Výměna vnitřního zrcátka se senzorem deště

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
vory90
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 290
Registrován: 10.12.2010 18:14
Bydliště: Praha

Výměna vnitřního zrcátka se senzorem deště

Příspěvek od vory90 »

Zdar klubáci,

už jste někdo řešil přichycení zrcátka se senzorem deště jinak než výměnou skla?

Držák starého zrcátka prý nebude problém odstranit. Číslo nového držáku jsem si zjistil: 3B0 845 543 A.
Je tam ještě nějaká gelová folie 1J0 955 609 která nevím k čemu je a lepidlo má číslo D 000 703 A1.

Už to někdo zkoušel nebo jste si všichni nechaly měnit sklo?

Děkuji za reakce.

d.d.t33
Závodník
Závodník
Příspěvky: 590
Registrován: 14.02.2008 11:16
Bydliště: Litvinov
Kontaktovat uživatele:

Re: Výměna vnitřního zrcátka se senzorem deště

Příspěvek od d.d.t33 »

asi takhle zrcatko s destakem je uplne jine nez bez a mas tam na nej na skle pripravu :roll: a mimochodem predevcirem mi v servisu zkurvily vymenu skla a dali mi bez destaku takze mi kable visi ze stropnice a mrdaji se u zrcatkaa,dali mi jako bonus zrcatko z z fabie abych aspon moho jezdit a za tri tydny mi daji opet s destakem.Nastesti se mi omluvily a financni kompenzace za tu patalii neni spatna :laugh:

Uživatelský avatar
vory90
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 290
Registrován: 10.12.2010 18:14
Bydliště: Praha

Re: Výměna vnitřního zrcátka se senzorem deště

Příspěvek od vory90 »

Je mi jasny ze ten drzak i zrcatko je jiny :-). Ale jak jsem psal drzak se da koupit akorat nevim jestli se jeste v necem nelisi sklo jako takove :-(.

d.d.t33
Závodník
Závodník
Příspěvky: 590
Registrován: 14.02.2008 11:16
Bydliště: Litvinov
Kontaktovat uživatele:

Re: Výměna vnitřního zrcátka se senzorem deště

Příspěvek od d.d.t33 »

a ted se mozna pletu tam je prave ten problem ze uz to ma tu gelovou pripravu na destak a jestli jsi z usteckeho kraje prijed se podivat do meho auta a uvidis ted jsem se sklem bez destaku a mam tam jen obyc zrcatko a kable nvenku a je to hnus ale destak vrele doporucuji vcetne diod v zrcatku

Uživatelský avatar
vory90
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 290
Registrován: 10.12.2010 18:14
Bydliště: Praha

Re: Výměna vnitřního zrcátka se senzorem deště

Příspěvek od vory90 »

To bohužel nejsem :-(. Ten gel se da prave taky koupit tak by to teoreticky melo jit.

Uživatelský avatar
Wíťa
Člen klubu
Příspěvky: 2688
Registrován: 27.10.2008 05:15
Bydliště: Havl. Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Výměna vnitřního zrcátka se senzorem deště

Příspěvek od Wíťa »

nepujde to ten obyc drzak je ve skle a nejde odstranit takovym zpusobem aby pak na tom samem skle fungoval destovy senzor, samozrejme je mozne na sklo kde bylo obyc zrcatko pridelat samostmivaci ale musis ozelet to ze nebudes mit senzor deste ;-) a nebo jedine to zrcatko dat niz nebo vejs ale to by vypadalo blbe
NA PRODEJ díly golf iv http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=4 ... 6#p2381636" onclick="window.open(this.href);return false;
OPRAVY A RENOVACE SEDAČEK VW GOLF IV http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=46&t=260712" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
vory90
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 290
Registrován: 10.12.2010 18:14
Bydliště: Praha

Příspěvek od vory90 »

To urcite nema smysl davat tam zrcatko se stmivanim a nevyuzit ho. Jinak diky za info, to jsem potreboval vedet ze to sklo je uplne jiny :-(.

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Wíťa
Člen klubu
Příspěvky: 2688
Registrován: 27.10.2008 05:15
Bydliště: Havl. Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Výměna vnitřního zrcátka se senzorem deště

Příspěvek od Wíťa »

tobe bude stmivani fumgovat ale bez vymeny skla ti nepujde destovej senzor ;-)
NA PRODEJ díly golf iv http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=4 ... 6#p2381636" onclick="window.open(this.href);return false;
OPRAVY A RENOVACE SEDAČEK VW GOLF IV http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=46&t=260712" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
vory90
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 290
Registrován: 10.12.2010 18:14
Bydliště: Praha

Re: Výměna vnitřního zrcátka se senzorem deště

Příspěvek od vory90 »

Wíťa píše:tobe bude stmivani fumgovat ale bez vymeny skla ti nepujde destovej senzor ;-)
Jasny, tak jsem to myslel :good:

Murray
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 26.10.2009 19:27

Re: Výměna vnitřního zrcátka se senzorem deště

Příspěvek od Murray »

Ahoj,

chci koupit Passat r.v.2002 96kw od známýho a všiml jsem si, že vnitřní zpětné zrcátko je stále zatmavené, resp. od půlky je tam jakoby vyteklé to zatmavení. Mělo by to mít i senzor deště. Chci se zeptat, jak se dá tenhle problém co nejjednodušeji vyřešit? Vyměnit jen zrcátko? Nebo se to musí komplet vyměnit i s tim senzorem? POdotýkám, že nemusím mít ani samozatmavovací zrcátko ani senzor deště (pokud pak bude normálně fungovat cyklovač). Nebude se muset vyměnit i přední sklo???

Díky moc za odpovědi. Hledal jsem na netu, ale moudrej z toho nejsem.

M.

Uživatelský avatar
Nwkt
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2726
Registrován: 18.10.2011 21:33
Bydliště: ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: Výměna vnitřního zrcátka se senzorem deště

Příspěvek od Nwkt »

Stačí jenom zrcátko. Jinak je i jiný relé na cyklování. Takže bys musel měnit okno, relé a jinak to zapojit. Tudíž nejjednodušší je sehnat za pár korun zrcátko

Murray
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 26.10.2009 19:27

Re: Výměna vnitřního zrcátka se senzorem deště

Příspěvek od Murray »

Nwkt píše:Stačí jenom zrcátko. Jinak je i jiný relé na cyklování. Takže bys musel měnit okno, relé a jinak to zapojit. Tudíž nejjednodušší je sehnat za pár korun zrcátko
Díky. Mohu poprosit o trochu konkrétnější popis jaký přesně díl, popř. číslo? Jestli to chápu dobře, tak lze odmontovat jen to zrcátko a zbytek tam zůstane? někdo mi tvrdil, že je to jeden celek.
Např. tady jsem něco našel ale píšou tam že je to pro auta bez senzoru, tak to je asi blbost.
http://www.abchifi.cz/VW-AD-10D-vnitrni ... escription" onclick="window.open(this.href);return false;

EDIT: resp. lze koupit jen obyčejné samostmívací zrcátko pro škoda/passat a jednoduše ho vyměnit bez řešení dešťového senzoru atd? na bazaru nějaké inzeráty na samostmívací zrcátka vidim, ale o dešťovém senzoru tam neni ani slovo

M.

Uživatelský avatar
Nwkt
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2726
Registrován: 18.10.2011 21:33
Bydliště: ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: Výměna vnitřního zrcátka se senzorem deště

Příspěvek od Nwkt »

Ten odkaz není origo zrcátko.

Origo rozloupneš krytku na dvě půlky, odpojíš konektor do zrcátka a vysuneš ho dolů (je třeba zatlačit velkou silou)

Uživatelský avatar
Nwkt
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2726
Registrován: 18.10.2011 21:33
Bydliště: ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: Výměna vnitřního zrcátka se senzorem deště

Příspěvek od Nwkt »

Tohle je třeba origo https://auto.bazos.cz/inzerat/67178052/ ... bezove.php" onclick="window.open(this.href);return false;

Murray
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 26.10.2009 19:27

Re: Výměna vnitřního zrcátka se senzorem deště

Příspěvek od Murray »

Nwkt píše:Tohle je třeba origo https://auto.bazos.cz/inzerat/67178052/ ... bezove.php" onclick="window.open(this.href);return false;
jasně, ale např. u tohodle zrcátka nikde nepíšou nic o dešťovém senzoru, bude to kompatibilní s tím mým, kde je senzor deště?

totiž na začátku téhle diskuze někdo napsal cituji: "asi takhle zrcatko s destakem je uplne jine nez bez a mas tam na nej na skle pripravu" , tak mám jen strach jestli tam půjde jakékoliv stmívací

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“