Touareg hrdza

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
Uživatelský avatar
foust
Řidič
Řidič
Příspěvky: 72
Registrován: 27.09.2011 21:17

Touareg hrdza

Příspěvek od foust »

Ahoj vsichni. Mam jednu otazku ohledne Touaregu a hrze pod lakem. Mam Touarega facelift rv 2007 a neprijemne ma prekvapilo jak mi zacal "kvitnut" . Na 5 dverach a na bocnych se mi ukazuji malicke slniecka pod lakem spusobene hrdzou bez toho, ze by bola porusena barva. Chapal by som este keby bol lak poskodeny od kamena alebo nieco ale vzadu ? :fool: Mal som pred tym Passata 3C stejne stareho a tam nic som teda nic take nevidel. Jsem si istej na 100%, ze auto nebylo burane ani striekane stejne tak nejazdene v terenu. Riesil niekto nieco podobne ?
Touareg V10 TDI, ex Passat 3C 2.0TFSI

Uživatelský avatar
ameron
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1402
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Touareg hrdza

Příspěvek od ameron »

asi zle nastriekane (zla povrchova uprava pod lakom) daj to prestriekat, mam pocit ze mam take miesto aj ja na niektorych dverach budem to casom riesit ale asi len lokalne

Uživatelský avatar
Benik
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 481
Registrován: 29.09.2010 14:46

Příspěvek od Benik »

taky mam male 3 tecky...

Odpovědět

Zpět na „Touareg“