Zapojení předních mlhových světel, kam jdou kabely?

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
jirkazbra
Řidič
Řidič
Příspěvky: 181
Registrován: 01.02.2009 20:53
Bydliště: Zbraslavice

Zapojení předních mlhových světel, kam jdou kabely?

Příspěvek od jirkazbra »

Ahoj,
nevíte někdo, kam jdou kabely od světla od H3 tuším, což je čočka na mlhovky? Mám tam žárovky ale nemám ve výbavě mlhová světla, co jsem koukal, ke světlu kabely jdou myslím žluto šedivý, sundal jsem i torpédo, kde jsou spoje, ale tam jsem je nenašel a u relátek taky ne, neřešil jste to někdy někdo? Prozváněl jsem co se dalo a nic. Zkoušel jsem vypínač s předními mlhovkami a nic, kabel do vypínače mi ale vede také. Nemáte někdo schéma od Golfa IV přední mlhovky? :thanks:

Kála
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 22.07.2012 13:48

Re: Zapojení předních mlhových světel, kam jdou kabely?

Příspěvek od Kála »

Zdárek, taky jsem to řešil.. Tady na fóru jsem nic nenašel.. tak jsem stejně jako ty začal prozvánět.. V orig je to ten žlutošedý, ale u mého golfa nevede ani k vypínači.. (na vypínači kontakt NL) .. Po několika dnech hledání a rozdělávání plastů jsem natáhl nový káblík od světlometu k vypínači. Do světla jsem zadělal malinkou průchodku a připojil přímo na H3ku, mínus pól jsem propojil s dálkovejma... Vypínač je výkonovej takže rovnou na ten kontakt NL a už svítim :-) Trošku prasácký, ale kdo to neví, nepozná to :) Kabel jsem použil silikonovej 1,5mm2

Uživatelský avatar
xerxes
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10165
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Zapojení předních mlhových světel, kam jdou kabely?

Příspěvek od xerxes »

sice jde to i tak ale dal bych to přes relatko

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“