4 kroužky v zadních světlech

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Uživatelský avatar
Prochy01
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4178
Registrován: 12.05.2012 18:28
Bydliště: Praha

Re: 4 kroužky v zadních světlech

Příspěvek od Prochy01 »

Pašerák píše:
Prochy01 píše:
Tak nejak jak to píšeš to mam ja...je urcite nekolik moznosti, ale ja chtel, aby na brzdu svítilo "vse", tzn.: obrysovky jsou ctyri kroužky, blinkry jsou ctyri kroužky a brzda jsou ctyri kroužky+středy+treti brzdove a myslim, ze to sviti a vypada nejlip :-))))

Jo a mam je taky od Erga vcetne zapojeni. Nyní asi 2 roky a max spokojenost :-))

Btw stred svetla se nijak "nainstalovavat" jako brzdove nemusi = stred svetla je brzdove světlo jako takové, vypíná se kvuli krouzkum jen to, ze stred nesviti jako parkovacka, coz ze série sviti...
Da se to nejak dodatecne zapojit bez pritomnosti profika aka Erga? :)
Nevim co mas presne namysli, ale stred by jako brzdovka mel fungovat standardně...pokud je vyplenili pro brzdu jen VAGem, pujde to urcite vrátit - staci mrknout do logu, pokud je to ale nejak ztuneny hardwarove, pak to bude chtit znalost podobne kapacity jako je Ergo :-)
VW Passat 3C Variant HL Executive, 2.0 TDi CBBB

Uživatelský avatar
Pašerák
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: 30.01.2013 17:36

Re: 4 kroužky v zadních světlech

Příspěvek od Pašerák »

To jsem potřeboval vědět...:) díky

Uživatelský avatar
lumpo
Pilot
Pilot
Příspěvky: 864
Registrován: 05.05.2010 22:20
Bydliště: Pardubicko
Kontaktovat uživatele:

Re: 4 kroužky v zadních světlech

Příspěvek od lumpo »

dotaz - kdo z vás jste vypínal podsvícení středu světla (brzdy) na kolik jste potom upravovali intenzitu kruhů - já měl původně 15 procent a zvednul jsem to na 20... je to dobrý, nebo ještě přidat?
BAZAR:

http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=225&t=314046" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
TomB
Pilot
Pilot
Příspěvky: 872
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: 4 kroužky v zadních světlech

Příspěvek od TomB »

lumpo píše:dotaz - kdo z vás jste vypínal podsvícení středu světla (brzdy) na kolik jste potom upravovali intenzitu kruhů - já měl původně 15 procent a zvednul jsem to na 20... je to dobrý, nebo ještě přidat?
Když jsem měl jen vnější kruhy, tak jsem je vytáhnul na 30%.
Teď když mám vnitřní i vnější, tj. 4, tak mám vnějšky na 18% a vnitřky na 20%. 8)

Uživatelský avatar
Prochy01
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4178
Registrován: 12.05.2012 18:28
Bydliště: Praha

Re: 4 kroužky v zadních světlech

Příspěvek od Prochy01 »

TomB píše:
lumpo píše:dotaz - kdo z vás jste vypínal podsvícení středu světla (brzdy) na kolik jste potom upravovali intenzitu kruhů - já měl původně 15 procent a zvednul jsem to na 20... je to dobrý, nebo ještě přidat?
Když jsem měl jen vnější kruhy, tak jsem je vytáhnul na 30%.
Teď když mám vnitřní i vnější, tj. 4, tak mám vnějšky na 18% a vnitřky na 20%. 8)
Tak to by me zajimalo, jak to mas zapojeny, ze pres VAG muzes regulovat zvlášť intenzitu skylinu...to jses asi jedinej :-)
VW Passat 3C Variant HL Executive, 2.0 TDi CBBB

Uživatelský avatar
TomB
Pilot
Pilot
Příspěvky: 872
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: 4 kroužky v zadních světlech

Příspěvek od TomB »

Prochy01 píše: Tak to by me zajimalo, jak to mas zapojeny, ze pres VAG muzes regulovat zvlášť intenzitu skylinu...to jses asi jedinej :-)
Mám dvě bílé couvačky, zapojené místo jedné (pravé původní).
Na přívod mlhovky (levé původní) mám zapojené oba kroužky, které potom fungují jako parkovačky (skylink) s nastavitelnou intenzitou a nebo dvě mlhovky při 100%-ní intenzitě. Nic složitého. Jen jsem využil možnosti kódování jednotky Central Electric.

Uživatelský avatar
Prochy01
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4178
Registrován: 12.05.2012 18:28
Bydliště: Praha

Re: 4 kroužky v zadních světlech

Příspěvek od Prochy01 »

Aha :-))) tož pak tedy jo.. ja mam skysvetla jako obrysovky/brzdy :-)))
VW Passat 3C Variant HL Executive, 2.0 TDi CBBB

Uživatelský avatar
lumpo
Pilot
Pilot
Příspěvky: 864
Registrován: 05.05.2010 22:20
Bydliště: Pardubicko
Kontaktovat uživatele:

Re: 4 kroužky v zadních světlech

Příspěvek od lumpo »

Tomb: to je bombice jak jsi to vymyslel... To fakt nemá chybku...
BAZAR:

http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=225&t=314046" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
TomB
Pilot
Pilot
Příspěvky: 872
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: 4 kroužky v zadních světlech

Příspěvek od TomB »

lumpo píše:Tomb: to je bombice jak jsi to vymyslel... To fakt nemá chybku...
Uvidíš odpoledne :wink:
Naposledy upravil(a) TomB dne 21.08.2014 11:34, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
lumpo
Pilot
Pilot
Příspěvky: 864
Registrován: 05.05.2010 22:20
Bydliště: Pardubicko
Kontaktovat uživatele:

Re: 4 kroužky v zadních světlech

Příspěvek od lumpo »

už se těším, možná bych dorazil o maličko dřív... Tak já chci hlavně bílé kroužky na zpátečku a črvené středy na mlhovky - otázkou jestli na jednu, nebo 2...

U té varianty s bílými kroužky je to trochu jednodušší - nemusí se řešit svítivost, odstín - tam jde jen o to aby to šajnovalo co nejvíce...
BAZAR:

http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=225&t=314046" onclick="window.open(this.href);return false;

driverD
Řidič
Řidič
Příspěvky: 103
Registrován: 22.10.2007 09:46

Re: 4 kroužky v zadních světlech

Příspěvek od driverD »

Jak pokročila možnost úpravy na ´´zakázku´´?

Uživatelský avatar
Qido
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3029
Registrován: 26.10.2012 20:04
Bydliště: Praha

Re: 4 kroužky v zadních světlech

Příspěvek od Qido »

Pro tebe. Klidně růžové!

Ne, teď vážně. Vím minimálně o dvou lidech co mají červenobílé skyline, zejména kvůli zpátečce.
Napiš, zavolej, domluv se s Ergem nebo pokud bude Lumpo ochotný. ;-) Nemohu mluvit za ně.

Uživatelský avatar
rhomosapienc
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 306
Registrován: 27.01.2013 18:08
Bydliště: Praha

Re: 4 kroužky v zadních světlech

Příspěvek od rhomosapienc »

Mě v zapojení mých kroužků od erga fascinuje to že pokud při zaplích parkovačkách ( hozenej blinkr a vyplí auto) scítí pouze vnější kroužek a vnitřní ne :) To samé o us light v blikačích také při parkovačce nesvítí

orin
Řidič
Řidič
Příspěvky: 84
Registrován: 02.03.2013 14:56

Re: 4 kroužky v zadních světlech

Příspěvek od orin »

Nebudou nebo nemá s tím že se nakodujou jenom ty krouzky problémy? Mám to na kódované tak měsíc a dnes jsem si všiml že v těch světlech kolem diod je vypaleny do žlutá ten chrom, ale jsem si bohužel nevšiml jestli to bylo nebo to způsobilo to nakódování, tím že se zhasly ty středy tak ty krouzky svítí více. Mám právě známého a ten mi říkal že si to taky tak udělal a mu pak dvakrát po sobě ty světla odešli, naštěstí mu to vyreklamovali, a nezjistili proč. Tak já jen jestli se toho člověk nemusí bát. Díky

honza.praha
Řidič
Řidič
Příspěvky: 56
Registrován: 29.08.2009 18:38

Re: 4 kroužky v zadních světlech

Příspěvek od honza.praha »

ahoj, mám 4 kroužky v zadních světlech od ERGa několik let a naprostá pohoda. Mám vypnutý střed - brzdovku. V poslední době mi auto hlásí, že je brzdová žárovka vadná i když jí mám odpojenou. Dá se nějak vyměnit nebo s tím udělat něco rozumného než měnit světlo. Díky za info.

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“