Dokupování repra do zadního plata

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
sylexer
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 22.12.2013 15:37

Dokupování repra do zadního plata

Příspěvek od sylexer »

Ahojte, prosím kdo by mi poradil nějaké dobré a hlasité repráky do zadního plata a autorádio na hudbu které pěkně a hlasitě bude hrát? :D Děkuju

Momentálně mám v předních a zadních dveřích repro napojené na 4kanálový zesik a subwoofer v kufru napojený na druhý zesik :D

/edit Ty bedny do zadního plata bych chtěl napojit na ten čtyř-kanálový zesilovač místo beden v předních a zadních dveří :)
/edit A je je lepší do zadního plata dát komponentní, koaxiální nebo středobass? Pe předu mam komponentní, v zadních dveří koaxiální a basy z kufru jsou plně dostačující :)

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: Dokupování repra do zadního plata

Příspěvek od vtuni »

sylexer píše:Ahojte, prosím kdo by mi poradil nějaké dobré a hlasité repráky do zadního plata a autorádio na hudbu které pěkně a hlasitě bude hrát? :D Děkuju
tyhle hrajou dost dobře...
http://www.ahifi.cz/reproduktory-rainbo ... rence.html" onclick="window.open(this.href);return false; :good:
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
00Inferno00
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 265
Registrován: 28.08.2010 18:49
Bydliště: Dolní BenešoVW

Re: Dokupování repra do zadního plata

Příspěvek od 00Inferno00 »

vtuni: to musí bejt Rock´n´Roll, ty chci :good: :laugh:
sylexer: bedny si do auta nedávej :negative:
VW Passat B8 Variant 2.0TDI 110kW DYNAUDIO Confidence, DiscoverPRO, R-Line sportovní paket

sylexer
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 22.12.2013 15:37

Re: Dokupování repra do zadního plata

Příspěvek od sylexer »

vtuni píše:
sylexer píše:Ahojte, prosím kdo by mi poradil nějaké dobré a hlasité repráky do zadního plata a autorádio na hudbu které pěkně a hlasitě bude hrát? :D Děkuju
tyhle hrajou dost dobře...
http://www.ahifi.cz/reproduktory-rainbo ... rence.html" onclick="window.open(this.href);return false; :good:
No jo vtuni, ja zapoměl že ty si portpíš na tom, aby lidi psali více infa o tom co potřebují :D Věřím že ty bedny hrajou dobře ale mě by stačilo něco do 5000 :D
00Inferno00 píše:vtuni: to musí bejt Rock´n´Roll, ty chci :good: :laugh:
sylexer: bedny si do auta nedávej :negative:
Dám :D

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: Dokupování repra do zadního plata

Příspěvek od majrek001 »

do plato něco rvát je nesmysl.. bohatě stačí kvalitní komponentní repro ve vytlumených dveřích třeba napájené zesíkem a pro basy sub do kufru třeba..

reproduktory potřebují ozvučnici vhodného objemu a to jak si na platě nemají

a co si mám představit pod pojmem hrají nahlas? tam to nejvíc ovlivňuje citlivost reproduktorů, výkon není až tak podstatný.. pokud to krmíš zesilovačem tak větišnou proč to nehraje čistě je nekvalitní zdroj audia, zkreslení zeseilovačů (když to máš nahlas jak píšeš) eventuelně rušení jak v signálovém vedení, tak výkonovém a až v podlední řadě jsou špatně vybrané (nekvalitní) reproduktory..
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: Dokupování repra do zadního plata

Příspěvek od vtuni »

tak to není že si na tom potrpím..ale pokud chceš radu která k něčemu bude tak je to potřeba...
a jinak je to přesně tak jak píše Majrek samozřejmě i do toho plata se dají dát (a popravdě hrajou pak líp než repro v zadních dveřích) .. ALE MUSÍ BÝT V OZVUČNICI. . tak jak to má třeba Milan Vybíhal ve Feldě..
Obrázek
= musíš jim tu ozvučnici (bedýnku) udělat.. :wink:
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

sylexer
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 22.12.2013 15:37

Re: Dokupování repra do zadního plata

Příspěvek od sylexer »

A kde se dá ozvučnice do zadního plata koupit když ji nechci nebo spíš neumím vyrobit? :D

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: Dokupování repra do zadního plata

Příspěvek od vtuni »

nikde.. max v nějakým hifi shopu, kde dělají montáže si ji nechat postavit (udělat) na míru... :wink:

ale řekl bych že tolik peněz do toho nedáš... :?
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
00Inferno00
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 265
Registrován: 28.08.2010 18:49
Bydliště: Dolní BenešoVW

Re: Dokupování repra do zadního plata

Příspěvek od 00Inferno00 »

Já mám v platu MTX RTC693 krmené autorádiem MFD DX, a hrajou tam líp jak oem repro ve dveřích. Teď zvažuju výrobu plata z mdf :smoke:
VW Passat B8 Variant 2.0TDI 110kW DYNAUDIO Confidence, DiscoverPRO, R-Line sportovní paket

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“