1.0 vs 1.4

1998 - 2005

Moderátor: Olaf87

Uživatelský avatar
Roman0001
Řidič
Řidič
Příspěvky: 79
Registrován: 01.09.2013 21:40
Bydliště: Severní Čechy

Re: 1,0 vs 1,4

Příspěvek od Roman0001 »

Jinak strejdo,přestaň už tu psát ty tvé pomatené srač..,a běž do garáže prokazovat své umění,třeba nějaké děti ohromíš.
VW Lupíčko 1.7 SDI :-D

Uživatelský avatar
C3
Závodník
Závodník
Příspěvky: 561
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: mám
Kontaktovat uživatele:

Re: 1,0 vs 1,4

Příspěvek od C3 »

strejda Karel:
hmmm, pises tu o me jesitnosti a nevidim nejmensi duvod.. jeste jednou ti to napisu - potreboval jsem radu, ze se smejes jinym a pises mne tak,ze to nemuzu vedet... za to ja nemuzu. Nas rozhovor byl vedeny stylem "poradis?" - "ne, ale opravim ti to" - "potrebuju radu kde mam hledat chybu" - "opravim ti to zadarmo, oproti idiotum atp atp atp" - "opravdu nejsem debil,potrebuji jen radu..." ... a vez, ze jsem tohle presel s tim,ze mi proste odmitas poradit ;) ale neresil jsem to,dokud ses mi tu nezacal verejne posmivat atp!!!!! to mi vadi a to me sere!!! tak si to uz dej ku*va dohromady, neresim tu co jsi mi na co rekl,ale ze i pres neochotu vyresit problem se mi tu vysmivas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

opravdu mas problem tohle pochopit? nepsal bych tu jinak o tobe NIC, ale nedal jsi si pokoj a proste musel jsi do me jet!!!! co tu resis s klukama je tvoje vec, ale me do svych idiotskych valek proste NETAHEJ!!! rozumis uz svoji povrchnosti? rozumis uz co tu celou dobu vysvetluju a co se ti snazim objasnit? Nerikej, ze tak chytrej clovek jako jsi ty ma problem s jednoduchym vyznamem vet.

Takze to shrnu, prestan se do me sr*t ;) vysmivat se mi a zminovat me, nic jsem ti neudelal, ty jsi mi nechtel poradit a pak tu ze me delas vola... a jestli jsem nekomu poradil ja nebo ne tady s nicim nesouvisi!!! (doporucuji obratit se na lidi,kterym jsem kdy prijel na pomoc a kterym jsem tady vysel vstric - reknou ti,kdo jsem a co "chci" za pomoc!!! ale nemej mi tu pr**l)
Horky vzduch a velky tlak..k tomu kapka paliva..Síla velká tlaci pisty..kola hvízdaj..turbo krici..splodin dym+sila velka,nemas nic kdyz nemas diesla!

strejda Karel
Řidič
Řidič
Příspěvky: 84
Registrován: 02.04.2013 18:18
Bydliště: Karslbad

Re: 1,0 vs 1,4

Příspěvek od strejda Karel »

chceš tím naznačit, že se nedočkám uznání od politruka s nagelovanou hlavou jako jseš ty??? nebo raději používáš indulonu???
no to mě ale mrzí :laugh:

strejda Karel
Řidič
Řidič
Příspěvky: 84
Registrován: 02.04.2013 18:18
Bydliště: Karslbad

Re: 1,0 vs 1,4

Příspěvek od strejda Karel »

C3: ale já ti psal, že ti neporadím, tak vo co ti jde? to je jak u blbejch na půdě. a tobě jsem se nevysmíval, ale panu šlatříkovi, tak co zase nechápeš?
já reagoval na tvoje lži co jsi namastil, že nikomu neporadím a že z lidí tahám prachy a další zhovadilosti. když se koukneš laskavě nahoru tak je vše vyvráceno, takže teď teda budeš mlít odrhovačku, že jsem se ti vysmíval a proto jsi tady musel popsat dvě stránky textu :rofl: :rofl: :rofl:
UBOHOST

Uživatelský avatar
Roman0001
Řidič
Řidič
Příspěvky: 79
Registrován: 01.09.2013 21:40
Bydliště: Severní Čechy

Re: 1,0 vs 1,4

Příspěvek od Roman0001 »

Prostě když ten trouba,samozvaný"Strejda Karel"a to píšu slušně,i když se mi otvírá kudla v kapse,tak se musí pořád do někoho navážet a sr*t tu lidi.Opravdu už běž do prd...
VW Lupíčko 1.7 SDI :-D

strejda Karel
Řidič
Řidič
Příspěvky: 84
Registrován: 02.04.2013 18:18
Bydliště: Karslbad

Re: 1,0 vs 1,4

Příspěvek od strejda Karel »

C3: tak si to shrnem, OK?
já ti zadarmo neopravil tvůj problém, ačkoliv se na tebe všichni ostatní vykáleli jak na placatej kámen a akorát já ti nabíd pomoc, ale holt tobě se nehodila pošta a tudíž jsem lotr a podvodník co ti chtěl ukrást stahovačku ROFL (tohle ani nebudu komentovat, to už je na odbornou pomoc)
a teď tě teda sere, že jsem si z tebe měl dělat srandu, a proto jsi pustil tuhle lavinu hoven :)

strejda Karel
Řidič
Řidič
Příspěvky: 84
Registrován: 02.04.2013 18:18
Bydliště: Karslbad

Re: 1,0 vs 1,4

Příspěvek od strejda Karel »

Roman0001 píše:Prostě když ten trouba,samozvaný"Strejda Karel"a to píšu slušně,i když se mi otvírá kudla v kapse,tak se musí pořád do někoho navážet a sr*t tu lidi.Opravdu už běž do prd...
na lezení do pr**le jsi tady přece ty :good:

Uživatelský avatar
C3
Závodník
Závodník
Příspěvky: 561
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: mám
Kontaktovat uživatele:

Re: 1,0 vs 1,4

Příspěvek od C3 »

strejda Karel:
ty woe!!! nevyvratil jsi nic... ja preziju,ze jsi se saltrikem vysmival nekomu jinymu!!! ja se bavim o tom,co jsi tady psal verejne (NEZ jsem se do tebe oprel) - a to ohledne tveho prispevku " 27.08.2014 21:16" !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

tak si prestan hrat na vseveda doprdele!!! rikam ti to tu furt dokola a jediny,co mas pred nosem je nejakej saltrik... psal jsem ti, ze mas zakrouzkovat,co nechapes a ja ti to vysvetlim - kdyz uz nezvladnes ani cinnost cviceneho orangutana, tak nechapu, jak si me muzes dovolit tady odsuzovat... co pisu nazyvat ubohosti atp.. nezlob se na me, ale to,co tu ve vztahu ke mne predvadis je jen ekvivalent arogantniho tupce, ktery si pres sve ego nevidi na spicku nosu!!!! A jeste to tu uzaviras s tim, jak jsi vsechno "vyvratil"???? jsi ubohy,opravdu jak pises, tohle je UBOHOST!
Horky vzduch a velky tlak..k tomu kapka paliva..Síla velká tlaci pisty..kola hvízdaj..turbo krici..splodin dym+sila velka,nemas nic kdyz nemas diesla!

Uživatelský avatar
C3
Závodník
Závodník
Příspěvky: 561
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: mám
Kontaktovat uživatele:

Re: 1,0 vs 1,4

Příspěvek od C3 »

strejda Karel píše:C3: tak si to shrnem, OK?
já ti zadarmo neopravil tvůj problém, ačkoliv se na tebe všichni ostatní vykáleli jak na placatej kámen a akorát já ti nabíd pomoc, ale holt tobě se nehodila pošta a tudíž jsem lotr a podvodník co ti chtěl ukrást stahovačku ROFL (tohle ani nebudu komentovat, to už je na odbornou pomoc)
a teď tě teda sere, že jsem si z tebe měl dělat srandu, a proto jsi pustil tuhle lavinu hoven :)
Drahy jednoduchy strejdo, prosim, precti si moje prispevky,kde se ti marne snazim vysvetlit, ze celou dobu NEJDE!!!!!!!!!! (ne- negativ, jde/jit - v tomto smyslu možnost casove posloupnosti s pozitivnim vysledkem pri vynalozeni urciteho usili/schopnosti... dohromady s negativem se vsak meni pointa do opaku!! pozor na to)... chapes to uz? chces se hadat o tom,ze jsi mi odmitl radu (jako ostatne vsichni a jsi pro me na stejne urovni splneni meho ucelu) ... vzdyt jeste jednou JE MI TO ku*va JEDNO!!!! idiote!!! zacni cist co ti pisu
Horky vzduch a velky tlak..k tomu kapka paliva..Síla velká tlaci pisty..kola hvízdaj..turbo krici..splodin dym+sila velka,nemas nic kdyz nemas diesla!

strejda Karel
Řidič
Řidič
Příspěvky: 84
Registrován: 02.04.2013 18:18
Bydliště: Karslbad

Re: 1,0 vs 1,4

Příspěvek od strejda Karel »

C3: ty si fakt nevidíš do huby. vyblil jsi tady lži, že jsem nikomu nepomohl nebo ne? že tahám z lidí prachy za opravy stahovaček nebo ne? pak jsi to korunoval báchorkou, že vás tu nenechám psát a že se posmívám lidem nebo ne?
podle mě jsem všechno vyvrátil, a jestli nechápeš psaný text anebo si to nedákeš sám najít, tak jseš u mě prostě ubožák.

PS: ještě dodám, že po hodiné diskusi jsi to zakončil, že ti vadil ten údajný výsměch, a teď už zas meleš něco jinýho...
Naposledy upravil(a) strejda Karel dne 14.09.2014 13:41, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
C3
Závodník
Závodník
Příspěvky: 561
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: mám
Kontaktovat uživatele:

Re: 1,0 vs 1,4

Příspěvek od C3 »

strejdo Karle,
jak je mozny, ze nedokazes precist to,co ti pisu a stale se jen dokola uboze a zoufale ohanis nesmyslem o tom,jak jsi mi nepomohl? proste jsi to neudelal,tak si za tim stuj. (tečka!!!) a hotovo!! O nic nejde, jestli jsi vazne tak jednoduchej a nedokazes posunout svoji mysl na uroven principu z jednoduchych malych "cilu ve vete", na ktere se neustale zamerujes, tak mi to napis, ja to vzdam a prestanu ti furt dokola opakovat jednu jedinou vec,kterou evidentne nejsi schopny pochopit.. jen se rozcilujes a vytacis me svym tupounskym pristupem!!! Jestli cekas,ze se snizim na tvoji uroven,tak se pletes, proste si to cti kazdej den rano,treba to jednou pochopis,ale prestan opakovat tu debilni vetu, ze jsi preci byl ochoten neco udelat...

pro info - nebyl, psal jsi, ze se k tomu stejne neodstanes a nemas na to cas a ze jestli jsem takovej skrt,tak ty prachy nemusim posilat tobe... kuwa ale ja chtel jenom radu, JENOM RADU!!!! ... to pro vysvetleni, nedal jsi mi ji, jsem s tim OK ;) na nikoho tu kvuli tomu nervu, ze mi neporadil.. jenom ty mi proste nedas pokoj, protoze se citis lepsi nez ostatni, ze jsi mi nepomohl? jdi do pr**le....
Horky vzduch a velky tlak..k tomu kapka paliva..Síla velká tlaci pisty..kola hvízdaj..turbo krici..splodin dym+sila velka,nemas nic kdyz nemas diesla!

Uživatelský avatar
C3
Závodník
Závodník
Příspěvky: 561
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: mám
Kontaktovat uživatele:

Re: 1,0 vs 1,4

Příspěvek od C3 »

Strejdo, oproti tobe hubu nemam.. tim bych zacal.. zadalsi kdyz jsi mi napsal,ze jsi jim poradil, tak jsem ti na to taky odpovedel, je tomu tak? je... proto jsem osvetlil svuj pripad, kdy jediny co jsi na zaklade me zadosti o radu chtel byly penize a za tim si stojim... ale to furt neni duvod,proc to zacalo, jsi tak tupej? precti si to!!!! NENI TO TEN DUVOD - aneb zacal jsi si s timhle sam!!!! tak se s tim smir.... a lidem se tu vysmivas, coz je podle me hodne nizka uroven... a jeste si hrajes na to, ze jsou ostatni ubozi???? !!!!!
Horky vzduch a velky tlak..k tomu kapka paliva..Síla velká tlaci pisty..kola hvízdaj..turbo krici..splodin dym+sila velka,nemas nic kdyz nemas diesla!

strejda Karel
Řidič
Řidič
Příspěvky: 84
Registrován: 02.04.2013 18:18
Bydliště: Karslbad

Re: 1,0 vs 1,4

Příspěvek od strejda Karel »

C3: dobře a jak ti mám dát radu, když sem nechci psát návody??? můžeš mi to laskavě vysvětlit???
jo a nepomohl jsem ti proto že jsem nechtěl nebo proto že ty jsi to nemohl poslat poštou????

a prosím stručně, to mě fakt zajímá

strejda Karel
Řidič
Řidič
Příspěvky: 84
Registrován: 02.04.2013 18:18
Bydliště: Karslbad

Re: 1,0 vs 1,4

Příspěvek od strejda Karel »

C3 píše:Strejdo, oproti tobe hubu nemam.. tim bych zacal.. zadalsi kdyz jsi mi napsal,ze jsi jim poradil, tak jsem ti na to taky odpovedel, je tomu tak? je... proto jsem osvetlil svuj pripad, kdy jediny co jsi na zaklade me zadosti o radu chtel byly penize a za tim si stojim... ale to furt neni duvod,proc to zacalo, jsi tak tupej? precti si to!!!! NENI TO TEN DUVOD - aneb zacal jsi si s timhle sam!!!! tak se s tim smir.... a lidem se tu vysmivas, coz je podle me hodne nizka uroven... a jeste si hrajes na to, ze jsou ostatni ubozi???? !!!!!
tak jako jedinej jsem ti nabídl opravu. rady ani návody už nepíšu, protože se tu nějaký dacan musí vysmívat ostatním - což ti tenkrát nevadilo, akorát dnes ti to najednou začalo vadit a to v momentu, když se to dacanovi vrací a ukazuje se co to je za trotla. udělej si v hlavě jasno a jestli máš problémy s pamětí tak si vyjeď historii a nedělej ze sebe ubožáka.

strejda Karel
Řidič
Řidič
Příspěvky: 84
Registrován: 02.04.2013 18:18
Bydliště: Karslbad

Re: 1,0 vs 1,4

Příspěvek od strejda Karel »

strejda Karel píše:C3: dobře a jak ti mám dát radu, když sem nechci psát návody??? můžeš mi to laskavě vysvětlit???
jo a nepomohl jsem ti proto že jsem nechtěl nebo proto že ty jsi to nemohl poslat poštou????

a prosím stručně, to mě fakt zajímá

tak se zdá, že odpovědi na jednoduché otázky se nedočkám vůbec nebo možná za tejden. tak ještě doplním pár info k té "předražené" opravě: stojí to čtvrtinu ceny než použitá součástka. jedná se o konstrukční nedostatek dílu a lze očekávat, že použitá součástka dopadne za delší nebo kratší dobu stejně a situace se bude opakovat se stejnými náklady. takže za čtvrtinu ceny jste mohli mít definitivní pokoj od problému. jelikož se na tomto foru vyskytují individua jako výše, budu opravy provádět už jen lidem mimo toto forum. děkuji za pochopení a doufám, že to nevyvolá u nějakého chudáka další fontánu tupých keců, a jestli jo tak je mi to stejně u zádele.

Odpovědět

Zpět na „Lupo“