oprava kastlíku palubovky b5

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
Cyp_the_trestacz
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: oprava kastlíku palubovky b5

Příspěvek od Cyp_the_trestacz »

djvlada11 píše:ja z vysociny jak tu nekdo rek nejsem tak blby nechtelo se mi rozlepovat celej kastlik naproti otvirani sem pajkou vyriz otvor abych tam dostal jak novy drat prumer 2.5mm provrtal uchytku zkrc zasunul drat nasadil madlo pracne dosoupl drat pres madlo a pak to cele zaplatal kusem cerne latky aby to nejak vypadalo funguje to dobre a ja sem spokojenej
To musí bejt moc hezký.. Hádám, že to bylo ještě vác práce, jak to rozlepit.. Pošli fotky :-D

Uživatelský avatar
galaher
Závodník
Závodník
Příspěvky: 599
Registrován: 27.10.2007 06:52
Bydliště: Slezsko

Re: oprava kastlíku palubovky b5

Příspěvek od galaher »

Tak mě taky podkalo rozebrání kastlíku jako skoro každého.. :) jak jsem ho rozdělal přední stranu od vnitřní našel jsem za tou stříbrnou nálepkou dva náhradní kolíčky.Jako by s tím někdo počítal,že se to posere... :D
Passat r.v. 2005 1.9 TDI PD 74kw

sankany
Řidič
Řidič
Příspěvky: 124
Registrován: 28.03.2013 18:10

Re: oprava kastlíku palubovky b5

Příspěvek od sankany »

čauves, mám taky takový problém, trochu se bojím vyndat ten kastlík ven, myslíte že by to šlo nějak dobře udělat přímo v autě? díky za rady

samy405
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 28
Registrován: 31.10.2009 10:05
Kontaktovat uživatele:

Re: oprava kastlíku palubovky b5

Příspěvek od samy405 »

vytáhni si to ven ... uvnitř by ses z toho pos.al navíc nevím jak by ses tam dostal na provrtání zámku :( a pak lepení chce čas a hlavně ten kastlík se ti bude stále otevírat ... Pvené nervy a ocelové rukavice u světýlka a nebo si na vrakáči kup nové a ušetříš minimálně hodinu nervů :)

Opravě zdar :)

sankany
Řidič
Řidič
Příspěvky: 124
Registrován: 28.03.2013 18:10

Re: oprava kastlíku palubovky b5

Příspěvek od sankany »

o víkendu se asi do toho pustím, a jestli se mi rozpadne světýlko tak se na jě vy... a bude to hold bez světla :D

samy405
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 28
Registrován: 31.10.2009 10:05
Kontaktovat uživatele:

Re: oprava kastlíku palubovky b5

Příspěvek od samy405 »

To nedělej pak vys.ane svetylko v kastlíku strašně smrdí :) uvidíš, že to půjde :) dej vědět jak jsi dopadl :)

sankany
Řidič
Řidič
Příspěvky: 124
Registrován: 28.03.2013 18:10

Re: oprava kastlíku palubovky b5

Příspěvek od sankany »

čauves, tak jsem ho konečně udělal, je to divný ale světýlko zůstalo uplně celé :) , žádné trápení, jsem jsem pak řešil čím slepit ten kryt od kastlíku vyřešil jsem to vteřinákem, akorát mi to trochu ukáplo a steklo, tak potřebuji poradit jak ho odstranit :D

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“