chrceni manualni klimatizace u GIV

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Odpovědět
Uživatelský avatar
rombo
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1947
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

chrceni manualni klimatizace u GIV

Příspěvek od rombo »

mam manual klimacku a kdyz nemam zaplnou muziku tak slysim v interieru divnej zvuk.. Je to jak kdyby ste pusou vydechli a rikali u toho CH.. proste chchchchch :lol: .. Jde to z prave strany, klima chladi ale moc ji nepoustim tak nevim jestli chladi porad stejne jako pred rokem.. V Passat sekci sem cetl zhe je to asi normalni ale proc to dela jen na prave strane??.. Prej po vymene naplne atd. to zustalo stejny.. Tak si rikam jestli ma smysl tu napln menit a nebo si nechat vycistit klimacku?? Mam tu karu pres rok a jestli predtim byla menena napln netusim pac to mam z nemec :roll: .. Ale rekl bych zhe ten zvuk nedelala pred rokem.. diky za rady

Uživatelský avatar
nogis
Závodník
Závodník
Příspěvky: 579
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od nogis »

Neřekl bych, že s tím má náplň něco společného. A dělá to jen při zapnuté klimě nebo pořád? Kdyžtak zkus mrknout na ventilátor, jestli k němu něco nespadlo nebo prostě jestli to nejde od něj. Tuším, že náplň nemá nijak výrazně omezenou životnost.

Uživatelský avatar
rombo
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1947
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rombo »

nogis píše:Neřekl bych, že s tím má náplň něco společného. A dělá to jen při zapnuté klimě nebo pořád? Kdyžtak zkus mrknout na ventilátor, jestli k němu něco nespadlo nebo prostě jestli to nejde od něj. Tuším, že náplň nemá nijak výrazně omezenou životnost.
no prave zhe to dela jen pri zapnute klimacce :?

Uživatelský avatar
mifii
Řidič
Řidič
Příspěvky: 151
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Domažlice

Příspěvek od mifii »

me ten zvuk dela automaticka klima taky a dela to jakmile zapnu klimu nebo topeni.Mel jsem rozebranou pristrojivku a preklapi se mi tam porad naka klapka,ktera je uplne vespod u podlahy za stredovym panelem nevim proc to dela ale pise mi to zavadu :vadne cidlo na vyparniku klimatizace.Jestli to dela kvuli tomu nevim.

Uživatelský avatar
pasat
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3451
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: kósek od Kladna

Chrčení:

Příspěvek od pasat »

mifii píše:me ten zvuk dela automaticka klima taky a dela to jakmile zapnu klimu nebo topeni.Mel jsem rozebranou pristrojivku a preklapi se mi tam porad naka klapka,ktera je uplne vespod u podlahy za stredovym panelem nevim proc to dela ale pise mi to zavadu :vadne cidlo na vyparniku klimatizace.Jestli to dela kvuli tomu nevim.
Ahoj, ta klapka je mám dojem klapka, která ti přepíná vnitřní oběh (recirkulaci) a saní vzduchu z venku. Tato klapka je většivou největší ze všech, protože jde přes ní veškerý objem vzduchu.

Uživatelský avatar
pasat
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3451
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: kósek od Kladna

Chrčení:

Příspěvek od pasat »

mifii píše:me ten zvuk dela automaticka klima taky a dela to jakmile zapnu klimu nebo topeni.Mel jsem rozebranou pristrojivku a preklapi se mi tam porad naka klapka,ktera je uplne vespod u podlahy za stredovym panelem nevim proc to dela ale pise mi to zavadu :vadne cidlo na vyparniku klimatizace.Jestli to dela kvuli tomu nevim.
Ahoj, ta klapka je mám dojem klapka, která ti přepíná vnitřní oběh (recirkulaci) a saní vzduchu z venku. Tato klapka je většivou největší ze všech, protože jde přes ní veškerý objem vzduchu.

Uživatelský avatar
dato1982
Člen klubu
Příspěvky: 71
Registrován: 18.07.2014 11:21

Re: chrceni manualni klimatizace u GIV

Příspěvek od dato1982 »

ten samý problém, někde vpravo, jen při zapnuté A/C, jinak v pohodě.
otvíral jsem na tento případ dnes téma ve fóru: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=1 ... 0#p2981800" onclick="window.open(this.href);return false;
Volkswagen CC, 2.0 TDI, 103 kW, DSG - 2012 Dark Oak, BlueMotion

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“