Problém se startováním

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
Jadpar
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 412
Registrován: 04.06.2014 03:17
Bydliště: Západ

Re: Problém se startováním

Příspěvek od Jadpar »

Qido píše:
Jadpar píše:nejsem si 100% jistý ale kdyby zarostly vstřiky tak to na diagnostice neukáže
Promiň, ale už mi to nedá. :roll:

Můžeš mi vysvětlit co podle Tebe znamená zarostlý vstřik?
Tohle je PD a podobností s benzínem tady opravdu moc nebude. Pokud by byl v prdeli vstřik ať už stářím, špatnou naftou nebo čímkoliv, myslím si, že by to bylo znát na chodu motoru výkonu apod. případně by diagnostika něco vyhodila.


Tady vidím chybu přímo ve startování motoru. Startér, žhavičky, čidlo otáček (jestli PD něco takového má), netěsnosti v palivovém vedení, podávací čerpadlo....
Je závada závislá na teplotě okolí??? Nebo teplotě motoru?? Opětovné nastartování je už bez problému??

no právě že nepoznáš ná výkonu zarostlý vstřik auto mi normálně jelo všechno jen při startování se tomu nechtělo a cukalo a taky občas jen s plynem.... ale co já vím nejsem mechanik

Micantur
Řidič
Řidič
Příspěvky: 126
Registrován: 27.03.2011 19:38
Bydliště: F-M

Re: Problém se startováním

Příspěvek od Micantur »

Ahoj,taky se mi stalo 2x.....za cca 2 měsíce. Startuji a točí,točí a nenaskočí,motor normálně zahřáty a ujeto přes 100km. Až Po 4-té to tak tak naskočilí. Měl jsem to připojené i na PC a vše psalo v pořádku.....
VW Touareg 2,5 TDI,R5-128KW,2004,Automat(prodáno :( ). Škoda Octavia I, 1.9TDI-81KW.2003. VW Passat Highline 2.0 TDI 103 kW,2007,automat(DSG). Audi A4 Quattro Allroad,2010,155KW,2.0 TFSi AUT

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“