VYVAŽOVÁKY! !!!!!

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Uživatelský avatar
KovyB6
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 27
Registrován: 09.02.2014 12:37
Bydliště: Hradec Králové

Re: VYVAŽOVÁKY! !!!!!

Příspěvek od KovyB6 »

Ahoj všem na kolik Nm jsou dotažené šrouby na olejovém čerpadlem dík.
VW PASSAT INDIVIDUAL DSG 2.0 TDI 125KW ROK 2008

Uživatelský avatar
sharik4x4
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1348
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: VYVAŽOVÁKY! !!!!!

Příspěvek od sharik4x4 »

Montážní návod je na mých stránkách.
Oprava vyvažovacích modulů na 2,0TDI a jiné pomsty od VW Group.www.vyvazovaky.cz,tel. 604543482

Uživatelský avatar
sharik4x4
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1348
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: VYVAŽOVÁKY! !!!!!

Příspěvek od sharik4x4 »

Tak dnes opět motor CR- CBAB,2009, najeto 250tkm a protočíno.Turbo KO,klika,vačky zatím vypadaj dobře.Tak to jen pro ty ,kteří si myslí,že jim se to nestane,bohužel čeká to každýho,dříve či později.Takže je vydět, že padlejch commonrailů přibejvá,protože začínaj najíždět ty "správný" kiláky. :D
Oprava vyvažovacích modulů na 2,0TDI a jiné pomsty od VW Group.www.vyvazovaky.cz,tel. 604543482

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: VYVAŽOVÁKY! !!!!!

Příspěvek od ricom »

jo to odpovídá.. já tam byl když bylo namotáno 204tis byl jsem jeden z prvních CR u tebe a koukal jsi na to jako malý telátko na vrátka :smoke: , že ty hovada to dali i sem.. No a říkal jsi mi, že jsem to měl tak +-30k do protočení..

je to těžké když všici kupujou ty CRka s nájezdem kolem 160tis.. Reál je holt jinde a pak je průser.

má cenu někdy až budu mít nakloktáno kolem 300tis přijet na olej a provést kontrolu nebo na to mám hodit bobeček ??
jako já vím že prokecáme zase půl den no :drinks:

Uživatelský avatar
sharik4x4
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1348
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: VYVAŽOVÁKY! !!!!!

Příspěvek od sharik4x4 »

Pokud na tom najedeš kilo asi bych to rozdělal jen cvičně jak to vypadá,udělám to zadara jen pro zajímavost.Mám totiž problém, že se mi žádný auto nevrací a tak nemám co zpětně kontrolovat.Jinak s tím nájezdem máš pravdu,Docela mě překvapuje,co je tu už komoušů se třemi kily na hrbu/na budíkách většinou je méně/.Je vidět že ty CR-ka vcelku držej a tak to lítá víc jak PD-čka.

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: VYVAŽOVÁKY! !!!!!

Příspěvek od ricom »

dobrá tudíž se letos někdy na podzim uvidíme.. Zadarmo určitě nééé za to nedělá nikdo tudíž uděláme oleje a filtry a já vezmu nějakou láhvinku sebou a nějaký ten zlaťák.
Myslím že nám to vyjde nějak po léte určitě se ozvu.. :thanks: :thanks: :drinks:

Uživatelský avatar
pepa 67
Člen klubu
Příspěvky: 567
Registrován: 23.08.2014 07:53
Bydliště: Litoměřicko

Re: VYVAŽOVÁKY! !!!!!

Příspěvek od pepa 67 »

ricom píše:dobrá tudíž se letos někdy na podzim uvidíme.. Zadarmo určitě nééé za to nedělá nikdo tudíž uděláme oleje a filtry a já vezmu nějakou láhvinku sebou a nějaký ten zlaťák.
Myslím že nám to vyjde nějak po léte určitě se ozvu.. :thanks: :thanks: :drinks:
To je Pan servisák :good: :thanks: jinak Liběšice nemám rád,bydlel jsem tam,chodil do ZŠ a 3roky makal v JZD po vyučení za G.Hnusáka.Ta škola děs :evil: jěště že je to dávno pryč :drinks:
Passat 2.0.TDI CBDC 2010 Modifications made by SGS Petr 137 kw 358Nm Děkuji za profi práci . Skyline made in Ergo

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: VYVAŽOVÁKY! !!!!!

Příspěvek od ricom »

tvl kámo já tam jedu za panem fachtmanem, néé dodělat si základku a pro hnůj do JZD :good:
a dost nebo si tady někdo z novejch bude myslet, že jede kdo ví kam na statek :drinks:

Uživatelský avatar
pepa 67
Člen klubu
Příspěvky: 567
Registrován: 23.08.2014 07:53
Bydliště: Litoměřicko

Re: VYVAŽOVÁKY! !!!!!

Příspěvek od pepa 67 »

Jejda tak snad sem nikoho nezblbnul :smoke: jen sem si vzpoměl na starý časy :laugh: :laugh:
Passat 2.0.TDI CBDC 2010 Modifications made by SGS Petr 137 kw 358Nm Děkuji za profi práci . Skyline made in Ergo

Uživatelský avatar
TonyKTM
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 34
Registrován: 03.12.2013 12:47

VYVAŽOVÁKY! !!!!!

Příspěvek od TonyKTM »

Zdar, mam motor 125kW CBB a rok 2010, najeto kolem 230tis. Nekde jsem cetl, ze ty 2010-tky uz jsou v pohode. Muzete to nekdo potvrdit, nebo se na to musi sharik kouknout .....
Do 210 tis to jezdilo dalky, tj. Najezd 70 tis rocne, ted to drazdi manzelka .....

Diky

Sent from my phone using Tapatalk

Uživatelský avatar
GOLFÁK
Profík
Profík
Příspěvky: 1009
Registrován: 19.02.2008 16:42

Re: VYVAŽOVÁKY! !!!!!

Příspěvek od GOLFÁK »

Zde na str. 36, to je napsany. Ja osobne bych nic neresil a v dohledny dobe navstivil sharika.

Uživatelský avatar
pepa 67
Člen klubu
Příspěvky: 567
Registrován: 23.08.2014 07:53
Bydliště: Litoměřicko

Re: VYVAŽOVÁKY! !!!!!

Příspěvek od pepa 67 »

TonyKTM píše:Zdar, mam motor 125kW CBB a rok 2010, najeto kolem 230tis. Nekde jsem cetl, ze ty 2010-tky uz jsou v pohode. Muzete to nekdo potvrdit, nebo se na to musi sharik kouknout .....
Do 210 tis to jezdilo dalky, tj. Najezd 70 tis rocne, ted to drazdi manzelka .....

Diky

Sent from my phone using Tapatalk
napis sharikovi a domluv si termín raději dřív než potáhneš bradu :good:
Passat 2.0.TDI CBDC 2010 Modifications made by SGS Petr 137 kw 358Nm Děkuji za profi práci . Skyline made in Ergo

amd
Řidič
Řidič
Příspěvky: 61
Registrován: 09.01.2015 10:24

Re: VYVAŽOVÁKY! !!!!!

Příspěvek od amd »

mužu se zeptat na kolik vyjde předělání hřídele čerpadla a kontrola vyvažováků? klidně PM

Uživatelský avatar
GOLFÁK
Profík
Profík
Příspěvky: 1009
Registrován: 19.02.2008 16:42

Re: VYVAŽOVÁKY! !!!!!

Příspěvek od GOLFÁK »

Vše už je tady napsano.
http://www.vyvazovaky.cz" onclick="window.open(this.href);return false; a nebo tel. to uz si najdes.

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: VYVAŽOVÁKY! !!!!!

Příspěvek od ricom »

a co se trochu namáhat a zkusit číst.. co ? nebo si myslíš že ti to tady bude někdo předčítat ?
amd píše:mužu se zeptat na kolik vyjde předělání hřídele čerpadla a kontrola vyvažováků? klidně PM

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“