Can NeCan jak to zjistím?

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
trane
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 235
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Can NeCan jak to zjistím?

Příspěvek od trane »

Zdar hoši, prosím vás jak zjistím jestli mám v autě can elektriku nebo necan? mám v autě švihadla a chci si to celé předělat na el. okna a zrcátka..tak se pídím po tom co všechno potřebuju...mám rok 2000 a v garáži mám dveře z roku 2003 co jsem koupil z bouračky...a někdo
mi řekl, že mi to nebude fungovat že 2003 má jinou elektriku než starý typ....Tak bych chtěl poprosit o nějaké rady. Díky moc :)

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14721
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Can NeCan jak to zjistím?

Příspěvek od tornado1 »

každý golf má can mezi dveřníma jednotkama
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
stevocz
Profík
Profík
Příspěvky: 1033
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Košice

Re: Can NeCan jak to zjistím?

Příspěvek od stevocz »

rok 2000 je vacsinou can immo 2.5 a verzia 2003 uz bude asi immo 3, cize ked to je ten pripad tak musis prerobit komplet na immo 3. cize vymena aj budikov, ak mas kluce s dialkovym tak aj tie lebo su uz na inej frekvencii. ak mas ku tym dveram aj konfortku tak podla toho cisla asi najlahsie zistis ake immo to je. ak nemas tak musis zohnat aj tu podla imma jednotiek v dverach

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14721
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Can NeCan jak to zjistím?

Příspěvek od tornado1 »

když dáš komfortku z 2003 tak to bude fungovat.... jinak je rozdíl can mezi dveřníma jednotkama a can pohonu.... spousta lidí si to plete
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“