Neide mi otvoriť kapora motora Passat 2006 3C

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Odpovědět
zmotor
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 20.09.2014 16:32

Neide mi otvoriť kapora motora Passat 2006 3C

Příspěvek od zmotor »

Zdavím Vás, som tu nový. Mám problém. Včera som chcel otvoriť kapotu motora na mojom VW Passate 1.9 PD 2006 a v lanku iba niečo trocha puklo a neide mi otvoriť kapota ani na polovičku. Keď potiahnem úplne, tak počuje m súchotať lanko niekde pod kapotou ale pohyb žiadny. Prosím, má niekto skúsenosť s týmto problémom? Nevie niekto poradiť, ako by sa to mohlo dať otvoriť? Skúšal som odspodu, tam nič a potom som dal dole spodok prednej masky, po zámok a lanko som sa síce dostal ale žiadny pokrok, lanko ide na prázdno. Tak som z toho zúfalý, sa dostanem po motor??? Pomôže niekto?? Vrelá vďaka!

Uživatelský avatar
lumpo
Pilot
Pilot
Příspěvky: 864
Registrován: 05.05.2010 22:20
Bydliště: Pardubicko
Kontaktovat uživatele:

Re: Neide mi otvoriť kapora motora Passat 2006 3C

Příspěvek od lumpo »

řešil jsem to samé - poradím - více po SZ - jde o know how :laugh: :laugh: :laugh:
BAZAR:

http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=225&t=314046" onclick="window.open(this.href);return false;

Tomasx1
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 477
Registrován: 06.07.2012 20:35

Neide mi otvoriť kapora motora Passat 2006 3C

Příspěvek od Tomasx1 »

Ja tez jsem resil....prostrikal konkorem a furt tou packou na kapote hejbal a po chvilce to povolilo

Uživatelský avatar
lumpo
Pilot
Pilot
Příspěvky: 864
Registrován: 05.05.2010 22:20
Bydliště: Pardubicko
Kontaktovat uživatele:

Re: Neide mi otvoriť kapora motora Passat 2006 3C

Příspěvek od lumpo »

no on průser nastal proto, protože lanko není v kuse a zhruba u světla je napojované v takové plastové krabičce. TO je ten kámen úrazu - to se pak může tahat za packu jak chce, ale když se pohyb lanka přenese jen na půl cesty, tak to prostě nestačí...
BAZAR:

http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=225&t=314046" onclick="window.open(this.href);return false;

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“