , druhý koupíš normálně corteco v autodílech kolem 400 ,- jinak ve vw cca 800,-

je to měsíc co sem to měl rozdělaný :smoke:
VWGIV 74kw highline

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“