Klima, zvukový signál při startu a volný kabel nad levým zadním kolem

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
morcak33
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 26
Registrován: 28.04.2009 07:18

Klima, zvukový signál při startu a volný kabel nad levým zadním kolem

Příspěvek od morcak33 »

Zdravím,

právě sem koupil Pašíka B5.5, 1.9 74Kw, a pomalu začínám nacházet problémy. Prosím tedy o rady a tipy.

1) Po každém startu auto třikrát pípne a zároveň třikrát blikne ikona brzd ( stejná jak pro ruční brzdu ), palubák ale nic neukazuje. Při jízdě se to již neopakuje, je to vždy pouze po nastarování. Nemohly by to být opotřebované destičky ?
Add. : diag. nic neukázala, brzdy jsou ok, abs také, mechanik si myslí, že je to normální kontrola systému auta při startu, takže otázka zní, jestli to při startu 3x pípne i ostatním ?

2) V prostoru nad zadním levým kolem ( kam se dává např. hever ) jsem objevil kabel s konektorem, který tam jen tak leží, není do ničeho připojen. Zadní levé světlo ovšem komplet funguje. Tuší někdo na co tam ten kabel je ?
Add. : diag. ukazuje problém s řídící jednotkou zadních sedadel ??? ( a nejde to smazat ) Nějakej nápad co by to mohlo být ?

Díky za pomoc, Morcak

maaho
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 05.01.2013 15:51

Re: Klima, zvukový signál při startu a volný kabel nad levým zadním kolem

Příspěvek od maaho »

Ahoj, k tomu pipnuti - kdysi mi to same delala nova fabia (r. 2004), a zavada byla, tusim, v ridici jednotce ABS. Ve skodovce si s tim tenkrat nevedeli rady, nakonec radili z Boleslavi. Jen si uz nevzpominam, jestli ji menili, nebo jen prehrali software. Normalni to urcite neni, ale zadnej vliv na funkci jsem nepozoroval.

sankany
Řidič
Řidič
Příspěvky: 124
Registrován: 28.03.2013 18:10

Re: Klima, zvukový signál při startu a volný kabel nad levým zadním kolem

Příspěvek od sankany »

Mám stejný problém, dneska musím kouknout na brzdovku zda tam je, mě se ta elektrika tam ted nějak sype a nevím proč :(

morcak33
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 26
Registrován: 28.04.2009 07:18

Re: Klima, zvukový signál při startu a volný kabel nad levým zadním kolem

Příspěvek od morcak33 »

Takovej zajímavej poznatek, to troj pípnutí při startu mi hlásilo vybitou baterku, po výměně je vše ok !! ( čemuž by odpovídalo i to, že se ti sype elektronika )

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“