Akce Touareg club Slovakia

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Akce Touareg club Slovakia

Příspěvek od Mára_VR6 »

Predstavenie Touareg II. generácie - facelift

Pre najvýznamnejšiu Touareg akciu tohto roka sme zvolili výnimočné priestory chránenej kultúrnej pamiatky komplexu Park Hotela Tartuf***, ktorý tvorí vzácny a jedinečný kaštieľ na Slovensku a tiež hotelový komplex.
Názov Tartuf vznikol z talianskeho slova Tartuffo/Tartuf- lanýž, alebo hľuzovka - je to vzácna huba, ktorá je lahôdkou medzi gurmánmi.

Lahôdkou zasa pre nás Touareg-gurmánov, sú silné a luxusné vozidlá SUV Volkswagen Touareg a všetko späté s nimi.
A tak Vám chceme v týchto jedinečných priestoroch predstaviť najmladší prírastok do našej rodiny Touareg.

Kedy ?

19.10.2014

10:00 hod.

Kde ?

Kaštieľ Tartuf Beladice

GPS N 48°20´31.6"

E 18°16´40.5"

Program:
09:30-10:00 registrácia účastníkov


10:00-13:00 - welcome drink,

- slávnostná recepcia,

- príhovor zástupcu fabriky Volkswagen a predstavenie vozidla Touareg II - facelift

- lety balónom v prípade záujmu

13:00-14:00 - obed

- žrebovanie tomboly

14:00- presun vozidiel v kolóne na motokrosovú trať Skýcov, kde nám predvedie jazdu na Touareg špeciály Ľuboš Paška a kde si budete môcť pozrieť a tiež aj sami vyskúšať jazdu Touaregom na motocrosovej trati.
Z fabriky Volkswagen Slovakia a.s. pre nás Mgr. Machalík zabezpečil zapožičanie vozidiel VW Touareg-facelift a tiež 3 vozidlá z Offroad Parcours s inštruktormi. Prisľúbenú, zatiaľ však nepotvrdenú máme aj hybridnú verziu VW Touarega, ktorý si bude možné taktiež pozrieť a vyskúšať.

Svoju účasť potvrdili aj členovia Teamu Cross Country Rallye Touareg pod vedením Dipl. Ing. Juraja Medveczkého so svojim pretekárskym špeciálom VW Touareg, pilotom Ľubošom Paškom a copilotom Milanom Lakatošom, ktorý ako prvý slovenský tím v histórii získali prvé miesto v seriáli Majstrovstiev Strednej Európy (Central European Zone Championship), ktorú organizuje Medzinárodná automobilová federácia (FIA) a ktorí tiež pripravovali pred pár mesiacmi aj špeciálne upravené vozidlo Touareg pre Rainera Zietlowa na jeho nový svetový rekord Cape to Cape http://www.touareg-capetocape.com/home/" onclick="window.open(this.href);return false;


Registračné na vozidlo je 49 € vodič + spolujazdec (2 osoby), každá ďalšia osoba nad 10 rokov 15 €, deti do 10 rokov zdarma.

V registračnom poplatku je zahrnuté :
- welcome drink (soft drink, nealko, chuťovky sladké/slané), káva/čaj, raut

- prenájom priestorov kaštieľa a motocrosovej trate
- ozvučenie
Tešíme sa na Vás

Stanislav Krajmer

Touareg Club Slovakia



Svoju účasť a tiež počet spolujazdcov
s požadovanými údajmi je potrebné nahlásiť registračným formulárom na http://www.touaregclub.sk/" onclick="window.open(this.href);return false;
Přílohy
facelift%202015.jpg
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

stanovw
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 47
Registrován: 30.01.2013 11:11

Re: Akce Touareg club Slovakia

Příspěvek od stanovw »

..tak a máme menšiu zmenu v programe...
Ospravedlňujem sa, ale žiaľ pretekársky Touareg Cross špeciál tentokrát nebudeme mať k dispozícii :(
Team Cross Country Rallye Touareg však privezie na našu akciu oveľa oveľa väčší ,,bonbónik"!!! a tým je iba jeden z troch vyrobených kusov VW Tarek na svete a ktorým známa nemecká súťažná jazdkyňa Jutta Kleinschmidt z tímu Volkswagen Racing štartovala na Rally Paríž-Dakar v roku 2003 a skončila na krásnom 9. mieste zo 132 štartujúcich automobilov.
Na recepcii v Beladiciach a následne na trati na Skýcove však bude pre toto vozidlo, ktoré začalo písať históriu pretekárskych úspechov Teamu Volkswagen Touareg, jeho jazdecká derniéra na svete, nakoľko vozidlo bude následne prevezené do Wolfsburgu a stane sa súčasťou expozície značky Volkswagen.
19_2003_01_dakar_08_g.jpg
a krátke video VW Tarek-u z Rallye Paríž-Dakar 2003
http://youtu.be/rIlYBI0siGw" onclick="window.open(this.href);return false;
..tak dúfam, že sme touto zmenou niektorých neodradili od účasti na akcii :) ..a dúfam, že si nenecháte tento jedinečný historický okamih ujsť! :wink:

Keďže niektorí z Vás vlastnia tiež aj vozidlo Amarok, tak som požiadal riaditeľa VW Úžitkové vozidlá pána Rusnáka z Porsche Slovakia, spol. s r.o. o zapožičanie najnovšieho vozidla VW Amarok, ktorý budete môcť vidieť tiež v nedeľu v kaštieli v Beladiciach.
10722481_875438082466381_1319454435_o.jpg
Dúfam, že poteší ;)

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Akce Touareg club Slovakia

Příspěvek od Mára_VR6 »

Tak chlapi, tohle jedinečná příležitost se účastnit profesionálně připravené akce, kde bude spousta zábavy a možnost, jak jednak seznámit, tak vyzkoušet nejen svoje auto, ale i se svézt v úplne novém Touaregu dřív než se dostane prodejcům, kde se bude dát jen očumovat na salonu, ale pakkkkkkk ten speciál :!: :!: :!: myslím si, že tady není nikdo, včetně mě, kdo by ho viděl naživo.

Čeká nás raut, lety balonem, ježdění na trati, atd.... .

Tak přijeďte, doufám, že se uvidíme :good:
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
ol@f
Člen klubu
Příspěvky: 239
Registrován: 10.03.2010 23:58
Bydliště: Brnenska naplavenina
Kontaktovat uživatele:

Re: Akce Touareg club Slovakia

Příspěvek od ol@f »

jak jsem psal uz jinde, ja jedu a moc se tesim
2.5T & American Muscle

Uživatelský avatar
vrbic
Člen klubu
Příspěvky: 365
Registrován: 21.01.2010 22:52
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Akce Touareg club Slovakia

Příspěvek od vrbic »

Tohle bude velka pecka... skoda ze to zrejme pracovne nedam :(

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Akce Touareg club Slovakia

Příspěvek od Mára_VR6 »

Výmluvy
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
vrbic
Člen klubu
Příspěvky: 365
Registrován: 21.01.2010 22:52
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Akce Touareg club Slovakia

Příspěvek od vrbic »

Ty voe :oops:
Auto je ustrojený, hotový, přezutý, načančaný na 31.10.2014 :) Není problém abych ho na víkend vzal, ale tu montáž za mně prostě o víkendu nikdo jiný neudělá. Počítal jsem s jiným datumem.

Ještě to zkouším přeložit... :baseball:

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Akce Touareg club Slovakia

Příspěvek od Mára_VR6 »

Abych nenaštval všechny, tak nejprve řeknu, že se může stát nepřepokládatelná událost, kdy to znemožní účast, tak toho zlomku z vás se tohle co napíšu dále netýká. Ještě doplním, že tohle se týká hlavně SK fora, kde jsem to dal taky, Od nás z CZ odřekly "jen" 4 auta


Mám tady něco pro všechny, co na začátku hrozně vykřikovaly, jak se chtjí sejit a nakonec jeden přes druhého odříkají.
Najednou každý zapoměl, že musí na chatu, že se vlastně žení, narodí se mu dítě, sestřenice nevlastní matky má narozeniny a podobný pitomosti.
chováte se jako děcka. ji mi vás líto.

Je od vás vážně trapný, že jste se začali odhlašovat ve chvíli, kdy jste zjistili, že to nebude zadarmo, ale budete muset vytáhnout posraných 50 eček.
Asi došlo k omylu, že to není sraz Favoritů a Felicií.
Kdo má Touarega, tak se asi tak vydal z peněz a už asi nemá. To je mi líto.
Ale zadarmo, to jo, jenže pokud už se pořádá akce, která má být na úrovni srazu Touareg, pokud nechcete žrát buřty a chlastat lahváče, tak to asi něco stát musí, nemyslíte?

Počítejte s tím, že tohle se nebude opakovat. Nikdo to nebude sponzorovat ze svého, jen z lásky k autu.

Užijte si "klub" jen na webu.
Hurá
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
ol@f
Člen klubu
Příspěvky: 239
Registrován: 10.03.2010 23:58
Bydliště: Brnenska naplavenina
Kontaktovat uživatele:

Re: Akce Touareg club Slovakia

Příspěvek od ol@f »

Moc povedena a vyborne zorganizovana akce, i ostatni co se mnou jeli v aute si to pochvalovali. Vyborne zvladnute a diky Stanovy a vsem co se podileli.
2.5T & American Muscle

Uživatelský avatar
vrbic
Člen klubu
Příspěvky: 365
Registrován: 21.01.2010 22:52
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Akce Touareg club Slovakia

Příspěvek od vrbic »

Vzpomínal jsem v montérkách na vás, hoši! :evil:
Těším se na fotky a videa...

stanovw
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 47
Registrován: 30.01.2013 11:11

Re: Akce Touareg club Slovakia

Příspěvek od stanovw »

ol@f píše:Moc povedena a vyborne zorganizovana akce, i ostatni co se mnou jeli v aute si to pochvalovali. Vyborne zvladnute a diky Stanovy a vsem co se podileli.
Ďakujem Ondra za uznanie a pochvalu

Dúfam, že nebanuješ ani čas a ani odjazdené kilometre

Ďakujem patrí všetkým, ktorí si našli čas a prišli a neriešili kopec výhovoriek o.....

Veľké ĎAUJEM patrí všetkým, ktorí mi pomáhali či už s prípravou, alebo aj so zabezpečením priebehu akcie..vďaka patrí Márovi, jeho manželke Markéte, Mirekovi, Ivči, Jolči, ,,bláznom" :D na Touaregoch a Amaroku s majákmi, ktorí zabezpečovali prejazd kolóny - Tomášovi, Karčimu, Romi, Ľubošovi, Adi, ľuďom z fabriky Volkswagen a celej mojej rodine.

Uživatelský avatar
ol@f
Člen klubu
Příspěvky: 239
Registrován: 10.03.2010 23:58
Bydliště: Brnenska naplavenina
Kontaktovat uživatele:

Re: Akce Touareg club Slovakia

Příspěvek od ol@f »

nebanuju nic, nebylo to daleko a i kdyby to bylo dal jel bych a vim ze ma smysl jet i priste. Hledam uz gumy co pordit pac ty co byly na aute byly na zkousku.
2.5T & American Muscle

Odpovědět

Zpět na „Touareg“