VRZÁNÍ V INTERIÉRU

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
Nemo
Pilot
Pilot
Příspěvky: 786
Registrován: 18.03.2008 19:19
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: VRZÁNÍ V INTERIÉRU

Příspěvek od Nemo »

no ja som asi niečo extra ale na spolujazdcovej stran dekoru som nemal šróbik :laugh: ja som tam mal iba ten pliešok bez dierky na šróbik a bez šróbika :-)
Prvá láska vw bora 1,6 16v AZD
Momentálne Passat 2.0 TDI CR DSG :-)

Dawe29
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 33
Registrován: 09.09.2014 12:45

Re: VRZÁNÍ V INTERIÉRU

Příspěvek od Dawe29 »

Trochu to tady oživím - neřeším ani tak problém s vrzáním dekoru kolem budíků, ty mám díky bohu zatím potichu. Ale spíš mi vrža klika (nebo madlo či jak to říct) u spolujezdce, takže když tam někdo sedí a opře si o to koleno, tak mně to nepředstavitelně točí. Nevíte někdo jak tak rozdělat nebo vycvakat? Neurvu tam něco když to odloupnu? A plus mi něco drnčí někde ve spodní části dveří u řidiče, když za to trochu vezmu na trojku a čtyřku, neřešil taky někdo? :) Díky. :)
VW Passat Variant 3C 2.0TDI 103kW BMP

Uživatelský avatar
Vavryss
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 43
Registrován: 23.07.2016 12:27
Bydliště: Zlín

Re: VRZÁNÍ V INTERIÉRU

Příspěvek od Vavryss »

Ahoj borci, na CCčku mi vzadu u stropnice chvílemi drnčí panel s brzdovým světlem o zadní sklo. Neřešil jste někdo? Ani na VW Vortexu jsem o tom nic nenašel. Jsem už z toho trochu zoufalej, pořád se snažím to nějak vylepšovat, přicvakávat, zacvakávat, zalepovat, no smolím se s tím ale bez výsledku. ČR dálnice tomu asi nesvědčí :smoke: Díky.
Passat CC ´09, 2.0 TDI 125KW, DSG

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: VRZÁNÍ V INTERIÉRU

Příspěvek od KJirka »

to vypadá na něčí předchozí "odbornej" zásah. Nic takovýho mi to nedělá, nedělalo ani v předchozím CC a nepamatuju si, že by si někdo jinej stěžoval.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

zoll2016
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 06.04.2017 23:04

Re: VRZÁNÍ V INTERIÉRU

Příspěvek od zoll2016 »

Zdravím všechny,

mám Passat B8 limuzínu. Je ze srpna 2015, nemá zdaleka 2 roky.
Hrůza je, že auto vydává zvuky, která mají auta 5 let a více. Je to skřípání, vrzání.

https://youtu.be/VwLhSx92O-8" onclick="window.open(this.href);return false;

Zvuky vycházejí teď ze zadního levého kola, za řidičem. Jsou slyšet, když si sedám do auta, nebo se vrtím na sedadle a když vystupuji. Zvuk zní jakoby se tam nějaké díly trápily, či něco nebylo promazané. Ovlivňuje to také okolní teplota vozu a jestli bylo v auto v provozu (zajetý). Mám i důkazní materiál pořízený mobilem jak zvuk tak i video, kde jsem to nasimuloval pro autoservis Jarov. Odpověď servisu Jarov je že toto nedokážou nasimulovat a jejich řidič má váhu nikoliv 103 kg, ale 110 kg. Asi jejich výmluva.
Jo a servis Porsche Praha Smíchov, to nebudu ani psát, úplně o ničem, žádné rady od kuď vítr vane.

Kdyby jste měl někdo připomínky k tomuto budu moc rád.
V Česku jsme zkusili už 2. autoservis ani jeden s tím neuměl nic udělat.

Smutné je, že Passat stál 3 krát více než Škoda Fabia. Skoro 1 milion Kč a více věcí zlobí. Rezonance do palubní desky, v oblasti výdechů vzduchu, to je ještě dobrý.
Anebo software lépe bez chyby funguje auto v jazyce němčina, v češtině nedrží čas a musí se neustále přenastavovat.
Děkuji
Naposledy upravil(a) zoll2016 dne 12.04.2017 09:34, celkem upraveno 1 x.

Šeba
Řidič
Řidič
Příspěvky: 108
Registrován: 22.04.2014 19:05

Re: VRZÁNÍ V INTERIÉRU

Příspěvek od Šeba »

Dawe29 píše:Trochu to tady oživím - neřeším ani tak problém s vrzáním dekoru kolem budíků, ty mám díky bohu zatím potichu. Ale spíš mi vrža klika (nebo madlo či jak to říct) u spolujezdce, takže když tam někdo sedí a opře si o to koleno, tak mně to nepředstavitelně točí. Nevíte někdo jak tak rozdělat nebo vycvakat? Neurvu tam něco když to odloupnu? A plus mi něco drnčí někde ve spodní části dveří u řidiče, když za to trochu vezmu na trojku a čtyřku, neřešil taky někdo? :) Díky. :)
Přesně! To madlo dveří je otřesný! Známý se mnou denně dojíždí do práce a někdy bych nejraději praštil rukou do palubky, ať se nažere airbagu :lol:
BMPčko 400k km

www.battery-import.cz / www.battery.cz / http://www.battery-import.sk

Kdyby přístroje, které lidé během doby vynalezli, ještě taky fungovaly - to by byl příjemný život!

Dawe29
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 33
Registrován: 09.09.2014 12:45

Re: VRZÁNÍ V INTERIÉRU

Příspěvek od Dawe29 »

Šeba píše:Přesně! To madlo dveří je otřesný! Známý se mnou denně dojíždí do práce a někdy bych nejraději praštil rukou do palubky, ať se nažere airbagu :lol:
A kromě představování útoku na spolujezdce jsi taky zatím nic nepodniknul? :D Musí se to dát přece nějak sundat...
VW Passat Variant 3C 2.0TDI 103kW BMP

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: VRZÁNÍ V INTERIÉRU

Příspěvek od KJirka »

kolego s Passatem B8, píšeš dobře, ale na blbým místě. Tady je sekce B6/B7/CC. B8 máš jinde.
Nicméně, obecnou radu ti dám. Nenech se odbýt a trvej na tom, aby to odstranili. I kdybys kvůli tomu měl těch 7 kg zhubnout :D

Shodou okolností mi volal v pátek člověk, který koupil před časem Tuarega s chrom paketem (příplatek 100t. !) a po první zimě se mu na chromu začaly dělat vyžraný dírky. Přestože ho stejným způsobem všude odbývali, rozhodl se to dotáhnout do konce. Nejdřív to ventiloval v TV, kde jsem na něj vlastně narazil a zavolal mu. Volal jsem mu proto, že mně v záruce stejným způsobem odpálili s reklamací bočních lišt dveří. Rovněž po první zimě důlky v chromu. Nakonec jsem to vzdal, protože se mi to jevilo naprosto neprůstřelný. A jak jsem psal, v pátek mi pán volá, že si nechal udělat posudek, dal to k soudu a VW to na poslední chvíli začalo řešit. Paket celej vyměnili. Problém je, že ten novej to udělal znovu. Tak mu ho vymění zase. Takže jen malá ukázka, co musí člověk absolvovat, aby se za svoje nemalý peníze vůbec něčeho domohl. Já byl měkej, ale jak vidět, jde to.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
hkr
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3268
Registrován: 08.08.2013 21:38
Bydliště: Praha

Re: VRZÁNÍ V INTERIÉRU

Příspěvek od hkr »

Když jsme u toho - https://www.youtube.com/watch?v=yZL_ZtdEl9E&t=201s" onclick="window.open(this.href);return false;

dnes jsem ty budíky přišrouboval a je v autě nádherně ticho :)
Audi A6 C7 Limo 3.0TDI 180kW Quattro
Volkswagen Golf VI 1.6TDI 77kW DSG

zoll2016
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 06.04.2017 23:04

Re: VRZÁNÍ V INTERIÉRU

Příspěvek od zoll2016 »

https://youtu.be/VwLhSx92O-8" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Palinho
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 49
Registrován: 13.06.2016 08:09

Re: VRZÁNÍ V INTERIÉRU

Příspěvek od Palinho »

co říkáte na tento postup? https://www.youtube.com/watch?v=djH6EyP ... e=youtu.be" onclick="window.open(this.href);return false;
Passat Variant B7 2.0 TDI Bluemotion 125kw chip 147kw

Uživatelský avatar
hkr
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3268
Registrován: 08.08.2013 21:38
Bydliště: Praha

Re: VRZÁNÍ V INTERIÉRU

Příspěvek od hkr »

Já nemám problém s vrzáním dekoru a kdybych měl, tak pořídím hliník, který bude tutem v pohodě. Vrzaly mi budíky, zvlášť při vytočení motoru to dělalo takový rachtavý zvuk. Ty šroubky to vyřešily.
Audi A6 C7 Limo 3.0TDI 180kW Quattro
Volkswagen Golf VI 1.6TDI 77kW DSG

Uživatelský avatar
ROTL
Řidič
Řidič
Příspěvky: 124
Registrován: 05.10.2015 20:31

Re: VRZÁNÍ V INTERIÉRU

Příspěvek od ROTL »

Ja som uz skusil hoci co-prisrobovat budiky, podlepit dekor obojstrannou paskou, cez spony dat latku a aj tak jemne povrzava. Sice zena tvrdi, ze nic nepocuje ale mna to celkom vytaca. Este, ze to nie je nove, to by som urcite nevydrzal.

Odoslané z MI 5 pomocou Tapatalku
PASSAT Variant B7 2012 2.0TDI 103KW DSG

Uživatelský avatar
hkr
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3268
Registrován: 08.08.2013 21:38
Bydliště: Praha

Re: VRZÁNÍ V INTERIÉRU

Příspěvek od hkr »

Tak hliníkový dekor, ten to vyřeší.
Audi A6 C7 Limo 3.0TDI 180kW Quattro
Volkswagen Golf VI 1.6TDI 77kW DSG

Uživatelský avatar
ROTL
Řidič
Řidič
Příspěvky: 124
Registrován: 05.10.2015 20:31

Re: VRZÁNÍ V INTERIÉRU

Příspěvek od ROTL »

Ja mam podozrenie, ze to robia aj vyduchy + aj tie co su na vrchu palubovky a aj nieco v palubke. Bol som sa previest aj bez dekoru a furt ram nieco bolo.

Odoslané z MI 5 pomocou Tapatalku
PASSAT Variant B7 2012 2.0TDI 103KW DSG

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“