Puchýře,rez,...

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
pawelcl
Řidič
Řidič
Příspěvky: 69
Registrován: 17.05.2012 16:32

Re: Puchýře,rez,...

Příspěvek od pawelcl »

zdravím, když mam puchýře u lišty na dveřích a je to cr rv 2008. to jako bych zajel do wv servisu a oni to udělaj zadarmo?

Uživatelský avatar
Filap
Profík
Profík
Příspěvky: 1025
Registrován: 19.01.2010 11:54
Bydliště: Kousek od Štatlu

Re: Puchýře,rez,...

Příspěvek od Filap »

pawelcl píše:zdravím, když mam puchýře u lišty na dveřích a je to cr rv 2008. to jako bych zajel do wv servisu a oni to udělaj zadarmo?
Pokud máš řádně vyplněnou servisku a po nafocení servisem ti to odešlou do Německa kde to zkoumají (sice podle fotek poznají asi tak hov.o,ale budiž),tak ti to možná opraví zadarmo :D
P.S.: já už pomalu pokukuji po nějaké kvalitní autolakovně! :baseball:
Passat 3C

Uživatelský avatar
GOLFÁK
Profík
Profík
Příspěvky: 1009
Registrován: 19.02.2008 16:42

Re: Puchýře,rez,...

Příspěvek od GOLFÁK »

To ti tezko na to nekdo odpovi jestli urcite ano nebo ne. Precti si odkaz co jsem daval Ricom, jsou tam podminky za kterych by ti meli uznat zaruku. Ale pocital bych stim, ze to bude boj, argumenty atd....

Uživatelský avatar
Filap
Profík
Profík
Příspěvky: 1025
Registrován: 19.01.2010 11:54
Bydliště: Kousek od Štatlu

Re: Puchýře,rez,...

Příspěvek od Filap »

Přesně tak! Teďka to právě řeším a je to boj a stejně to nebude asi k ničemu.
Mají plno argumentů,výmpluv,atd... Prostě dávají od toho ruce pryč!Bohužel!!!
Passat 3C

Uživatelský avatar
newmann75
Pilot
Pilot
Příspěvky: 708
Registrován: 11.11.2008 10:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Puchýře,rez,...

Příspěvek od newmann75 »

ricom píše:nesmysl hoši.. bloková výjimka nastudujte to trochu http://www.elit.cz/fleet-manager/blokova-vyjimka.html" onclick="window.open(this.href);return false;

to že Vás houpou a zkouší co se dá to je věc jiná, ale neházej te to na nějaký zápisy v servisce a kdo ví co.. to s tím nemá nic společnýho.
jo mechanické poškození co budou určitě zkoušet to je věc jiná a to se Vám bude blbě prokazovat že nee.


Ano bloková výjimka ,ale...

Ta se týká pouze vozidla v záruce dané obchodním nebo občanský zákoníkem , nikoli na záruku jenž výrobce (importér) slíbil po zákonné záruční lhůtě.
Tzn. pokud budeš mít vozidlo do dvou let stáří a uděláš servis jinde,není problém, ale pak už musíš jezdit do autorizovaného servisu , který ti jako "odměnu " za věrnost bude
opravovat i korozi na vozidle třeba 5 let starém. Jedná se o kulanci ,nikoli záruku.

asi tak.....
CC 2014
1.4 TSI

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Puchýře,rez,...

Příspěvek od ricom »

to se obávám, že zrovna tak se to snaží vysvětlit..
narovinu jen blázen a jednoho znám osobně, řeší puchýřky na autě z roku 2006-2007 u zn. servisu na záruku..
jen ten čas a nervy by mi za tohle nestály a vyšlo by mě to dráž než to nechat lakýru opravit.. toť můj názor a zkušenost..

je to těžké všici většinou tady máme koupený plecháče z druhé třetí ruky apod. a nekteří nedoukážou pochopit, že když koupí auto za zlomek původní ceny,
nemohou se dožadovat veškerého komfortu, kterého se nedostává kolikráte ani těm co to mají nové.. viz sekce zde http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=131&t=293751" onclick="window.open(this.href);return false;

a jsme zase u těch banánů.. mám opici nemám na banán tudíž proč nezkusit něco co by mohlo být zadarmo.. aspoň u některých mám ten dojem bohužel

Uživatelský avatar
Qido
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3029
Registrován: 26.10.2012 20:04
Bydliště: Praha

Re: Puchýře,rez,...

Příspěvek od Qido »

To je naprostá pravda, ale je více než smutné, když máš záruku na prorezavění karoserie 12 let a auto ani ne po půlce této doby rezne.

Nehledě na to, že když by k tomu autorizovaný servis svolil a opravil to, budu trnout hrůzou jak to doprasí!

Uživatelský avatar
Filap
Profík
Profík
Příspěvky: 1025
Registrován: 19.01.2010 11:54
Bydliště: Kousek od Štatlu

Re: Puchýře,rez,...

Příspěvek od Filap »

Takze kdyz to shrneme,bude lepsi si to nechat opravit sam :wink:
Nemate nekdo tip na dobrou lakovnu v okoli Brna :D
Passat 3C

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Puchýře,rez,...

Příspěvek od ricom »

jak jsem již říkal.. osobně jsem se podobné procedůry zůčastnil s uživatelem Kimik.. zkusím ho překecat aby Vám tady ve zkrácené verzi popsal co vše to obnášelo, kolik ho to nakonec stálo a co vše mu dojebali..
obávám se, že už by do toho nikdy nešel a po přečtení toho článku ani nikdo další :fool:

a já mu to říkal sééér na to pořešíme jinak, nedávno mi dal za pravdu konečně. :tongue:
Qido píše:To je naprostá pravda, ale je více než smutné, když máš záruku na prorezavění karoserie 12 let a auto ani ne po půlce této doby rezne.
Nehledě na to, že když by k tomu autorizovaný servis svolil a opravil to, budu trnout hrůzou jak to doprasí!

Uživatelský avatar
Qido
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3029
Registrován: 26.10.2012 20:04
Bydliště: Praha

Re: Puchýře,rez,...

Příspěvek od Qido »

Kde všude jste prosím Tě byli? abych si ušetřil cestu... :-D

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Puchýře,rez,...

Příspěvek od ricom »

Qido píše:Kde všude jste prosím Tě byli? abych si ušetřil cestu... :-D
jen v Tukasu (jinde se o tom nechtěli ani bavit) + Kimik si psal snad i s ministrerským předsedou a šéfem sdružení Gay komunity :laugh:

Uživatelský avatar
Qido
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3029
Registrován: 26.10.2012 20:04
Bydliště: Praha

Re: Puchýře,rez,...

Příspěvek od Qido »

ricom píše:
Qido píše:Kde všude jste prosím Tě byli? abych si ušetřil cestu... :-D
jen v Tukasu (jinde se o tom nechtěli ani bavit) + Kimik si psal snad i s ministrerským předsedou a šéfem sdružení Gay komunity :laugh:
Fajn,tam jsem chtěl jít. :laugh: TUkas mi totiž připadá jediný celkem normální servis.

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Puchýře,rez,...

Příspěvek od ricom »

Qido píše:Fajn,tam jsem chtěl jít. :laugh: TUkas mi totiž připadá jediný celkem normální servis.
mě se to jevilo taky.. pokud bych už joo musel dal bych auto asi jen tam z autorizáků v Prahééé.. a určitě bych hodně dlouho poté kontroloval :drinks:

Uživatelský avatar
Qido
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3029
Registrován: 26.10.2012 20:04
Bydliště: Praha

Re: Puchýře,rez,...

Příspěvek od Qido »

Minulý týden jsem tam měl auto. A všechno v pohodě. Na to, že jsem měl vlastní olej neřekli půl slova, cena za filtry více než solidní a auto čistý.

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Puchýře,rez,...

Příspěvek od ricom »

Qido píše:Minulý týden jsem tam měl auto. A všechno v pohodě. Na to, že jsem měl vlastní olej neřekli půl slova, cena za filtry více než solidní a auto čistý.
no to Kimouš říkal také, než zjistil co zjistil.. hele zaplať pánbůh že tam nemusím jezdit.. a nevím co by se muselo stát aby mě někdo viděl v autorizáku.
jo vím totálka :laugh:

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“