Nesvítíci podsvětlení palubni desky

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Sglunda
Řidič
Řidič
Příspěvky: 149
Registrován: 09.02.2013 16:45
Bydliště: Opava

Nesvítíci podsvětlení palubni desky

Příspěvek od Sglunda »

Mam problem ze nam prestalo svitit osvetleni palubovky(budiky,vypinace,ovladani oken ve dverich,atd.)v jinem tematu jsem se dozvedel moznou zavadu vypinace svetel a nebo ovladani naklonu svetel s tlumenim vnitriho osvetleni.dnes vyzkouseno v jinem vozu a bohuzel pro mne oboje funkcni.pojistky jsou ok.nevite nekdo kde je zakopany pes?

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: Nesvítíci podsvětlení palubni desky

Příspěvek od Goauld »

Přes diagnostiku vyzkoušet v akčních členech jestli podsvětlení reaguje. Zkontrolovat ještě jednou všechny pojistky. Zkontrolovat a proměřit kabeláž. Nic víc tam asi není co by to mohlo způsobovat.
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

Sglunda
Řidič
Řidič
Příspěvky: 149
Registrován: 09.02.2013 16:45
Bydliště: Opava

Re: Nesvítíci podsvětlení palubni desky

Příspěvek od Sglunda »

tak dnes se to zase rozlo ale po druhem nastartovani zase nic.neni mozne ze je tam nejake rele nebo neco podobneho protoze pri zapnuti svetel neco v aute cvaklo ale pri druhem zapnuti uz nic.a bohuzel pro me prmi prestal vag fungovat a uz na to zatim nemam nervy.tak to musim zatim zkust bez diag.a prosimte nevite ktera pojistka to presne je??diky

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: Nesvítíci podsvětlení palubni desky

Příspěvek od Goauld »

Podsvětlení je pojistka číslo 3. Pokud to funguje náhodně, tak to ale není pojistkou, spíš je někde vadná kostra. Na konektoru regulace osvětlení proměř kostřící drát proti kastli (někde kde není lak, aby to mělo konatkt), je to hnědej vodič. Odpor mezi kastlou a hněým drátem musí být 0 ohmů.
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

Sglunda
Řidič
Řidič
Příspěvky: 149
Registrován: 09.02.2013 16:45
Bydliště: Opava

Re: Nesvítíci podsvětlení palubni desky

Příspěvek od Sglunda »

ok vyzkousim bylo by to super vyzkousim a dam vedet a jeden mozna nemistny dotaz,ma ta pojistka neco spolecneho s osvetlenim spz?dnes jsem si vsiml ze nam vubec nesviti,ale nic jsem nekontroloval...dik

Sglunda
Řidič
Řidič
Příspěvky: 149
Registrován: 09.02.2013 16:45
Bydliště: Opava

Re: Nesvítíci podsvětlení palubni desky

Příspěvek od Sglunda »

tak dnes zjisteno ze na pojistce nemam proud jednou se mi zkousecka rozsvitila a tod vse.co pousti proud do pojistky klavni vypinac svetel?

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“