řidičovy dveře pomoc

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
kanec.h
Člen klubu
Příspěvky: 1169
Registrován: 03.10.2007 16:31
Bydliště: RoUtE 66

řidičovy dveře pomoc

Příspěvek od kanec.h »

cau mam problem nejdou mi otevrit zadnym zpusobem ridicovy dvere ruzne jsem klepal tahal za kliky ale cudl je zajetej vyjede jen pri zatahnuti vnitrni kliky jako kdyz je zapnuty safe system.skousel otevrit cudlikem co je na ovladani el.oken!myslim ze bude spatny mikrospinac psal to vag a u tehle dverich se nerosvitila stropni lampicka a taky me to neupozornilo pipani rozsvecenych svetel ale ja to furt odkladal az mam problem!zamky mam zaslepene!!!!,tak si nevim rady motorek nezavrci vubec nevida zadnej zvuk (mrtvej)ani snaha obcas pomohlo poklepat ale ted ani prd!jedine co jsem delal v posledni dobe tak zaslepoval a menil dverni kolicky a jeste mi sla dlouze klicka zevnitr na otevirani tak jsem ji dosponoval snad ne moc do ted to chodilo a myslim ze by aspon ten motorek zavrcel ale souvislost to asi nema!vsem diky za pomoc!
Naposledy upravil(a) kanec.h dne 12.06.2010 10:07, celkem upraveno 2 x.
VW - (V)ízda (W)ivotem!!!! :-D

Uživatelský avatar
kanec.h
Člen klubu
Příspěvky: 1169
Registrován: 03.10.2007 16:31
Bydliště: RoUtE 66

Re: řidičovy dveře pomoc

Příspěvek od kanec.h »

temat je tu dost ale nenasel jsem odpoved ktera mi pomuze!
VW - (V)ízda (W)ivotem!!!! :-D

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: řidičovy dveře pomoc

Příspěvek od Goauld »

Rozebrat zevnitř tapec dveří a zámek nějak ručně otevřít. Bohužel rozebírat tapec zevnitř je dost blby, protože šroubky sou aji na dolní hraně, která je schovaná za prahem.
Další možnost je přes ... viz SZ.
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

Uživatelský avatar
kanec.h
Člen klubu
Příspěvky: 1169
Registrován: 03.10.2007 16:31
Bydliště: RoUtE 66

Re: řidičovy dveře pomoc

Příspěvek od kanec.h »

Goauld píše:Rozebrat zevnitř tapec dveří a zámek nějak ručně otevřít. Bohužel rozebírat tapec zevnitř je dost blby, protože šroubky sou aji na dolní hraně, která je schovaná za prahem.
Další možnost je přes ... viz SZ.
ja ti dekuji tapec bude ta posledni moznost :o je mi ho lito!ale pokud to jinak nepude tak se neda nic delat!sz co jsi psal tak to mam taky osetreny takze ani tak to nepude!ale diky :!: :wink:
VW - (V)ízda (W)ivotem!!!! :-D

Uživatelský avatar
kanec.h
Člen klubu
Příspěvky: 1169
Registrován: 03.10.2007 16:31
Bydliště: RoUtE 66

Re: řidičovy dveře pomoc

Příspěvek od kanec.h »

Goauld píše:Rozebrat zevnitř tapec dveří a zámek nějak ručně otevřít. Bohužel rozebírat tapec zevnitř je dost blby, protože šroubky sou aji na dolní hraně, která je schovaná za prahem.
Další možnost je přes ... viz SZ.
tak mam tu novinku po různém potukavaní zkoušení a neustalým otevíraní dalkačem kombinovaně atd.! 8O :evil: nejdou už ani otevřít zadní dveře jak jedny tak druhý!kolíčky na zadních dveřích po zmačknutí dalkáče prostě nevyjedou pouze ručně když vemu za kliku vnitřní(kolíček vyjede a ja můžu otevřít zvenku :? ale pokud zamykám tak kolíčky zajedou krom levích zadních to musim ručně zamačknout!jediný dveře který nezlobí v tuto chvíly jsou spolujezdce až tyhle přestanou jít jsem v koncích to polezu do auta kufrem asi :roll: akorat vše horší než bylo!venku začína pršet tak třeba auto schladne někam nateče voda :lol: a ja budu moc otevřít ty řidičovy protože fakt už nevim :!:
VW - (V)ízda (W)ivotem!!!! :-D

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: řidičovy dveře pomoc

Příspěvek od Goauld »

Z toho si nic nedělej, já sem zpravoval taky všechny dveře. Za stáří toho auta, je to prostě všechno vyvyklany a ty kontakty na plošňáku mají prostě studeny spoje. Všechny holt budeš muset rozdělat a propájet kontakty + opravit mikrospínač, jestli bude prodřenej, jakožto že bývá.
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

Uživatelský avatar
kanec.h
Člen klubu
Příspěvky: 1169
Registrován: 03.10.2007 16:31
Bydliště: RoUtE 66

Re: řidičovy dveře pomoc

Příspěvek od kanec.h »

Goauld píše:Z toho si nic nedělej, já sem zpravoval taky všechny dveře. Za stáří toho auta, je to prostě všechno vyvyklany a ty kontakty na plošňáku mají prostě studeny spoje. Všechny holt budeš muset rozdělat a propájet kontakty + opravit mikrospínač, jestli bude prodřenej, jakožto že bývá.
tak došlo na nejhorší - tady foto ale co ted dal furt nevim a zkoušim -
Květen 2010 004.jpg
Květen 2010 005.jpg
Květen 2010 006.jpg
asi mi ztoho jebne brzo :D
VW - (V)ízda (W)ivotem!!!! :-D

Uživatelský avatar
Vasa
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 360
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Re: řidičovy dveře pomoc

Příspěvek od Vasa »

odkud jsi ?

Uživatelský avatar
kanec.h
Člen klubu
Příspěvky: 1169
Registrován: 03.10.2007 16:31
Bydliště: RoUtE 66

Re: řidičovy dveře pomoc

Příspěvek od kanec.h »

Vasa píše:odkud jsi ?
primo ********** ale to asi neznas tak kousek od ******* u Prahy :!: :wink:
Naposledy upravil(a) kanec.h dne 18.06.2010 13:20, celkem upraveno 2 x.
VW - (V)ízda (W)ivotem!!!! :-D

Uživatelský avatar
kanec.h
Člen klubu
Příspěvky: 1169
Registrován: 03.10.2007 16:31
Bydliště: RoUtE 66

Re: řidičovy dveře pomoc

Příspěvek od kanec.h »

Goauld píše:Rozebrat zevnitř tapec dveří a zámek nějak ručně otevřít. Bohužel rozebírat tapec zevnitř je dost blby, protože šroubky sou aji na dolní hraně, která je schovaná za prahem.
Další možnost je přes ... viz SZ.
pro GOAULD - tobe chci podekovat za spolupraci!a chtel jsem se zeptat jestli si te muzu najit na ICQ?urcite se mi bude hodit kazda rada v mem pokracovani!fakt dikes!dvere jsem otevrel uz dal tam z5 vlozku a slozil!nemohl jsem pokracovat nemam tisicihran abych sundal zamek tak zejtra pokracovani zejtra to koupim.zajimave ale ted to chodi o.k. Stejne to musim udelat tohle uz nikdy vic :evil: .tapec dopadl neporusene krom 3 uchytu ty jsou k.o. Urco si zas napisu o radu!kazdopadne diky za kazdou radu :!: :wink:: :wink:
VW - (V)ízda (W)ivotem!!!! :-D

Uživatelský avatar
kanec.h
Člen klubu
Příspěvky: 1169
Registrován: 03.10.2007 16:31
Bydliště: RoUtE 66

Re: řidičovy dveře pomoc

Příspěvek od kanec.h »

Goauld píše:Z toho si nic nedělej, já sem zpravoval taky všechny dveře. Za stáří toho auta, je to prostě všechno vyvyklany a ty kontakty na plošňáku mají prostě studeny spoje. Všechny holt budeš muset rozdělat a propájet kontakty + opravit mikrospínač, jestli bude prodřenej, jakožto že bývá.
tak mam hotovo pane :D :wink: byly opravdu prodřený ty mikrospínače :roll: konečně to maká :!:
VW - (V)ízda (W)ivotem!!!! :-D

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: řidičovy dveře pomoc

Příspěvek od Goauld »

No jo, kdyby VW nešetřilo a na spínače dali páčku, tak by se neodíraly ani spínače, ani ten poplastovanej bazmek co ho spíná. Mimochodem na ICQ sis mě ještě nepřidal.
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

Uživatelský avatar
kanec.h
Člen klubu
Příspěvky: 1169
Registrován: 03.10.2007 16:31
Bydliště: RoUtE 66

Re: řidičovy dveře pomoc

Příspěvek od kanec.h »

Goauld píše:No jo, kdyby VW nešetřilo a na spínače dali páčku, tak by se neodíraly ani spínače, ani ten poplastovanej bazmek co ho spíná. Mimochodem na ICQ sis mě ještě nepřidal.
nepřidal ale přidam :wink: človek nikdy neví!ale chtěl jsem se stim poprat sam :lol:
tak dnes mě vyšplouchli poslední dveře který jsem ještě nedělal a to zadní za spolujezdcem :roll: tak a ted babo rad :?: kolíček zajetej a je tam dětská pojstka a zvenku to nejde když taham za kliku!sundat tapec to vim atd. ale co pak??zase šmátrat na náhodu :? ?
VW - (V)ízda (W)ivotem!!!! :-D

Uživatelský avatar
MichalKupec
Řidič
Řidič
Příspěvky: 60
Registrován: 30.03.2011 13:05

Re: řidičovy dveře pomoc

Příspěvek od MichalKupec »

Mám ten samý problém. Nějaký nápad jak znovu dvěře otevřít?

Dával jsem nový zámek který před zavřenám fungoval bez problémů, zavřu a nic. Táhla fungují na obou klikách
a centrál taky zamyká a odemyká.

Díky
MK5 GTI

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: řidičovy dveře pomoc

Příspěvek od majrek001 »

a to máš na předních nebo na zadních dveří?

pravděpodobně si moc našponoval lanko od venkovní kliky musí být na volno jinak se stane že to neodemkne..
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“