Hrkaju (chrasti ;)) brzdove dosky pri prejazde nerovnosti

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
Uživatelský avatar
ameron
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1402
Registrován: 24.02.2006 21:02

Hrkaju (chrasti ;)) brzdove dosky pri prejazde nerovnosti

Příspěvek od ameron »

menil som brzdove dosky za TRW precistil brzdice aby pekne chodili a minule ked som mal otvorene okno som si vsimol ze po prejazde nerovnosti v 50km/h hrkaju (chrasti ;)) predne aj zadne dosky. Ked pri prejazde mierne pribrzdim nepocut nic. Stalo sa mi to aj na passate a tam som potom dal ine dosky a bolo to ok. Myslite ze treba vymenit dosky alebo by pomohli nove tie pruziny co ich dotlacaju? Menit sa mi ich nechce lebo tie snimace sa tazko nedestruktivne davaju dole a nechcem ich kupovat ak by mi aj dosky vyreklamovali.

Sem.tex
Člen klubu
Příspěvky: 208
Registrován: 10.07.2012 19:08
Bydliště: Brněnsko

Re: Hrkaju (chrasti ;)) brzdove dosky pri prejazde nerovnosti

Příspěvek od Sem.tex »

todle se mě stalo na vw polu , a musel sem tam dát takový ty plíšky do čeho se usazují desky .. zachvíli to začlo zas , tak sem je přitáhl eska páskou a je už rok klid :-)
VWGIV 74kw highline

Uživatelský avatar
Benik
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 481
Registrován: 29.09.2010 14:46

Příspěvek od Benik »

Co treba jaky. Mas motor? Nebo rovnou jaké brzdice? 4pistky? Pokud jsi udelal všechno spravne, tak ti to nemuze chrastit... Neubrusoval jsi nahodou hrany?

Uživatelský avatar
Benik
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 481
Registrován: 29.09.2010 14:46

Příspěvek od Benik »

Uz to vidim ze mas benzin 3.6...ale jake brzdice? Nejsem u pc.

Uživatelský avatar
ameron
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1402
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Hrkaju (chrasti ;)) brzdove dosky pri prejazde nerovnosti

Příspěvek od ameron »

bremba ak si dobre pamatam 3 piesty vpredu(PR-1LC) a 2 vzadu (PR-1KF), vsetko je spravne. Mam uz pripravene nove kotuce dopredu (vzadu uz su) a tie pritlacne pliesky sadu dopredu 7L0698269A aj dozadu 7L0698269 tak uvidime mozno to dnes vymenim mozno to pomoze. Tie dosky su tam normalne volne pohnem nimi do strany aj rukou ked auto stoji a pred tym nebolo silno zabrzdene, cize ked nabehnem na jamu hrkne to vpredu aj vzadu stare dosky to nerobili boli tam uz pripecene a ja som este pri vymene rozhybal piesty a cele som to vycistil mozno som to mal nechat zanesene nehrkalo by to ale som nechcel aby sa kotuce skrivili zase ;)

Uživatelský avatar
ameron
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1402
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Hrkaju (chrasti ;)) brzdove dosky pri prejazde nerovnosti

Příspěvek od ameron »

no tak po vymene tych pritlacnych plechov sa to uz zda byt ok, dnes rano mi to nehrklo ani raz na miestach, kde to uz hrkalo stale ako hrkalka :), tak dufam ze to zase znova nezacne. Cize z tohoto mam pocit ze tie plechy by sa mali menit spolu s doskami alebo ich asi treba napruzit aby dosky dotlacali.

Uživatelský avatar
Benik
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 481
Registrován: 29.09.2010 14:46

Příspěvek od Benik »

spis si tam ty plisky dal nejak spatne... ty plechy se malokdy znici nebo ohnou. kazdopadne by desticky nemely. mit jakoukoliv vuli at do boku nebo nahoru/dolu...

Uživatelský avatar
ameron
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1402
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Hrkaju (chrasti ;)) brzdove dosky pri prejazde nerovnosti

Příspěvek od ameron »

dal som ich tam predtym rovnako ako teraz tieto nove, tam sa to ani neda dat zle je to jednoduche :)
Neviem proste po vymene za nove to nehrka (mozno stacilo stare napruzit aby to dotlacali lepsie) a dosky ak nemas zahryznute piestiky by mali byt volne inak ti skruti kotuc

Uživatelský avatar
Benik
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 481
Registrován: 29.09.2010 14:46

Re: Hrkaju (chrasti ;)) brzdove dosky pri prejazde nerovnosti

Příspěvek od Benik »

bud rad, ze nemas vyhnile pistky jako Virus ...:-)

Uživatelský avatar
ameron
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1402
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Hrkaju (chrasti ;)) brzdove dosky pri prejazde nerovnosti

Příspěvek od ameron »

no ked su zhnile tak nehrkaju to je pravda ;)

Odpovědět

Zpět na „Touareg“