Porovnání - jaké nejlepší origo rádio do GIV

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět

Jaké se vám nejvíc líbí

MFD
3
30%
MCD
0
Žádná hlasování
Delta
3
30%
RCD 200
4
40%
 
Celkem hlasů: 10

Uživatelský avatar
Olaf87
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2387
Registrován: 21.06.2014 14:38
Bydliště: Plzeň

Porovnání - jaké nejlepší origo rádio do GIV

Příspěvek od Olaf87 »

Jaké rádio doporučujete pro kvalitní poslech hudby (s origo reproduktorama)?

Osobně se mi vzhledově nejvíce líbí RCD 200, které je i nejnovější, jestli mám dobré info. Vypadá nejdecentněji a krásně ladí s klimatronikem.
Na druhou stranu MFD navi budí dojem "plný palby" v autě, vypadá také dobře, ale už celkem zastarale (můj názor). Navi bych asi nepoužíval, když mám nového Garmina (oldschool grafika, malé lcd, umístění). Další nevýhoda je nápadnost - lákadlo zlodějů.
O MCD a Deltu jsem se zatím moc nezajímal (nelíbí se mi tolik, jako ostatní dvě).
Bez názvu.jpg
Prosím proto o vaše rady s výběrem, jaké je v čem lepší a proč. Vaše osobní zkušenosti, atd. Jedno z nich tam určitě půjde.

Díky za Váš čas a názory, Olda 8)
VW is my lifestyle✌️ Porsche was my dream 🫶
Porsche 911 Carrera 2 (996.1) - Camper 🏎️ ⛺️
Volkswagen Polo 6KV Variant - Daily Bitch ☀️❄️

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: Porovnání - jaké nejlepší origo rádio do GIV

Příspěvek od vtuni »

origo rádia jsou dle mýho na houby.. jediný, co umí, je stmívat se spolu se zbytkem auta pomocí regulátoru ..(který stejně má 90% lidí nastavený furt na max ) :mrgreen:
jakákoliv alpina, pioneer atd... ti nabídne za míň peněz víc.. (MP3, USB, ....)
a co se týče hudby mají i lepší parametry..
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
Olaf87
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2387
Registrován: 21.06.2014 14:38
Bydliště: Plzeň

Re: Porovnání - jaké nejlepší origo rádio do GIV

Příspěvek od Olaf87 »

to vtuni: Díky Ti za názor, ale zajímají mě hlavně názory těch, co jsou PRO origo rádia. Líbí se mi, jak ladí s interiérem vozu a mě osobně original sound stačí. Co tak pročítám fóra, tak jsem zjistil, že jsi odborník na ledaccos ohledně VW, takže víš určo i něco o rádiích. Jaké bys teda doporučoval ty, hm? :D
VW is my lifestyle✌️ Porsche was my dream 🫶
Porsche 911 Carrera 2 (996.1) - Camper 🏎️ ⛺️
Volkswagen Polo 6KV Variant - Daily Bitch ☀️❄️

Uživatelský avatar
M@rty
Profík
Profík
Příspěvky: 1058
Registrován: 29.12.2008 14:32
Bydliště: Olomouc City
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od M@rty »

Prdni tam MFDčko:) nic lepšího není; mp3 ti nahradí cd chnger na 6cd máš hudby habaděj.

Odesláno z chyťil jsem syfl,tak bacha:D
Volkswagen Golf: je vyráběn od roku 1974 a oslavován jako ikona. Auto, po kterém byla pojmenována nejen třída vozidel, ale také celá generace automobilů - generace Golf.

Uživatelský avatar
00Inferno00
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 265
Registrován: 28.08.2010 18:49
Bydliště: Dolní BenešoVW

Re: Porovnání - jaké nejlepší origo rádio do GIV

Příspěvek od 00Inferno00 »

Zrovna nedávno jsem vyměnil Pioneer s mp3 za MFD DX a DVD v kastlíku spolujezdce :smoke:
VW Passat B8 Variant 2.0TDI 110kW DYNAUDIO Confidence, DiscoverPRO, R-Line sportovní paket

Uživatelský avatar
Gromda
Člen klubu
Příspěvky: 219
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Porovnání - jaké nejlepší origo rádio do GIV

Příspěvek od Gromda »

Za mě RCD 200 mp3, MFD ti je k ničemu a dle mého názoru nevypadá ani nějak moc dobře.. Za to RCD 200 padne naprosto perfektně a skvěle se hodí ke zbytku interiéru. Takže za mě jasná volba.. :)

Uživatelský avatar
Olaf87
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2387
Registrován: 21.06.2014 14:38
Bydliště: Plzeň

Re: Porovnání - jaké nejlepší origo rádio do GIV

Příspěvek od Olaf87 »

to Gromda: přesně moje řeč, čéče! 8)
VW is my lifestyle✌️ Porsche was my dream 🫶
Porsche 911 Carrera 2 (996.1) - Camper 🏎️ ⛺️
Volkswagen Polo 6KV Variant - Daily Bitch ☀️❄️

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: Porovnání - jaké nejlepší origo rádio do GIV

Příspěvek od vtuni »

Olaf87 píše:to vtuni: Díky Ti za názor, ale zajímají mě hlavně názory těch, co jsou PRO origo rádia. Líbí se mi, jak ladí s interiérem vozu a mě osobně original sound stačí.
tak zdá se ti že třeba pioneer neladí..?? (lepší fotky bohužel nemám) ale jak jsem psal.. nefunguje regulace podsvitu..(ono by to šlo pořešit..ale kdo by se s tím drbal...)
IMGP1621.JPG
Obraz017.jpg

nebo např. 2din panasonic
119.jpg
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
Olaf87
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2387
Registrován: 21.06.2014 14:38
Bydliště: Plzeň

Re: Porovnání - jaké nejlepší origo rádio do GIV

Příspěvek od Olaf87 »

to vtuni: Jo, tak ten 2din Panasonic ještě navíc v tom alu dekoru je fakt nádhera - dokonalost! Už je to ale zase jiná cenová kategorie, než RCD 200 z aukra za 3.300 Kč. Ta 1din neoriginál rádia se mi fakt nelíbí - jsou vystouplá oproti klimatroniku a kastlíku, navíc to barevné osvětlení na mně působí většinou dost lacině. Tím neříkám, že jde o laciné rádio, ale o můj dojem (z vzhledu).
Jinak interiér tvého GIV vypadá krásně, takhle ve tmě. Fakt hezky sladěné (sedačky z O1RS - pokud se nepletu, nebo aspoň v podobném stylu + alu dekory + osvětlení). K tomuto i jde tvůj Pioneer.
Já mám ale odlišný styl, do kterého ladím auto. Nenápadný silver Varoš v Highline, decentní zatmavení, vše originál, světlý interiér, automatická převodovka... Prostě usedlé auto, které dávám do původního top stavu s fakt minimalistickými úpravami. Takže se mi tam origo rádio fakt hodí nejvíc. :smoke:
VW is my lifestyle✌️ Porsche was my dream 🫶
Porsche 911 Carrera 2 (996.1) - Camper 🏎️ ⛺️
Volkswagen Polo 6KV Variant - Daily Bitch ☀️❄️

Uživatelský avatar
Shorty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3135
Registrován: 24.05.2010 16:33
Bydliště: Praha

Re: Porovnání - jaké nejlepší origo rádio do GIV

Příspěvek od Shorty »

Za mě z origo Delta. Podotýkám, že ostatní jsem ale nezkoušel neb mám jen jedno rádio a v druhym autě mám obyč gammu...

Delta má dobrý ten velký a přehledný displej. Dá se sehnat tak kolem 1500 Kč. Výkon na 8 repro má celkem slušný. Snadno tam jde dodělat nějaký emulátor cd changeru či modrej zub a vzhledově mi taky vyhovuje. Funkce celkem ujdou (Tim, Gala a to je asi vše :rofl: )....ale teď to hlavní...tlačítka na nastavení basů, výšek, vyvážení atd. jsou vysouvací když na ně máčkneš a ovládají se za jízdy opravdu skvěle... :good:
VW Golf Variant VII 1.4 TSI Maraton Edition
VW Golf Cabriolet I 1.8 GL
VW Tiguan II 1.5 TSI Life
ex: VW Golf VI 1.4 TSI
ex: VW Golf IV 1.6 16V
ex: VW Golf Variant IV 1.6 16V

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“