Tablet místo Autoradia

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
spiker2711
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 42
Registrován: 07.05.2014 11:34
Bydliště: Letovice

Tablet místo Autoradia

Příspěvek od spiker2711 »

Ahoj kluci jak jsem se již minule zmínil vymyslel jsem si věc namontovat tablet misto radia za origo radio se me nechtelo davat milion penez kdyz o mnoho vic toho zvladne levny cinsky tablet.Nyni mam tablet namontovan zatim ho honim pres obyc radio se vstupem.Do budoucna to chci jeste upravit,stavim si vlastni zesilovac ktery se bude ovladat knoflikama vedle tabletu nyní jsou tak jen na ozdobu dal tam chci vstup USB a prepinani radioTuneru,jinak vse maka navigace,mp3,diagnostika vozidla,sparovani s mobilem pouze ale jen sms i pripojeni k wifi pokud nekde stojite kdyz je k dispozici.
Přílohy
IMG_20141104_175544.jpg
IMG_20141104_175639.jpg
IMG_20141105_184031.jpg

Uživatelský avatar
skacel99
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9993
Registrován: 30.10.2008 15:25
Bydliště: Jevíčko

Re: Tablet místo Autoradia

Příspěvek od skacel99 »

Máš to dobrý,ale není trochu složitý mít v autě čistě dotykový ovládání?

spiker2711
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 42
Registrován: 07.05.2014 11:34
Bydliště: Letovice

Re: Tablet místo Autoradia

Příspěvek od spiker2711 »

celkem v poho zalezi jak si nastavis plochu treba pri prehravani mp3 mam velka tlacitka takze prehazovani pisnicek je pohoda a zesilovani je klasika kolecko co vic ovladat....

Uživatelský avatar
bauer
Pilot
Pilot
Příspěvky: 705
Registrován: 19.07.2012 18:11
Bydliště: Ostrava

Re: Tablet místo Autoradia

Příspěvek od bauer »

:good: :good: :good:
ex Passat B5.5 sedan 2.3V5 125kW 4motion
ex Touareg 7LA 3.0V6 165kW+chip
ex Rapid Spaceback 1.2TSI 66kW
Touareg 7P6 3.0V6 193kW
Octavia Combi 5E 1.5 110kW

Honzík VW
Řidič
Řidič
Příspěvky: 108
Registrován: 18.12.2013 02:26

Re: Tablet místo Autoradia

Příspěvek od Honzík VW »

Dost dobrý jak dlouho ti to trvalo udělat??

Uživatelský avatar
breh
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 497
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Pod Čantoryji

Re: Tablet místo Autoradia

Příspěvek od breh »

U mně to jsou takove rozporuplne pocity.
Jak sem psal jinde mně by chybělo ovl. z volantu a spolupráce s budíky,ale to by snad mohlo jit i nějak dodělat kdyby se toho vložil nějaky statny programator a konstrukter,zkrátka vytvořit vhodny převodnik a na zesilovač a možna použit předzeselivač z origo radia.
Co se tyka manualni práce,tady je třeba uznat že je to perfektně odvedena prace,počítam že rameček tvořila cnc freza.Hodit na to ještě barvu jako ma origo zbytek kolem misto te folie tak neznaly naprosto nic nepozna a ty kolečka z radia jen dotvořuji originalni vzhled.
Abych pravdu řekl tak sem byl dos skepticky jak to dopadne ,ale opak je pravdou :good:

Uživatelský avatar
skacel99
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9993
Registrován: 30.10.2008 15:25
Bydliště: Jevíčko

Re: Tablet místo Autoradia

Příspěvek od skacel99 »

Počkat,ty kolečka jsou teda funkční? A jak chodí navigace? Jakej je tam software?

spiker2711
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 42
Registrován: 07.05.2014 11:34
Bydliště: Letovice

Re: Tablet místo Autoradia

Příspěvek od spiker2711 »

takze abych Vam to trosku priblizil ramecek jsem udela na CNC Laser za 2mm plechu udelal jsem prohyb na cnc ohranovak a mezi ramecek a displeji je vlozen obloucek v radiusu ohybu celyho ramecku aby tam nebyla mazera,je pravda ze v matne cerne nebo te plastic cerne barvy na alu kola by bylo dosazeno originality povrch na tom jeste zapracuji knofliky jsou funkcni (po dnesku konecne) levy je klasika volume a pravy ovlada tablet,je pravda ze by se mozna dalo doprogramovat komunikace na maxidotu,ale az zak me to nevadi mam maly maxidot a ovladani na volantu nemam vubec ma turecka trosku s chudsi vybavou,ale co chci jeste dodelat je couvaci kamera a pak uvidim co me napadne dal blizi se zima abude cas na blbinky,pokud by nekdo neco chtel vypalit na CNC Laseru vcetne ohybu CNCC neni problem jsem programatorem techto masinek takze pokud bude trosku rozmny vykres muzeme do dat dohromady.

spiker2711
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 42
Registrován: 07.05.2014 11:34
Bydliště: Letovice

Re: Tablet místo Autoradia

Příspěvek od spiker2711 »

jinak navigaci pouzivam Sygic pro Android tablet nema GPS modul ale za to ma bluetoth tak mam s nim sparovany GPS modul ktery hodim vzdy za okno,mel bych strach ze kdyby tablet disponoval GPS modulem nemel by v panelu signal

Uživatelský avatar
breh
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 497
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Pod Čantoryji

Re: Tablet místo Autoradia

Příspěvek od breh »

Zkratka šikula
Kdyby se ti chtělo tak natoč nějake kratke video jak to jede a tak,určitě nebudeš sám s SE vybavou a třeba bude někdo dalši vděčny za dalši informace,třebas jak to napajíš.... :wink:

Odpovědět

Zpět na „Touareg“