demontáž výdechů topení z bory

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
ulicek
Závodník
Závodník
Příspěvky: 692
Registrován: 02.06.2009 23:52
Bydliště: Louny

demontáž výdechů topení z bory

Příspěvek od ulicek »

Zdravim, chtel bych se zeptat jak se demontujou z palubní desky výdechy topení z bory ( lamelové ).. Nasel sem navod jen demontáž origo z golfa ale opačně sem to nenasel... Nechce se mi tam neco ulomit když to stojí takový nekřestanský prachy:D...

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: demontáž výdechů topení z bory

Příspěvek od vtuni »

drží to úplně stejně..jen je to náchylnější.... :wink:
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
ulicek
Závodník
Závodník
Příspěvky: 692
Registrován: 02.06.2009 23:52
Bydliště: Louny

Re: demontáž výdechů topení z bory

Příspěvek od ulicek »

vtuni píše:drží to úplně stejně..jen je to náchylnější.... :wink:

Jo to jo, ale v té demontáži tech origo z GIV je napsáno vyndat tu mřížku v tom ofuku ale tady nic vyndavat nejde:( ... Jeste se zeptám na zapojení toho podsvícení, nevis jak a kam se to zapojuje??Předpokládám že ty konekroty tam jsou k nicemu a musej se ucvaknout vid??

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: demontáž výdechů topení z bory

Příspěvek od vtuni »

no to je právě trošičku problém u toho středovýho výdechu.. pokud tam jsou ty šroubky..protože to pak musíš opatrně jakoby odpáčit ten vrchní rámeček... pak se dostaneš k lamelám... a pod nima jsou šroubky...
ted píšu z hlavy dělal jsem to pár let z5 a nemůžu si pamatovat všechno.. (hlavně dost chlastám ..takže zapomínám :mrgreen: ) a rozdělávat to kvůli tobě fakt nebudu protože vím jak je to práce na H.... :mrgreen: v každým případě spolujezdcův je jen zacvaknutej... :mrgreen:
ideální stav je vytáhnout palubovku aby se člověk na to dostal pěkně zespoda :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: dělá se to líp..a je to o dost šetrnější...

co se týče kabeláže připojuje se to normálně k podsvitu bud hned u spínače světel..nebo to můžeš vzít třeba z podsvitu výstražných světel , výhhřevu okna atd... je to (bez záruky fakt ot píšu z hlavy...) hnědej (ground) a modrošedej drát... konektory jsem necvakal na kabeláž jsem dal origo piny a ty piny zapojil do té origo kabeláže a zaizoloval.. (původně jsem chtěl sehnat origo protikusy konektoru..ale když jsem to někdy v roce 2008 dělal tak jsem nezjistil číslo dílů...mimochodem když by někdo to číslo konektoru - samce věděl sem s ním... :wink:
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
ulicek
Závodník
Závodník
Příspěvky: 692
Registrován: 02.06.2009 23:52
Bydliště: Louny

Re: demontáž výdechů topení z bory

Příspěvek od ulicek »

Tak už se to povedlo, delal sem to 2 hodky a docela to je mrdacka a to sem mel palubku venku :D nechci videt jak to budu kuchat v aute :D.. Dík za rady, slyšel sem že znas odpoved na vsechno tak proto sem se zeptal :good: ... To pripojení bude malickost, snad to zvladnu (žádná pojistka se tam nejspíš nedava ne??? ).... jeste jedna maličkost, když je ted budu chtit vyskoušet zda svítej tak stačí zapojit na nejaký trafo a pustit tam 12V nebo to je na méně?? Ja jen abych to nevypalil, to bych nerad když to stojí tolik penez :(

cyra22
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 30.04.2014 14:01

Re: demontáž výdechů topení z bory

Příspěvek od cyra22 »

Zdravíčko neví tady někdo kde by jsem mohl sehnat komplet výdechy topení palubní desky na boru? Díky

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: demontáž výdechů topení z bory

Příspěvek od vtuni »

třeba tady

http://www.vwaudishop.cz/volkswagen/gol ... -sada.html" onclick="window.open(this.href);return false;
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
Olaf87
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2387
Registrován: 21.06.2014 14:38
Bydliště: Plzeň

Re: demontáž výdechů topení z bory

Příspěvek od Olaf87 »

ulicek píše:Tak už se to povedlo, delal sem to 2 hodky a docela to je mrdacka a to sem mel palubku venku :D nechci videt jak to budu kuchat v aute :D.. Dík za rady, slyšel sem že znas odpoved na vsechno tak proto sem se zeptal :good: ... To pripojení bude malickost, snad to zvladnu (žádná pojistka se tam nejspíš nedava ne??? ).... jeste jedna maličkost, když je ted budu chtit vyskoušet zda svítej tak stačí zapojit na nejaký trafo a pustit tam 12V nebo to je na méně?? Ja jen abych to nevypalil, to bych nerad když to stojí tolik penez :(
Zdary, kdepa si je splašil? Že by nějaký vrakáč? Taky by mne zajímalo za kolik se daji sehnat, páč 4.700,- za nové - to fakt nee :D
VW is my lifestyle✌️ Porsche was my dream 🫶
Porsche 911 Carrera 2 (996.1) - Camper 🏎️ ⛺️
Volkswagen Polo 6KV Variant - Daily Bitch ☀️❄️

Uživatelský avatar
ulicek
Závodník
Závodník
Příspěvky: 692
Registrován: 02.06.2009 23:52
Bydliště: Louny

Re: demontáž výdechů topení z bory

Příspěvek od ulicek »

Olaf87 píše:
ulicek píše:Tak už se to povedlo, delal sem to 2 hodky a docela to je mrdacka a to sem mel palubku venku :D nechci videt jak to budu kuchat v aute :D.. Dík za rady, slyšel sem že znas odpoved na vsechno tak proto sem se zeptal :good: ... To pripojení bude malickost, snad to zvladnu (žádná pojistka se tam nejspíš nedava ne??? ).... jeste jedna maličkost, když je ted budu chtit vyskoušet zda svítej tak stačí zapojit na nejaký trafo a pustit tam 12V nebo to je na méně?? Ja jen abych to nevypalil, to bych nerad když to stojí tolik penez :(
Zdary, kdepa si je splašil? Že by nějaký vrakáč? Taky by mne zajímalo za kolik se daji sehnat, páč 4.700,- za nové - to fakt nee :D

cau, musis koukat po bazarech, vrakacich atd... je to docela poptavaný díl tak lidi vedi co si za nej rict, prodavaj se kolem 2000

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“