Smrad pri zapnuti topeni ?

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
marfy8
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2474
Registrován: 23.11.2011 22:25
Bydliště: Prostřední Bečva

Re: Smrad pri zapnuti topeni ?

Příspěvek od marfy8 »

Najednou to je pánovi úplně jasné, vždyť jsi to říkal už od začátku co? :D :D Jo gizmi hlavně si nezapomeň vyčistit topení ionizační metodou jak ti radil mistr! Zaručeně to zabere :taunt: :taunt:

Máš jen plnou hubu "chytrých" řečí o ničem a řešení nikde :D ale už jsem si zvyk...
a že si kuřák zajebe auto, tak to je jen jeho problém :D To je to samé, jak kdyby se ti někdo vys*al na sedačku. Taky si necháš udělat udělat dezinfekci auta, aby ten smrad zmizel ale normální to není. :gey:

A četl si něco o té mašince? O čištění topení ani zmínka... je to jen pro klimu. Že si zákazník jako ovce nechá namluvit, že potřebuje vyčistit radiátor, tak je blbec zákazník. Proč by to servisák nezkusil na blondýnu co o tom nic neví že.
http://www.yamaha-pemm.cz/storage/files ... 014_np.pdf" onclick="window.open(this.href);return false;

Tady s tebou zase končím, protože budeš mít zase plno poznámek o hoWnu. Prostě jednou uznej, že jsi neměl pravdu a drž pro jednou h*bu a hlavně mě nepoučuj, když jsi byl celou dobu mimo...

Páčko :smoke:
__
A kdyby se ti náhodou nelíbil můj styl vyjadřování, tak ano jsem nevychovaný... Jsem totiž celý život strašně upřímný a to hodně lidem vadí a nazývají to nevychovanost.

gizmi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 132
Registrován: 30.08.2008 09:53
Bydliště: PLZEEEEEN :o)
Kontaktovat uživatele:

Re: Smrad pri zapnuti topeni ?

Příspěvek od gizmi »

Duduh: to podstatne me trapi cerstve a nemyslel jsem, ze to je tim. Prikladal jsem to tuhe zime, kde ma clovek na gumove podlazce dost vody a ta se vysrazi. Navic jsem s tim bojoval pomerne uspesne, takze me to netrapilo tolik (normalne jsem topil a mlzilo se sklo opravdu jen v zime se snehem) toho

PS: ted vikend jedu do Lipska na autosalon, takze se do toho pustim az za 14 dni (kdyz pocasi dovoli)

Uživatelský avatar
duduh
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2407
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Krnov - Jëgerndorf

Re: Smrad pri zapnuti topeni ?

Příspěvek od duduh »

:D Luki se tě ptal jestli necítíš tu G12. :mrgreen: Jestli to bude ten výměník tak ti tu práci s jeho výměnou nezávidím.Chce to potom dostatek :drinks: a :smoke: .A udělej pro ostatní pár fotek.

gizmi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 132
Registrován: 30.08.2008 09:53
Bydliště: PLZEEEEEN :o)
Kontaktovat uživatele:

Re: Smrad pri zapnuti topeni ?

Příspěvek od gizmi »

Duduh: popravde ja ke G12tce nikdy necuchal a jako spravny Plzenak jsem si pod tim pojmem predstavil prvne vychlazenou 12tku :D :D Kazdopadne bude to ono a fotodokumentaci rad udelam.

Uživatelský avatar
xerxes
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10178
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Smrad pri zapnuti topeni ?

Příspěvek od xerxes »

A nebo vypust G12 a nalij cistou vodu co to uděla :wink:

gizmi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 132
Registrován: 30.08.2008 09:53
Bydliště: PLZEEEEEN :o)
Kontaktovat uživatele:

Re: Smrad pri zapnuti topeni ?

Příspěvek od gizmi »

Luki: a tim si pomohu jak? :D

Uživatelský avatar
marfy8
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2474
Registrován: 23.11.2011 22:25
Bydliště: Prostřední Bečva

Re: Smrad pri zapnuti topeni ?

Příspěvek od marfy8 »

Nepomůžeš si nijak... jestli je prasklý radiátor, tak už to dávno nateklo do topení a radiátor tím bude obalený.
Viz.
http://dieselpower.cz/forum/userpix/16658_pi2_3.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
http://dieselpower.cz/forum/userpix/16658_pi3_3.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;

Kluci tady někdy rychleji píšou než myslí ale to se mi často stává taky :D

Uživatelský avatar
duduh
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2407
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Krnov - Jëgerndorf

Re: Smrad pri zapnuti topeni ?

Příspěvek od duduh »

TO gizmi: :wink: Přestane ti to smrdět při zaplém topení.

gizmi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 132
Registrován: 30.08.2008 09:53
Bydliště: PLZEEEEEN :o)
Kontaktovat uživatele:

Re: Smrad pri zapnuti topeni ?

Příspěvek od gizmi »

:o) vyreseno... Cely den prace - cela palubka ven, rozebrat topeni, demontovat chladic a nasledne jsem tyden cekal, nez mi Kelly doda spravny (4x prisel spatny, nebo rozmlaceny). Ale ma to pozitivum, dokopal jsem se k sundani pogumovani v interieru a vsechny plasty jsem pekne vypuliroval + opravil jsem si podsvetleni topeni :o) PS: neni to tak tezke a jak me par lidi strasilo, tak se toho nechce bat. Je to brnkacka - zkratka skladacka ala LEGO :D

david 1,6 74kw
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: 05.04.2011 16:37

Re: Smrad pri zapnuti topeni ?

Příspěvek od david 1,6 74kw »

Zdar chlapi taky mně čeká výměna tepelného výměníku, chci se zeptat jestli se musí odsát i klima?

Uživatelský avatar
marfy8
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2474
Registrován: 23.11.2011 22:25
Bydliště: Prostřední Bečva

Re: Smrad pri zapnuti topeni ?

Příspěvek od marfy8 »

ne
musí se vypustit G12

gizmi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 132
Registrován: 30.08.2008 09:53
Bydliště: PLZEEEEEN :o)
Kontaktovat uživatele:

Re: Smrad pri zapnuti topeni ?

Příspěvek od gizmi »

Marfy8: naprosty nesmysl ;) Stahnes z motoru hadice, priskrtis je a kdyz das novy chladic, tak nandas a pouze dolejes.. Pokud neni na vymenu, tak nevidim duvod k vypusteni.. :)) Jen bych rad vsechny upozornil, ze existuje cca 8 druhu chladicu a hlavne nevyhazujte original bez sundani z vyvodu te "peny"...vystridal jsem 5 chladicu, ktere jsou jak velikostne (jen o malo!) tak prumerem vyvodu (take o malo) rozdilne a na tom poslednim co pasoval nebyla ta plst... ;)

Uživatelský avatar
marfy8
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2474
Registrován: 23.11.2011 22:25
Bydliště: Prostřední Bečva

Re: Smrad pri zapnuti topeni ?

Příspěvek od marfy8 »

Tak někdo škrtí hadice někdo otočí ventil a vypustí si to... Tak i tak tam budeš muset zpátky nalít/dolít G12 ...
Nevím proč zase někdo dělá chytráka a píše, že to je naprostý nesmysl. Proč nemůžeš napsat "nebo druhá možnost"

To je fakt bída někteří lidi tady.

david 1,6 74kw
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: 05.04.2011 16:37

Re: Smrad pri zapnuti topeni ?

Příspěvek od david 1,6 74kw »

Já myslel že to musí jít ven společně s výparníkem viz obrázek
Přílohy
ab_img1_20467923_nahradne-diely-klimatizacia-kurenie-vw-golf-iv-topeni.jpg

gizmi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 132
Registrován: 30.08.2008 09:53
Bydliště: PLZEEEEEN :o)
Kontaktovat uživatele:

Re: Smrad pri zapnuti topeni ?

Příspěvek od gizmi »

Marfy18: to mas pravdu, protoze radis vypustit a pritom to neni treba. Usetreno par kacek ;) Nemyslel jsem to zle a tu bidu jsi si mohl odpustit.

David: jasna vec ;) V motoraku najdes hadice, zaskrtis, odcvaknes, v interieru vytahnes, vymenis vyparnik, nandas novy a hotovson. PS: na obrazku je pekne videt u tech vyvodu ten molitan (plst), o ktere jsem mluvil.. ;)

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“