Zrcatka - ovladani klicem

2007 - 20..

Moderátor: jets

ferda25
Pilot
Pilot
Příspěvky: 746
Registrován: 25.12.2011 09:36

Re: Zrcatka - ovladani klicem

Příspěvek od ferda25 »

Automatický stěrač povoluje automatické stírání zadního okna za hustého deště bez nutnosti přepnout páčku do polohy pro setření.

Ovládání PDC(PLA):
Možnost nastavení hlasitosti a frekvence(tónu) pro zadní a přední čidla
Tady ukázka - jen zadní čidla:
https://www.youtube.com/watch?v=DCAH4zmOjyE" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
jets
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2634
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Břeclav
Kontaktovat uživatele:

Re: Zrcatka - ovladani klicem

Příspěvek od jets »

no, hlasitost a frekvence čidel je jednoduše nastavitelná věc pro jakéhokoliv laika (já je mám zeaslabené kvůli malému) a stírání zadního skla nechám na vlastním uvážení - můj osobní názor
každé přistání po kterém se dá odejít po svých je dobré

ferda25
Pilot
Pilot
Příspěvky: 746
Registrován: 25.12.2011 09:36

Re: Zrcatka - ovladani klicem

Příspěvek od ferda25 »

Ano, ale ten laik musí mít diagnostiku a tohle je možnost v rámci přístupu běžného uživatele.

Uživatelský avatar
jets
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2634
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Břeclav
Kontaktovat uživatele:

Re: Zrcatka - ovladani klicem

Příspěvek od jets »

kdyby někdo chtěl tak mu to ZDARMA nastavím. Na trase BV - Praha není problém.
každé přistání po kterém se dá odejít po svých je dobré

ferda25
Pilot
Pilot
Příspěvky: 746
Registrován: 25.12.2011 09:36

Re: Zrcatka - ovladani klicem

Příspěvek od ferda25 »

A co bude dělat druhý den až zjistí, že se mu to nastavení PDC nelíbí?? To je o možnosti mít něco v autě trochu jinak a aktivně využívat tuto funkci.

Uživatelský avatar
jets
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2634
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Břeclav
Kontaktovat uživatele:

Re: Zrcatka - ovladani klicem

Příspěvek od jets »

cokoliv co je normálně dostupné, hlasitost čidel, vypnutí signalizace bezpečnostních pásů, denní svícení mlhovkama, coming home/leaving home mlhovkama, 4/5blik na blinkrech, redukce spotřeby na palubním počítači atd
na Superbu např. zavírání kufru tlačítkem, vypnutí pípáku při zavírání/otevírání apod.
každé přistání po kterém se dá odejít po svých je dobré

ferda25
Pilot
Pilot
Příspěvky: 746
Registrován: 25.12.2011 09:36

Re: Zrcatka - ovladani klicem

Příspěvek od ferda25 »

Ty nabízíš úpravy, které jednou provedeš a další změny již pro běžného uživatele bez diagnostiky nejsou možné...obě mé úpravy nabízí zvýšený komfort...i volba automatický stěrač jde povolit v rámci maxi-dotu, ale i zakázat.

Uživatelský avatar
jets
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2634
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Břeclav
Kontaktovat uživatele:

Re: Zrcatka - ovladani klicem

Příspěvek od jets »

já hlavně nabízím pomoc a ne kšeft - a to je to kvůli čemu toto fórum bylo primárně postavené. Kšefty se dělají pomocí inzerce v příslušné sekci. Příspěvky typu - umím, ale neporadím, přijeď a zaplať mě nazvedávají ze židle. Tyto příspěvky patří do inzerce. Pokud chceš poradit tak poraď, pokud ne tak nepiš/piš jen do komerční zóny
tímto uzavírám tuto diskuzi a pokud se potáhne dál tak ji promažu a nechám jen to co se týká tématu
každé přistání po kterém se dá odejít po svých je dobré

ferda25
Pilot
Pilot
Příspěvky: 746
Registrován: 25.12.2011 09:36

Re: Zrcatka - ovladani klicem

Příspěvek od ferda25 »

Věřím, že informace, že něco lze je rozhodně důležitá.

edit Jets - ano, ale toto fórum je založené na dobrovolné a nezištné pomoci mezi fanoušky VW, pokud máš informaci komerční a lovíš kšefty mezi lidma co si chtějí navzájem pomáhat tak jsi mimo mantinely komerce a informace je k ničemu. Toto fórum se v poslední době stává jen revírem pro kšeftmany (a nijak nezpochybňuju vaše schopnosti), místo základního principu vzájemné pomoci a to je to co mi vadí. Tímto bych to opravdu ukončil.

ferda25
Pilot
Pilot
Příspěvky: 746
Registrován: 25.12.2011 09:36

Re: Zrcatka - ovladani klicem

Příspěvek od ferda25 »

Úspěšně aktivováno i na starší verzi jednotek u Tiguana z roku 2010 - nebylo to tak jednoduché jak jsem si myslel, ale problémy jsou od toho, aby se řešily....

Sbar24
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: 17.05.2011 05:40
Bydliště: Liestal (CH)
Kontaktovat uživatele:

Re: Zrcatka - ovladani klicem

Příspěvek od Sbar24 »

Zdravim pratele,
Ja bych si rad od nekoho nechal ty zrcatka naprogramovat, ale vi nekdo, jak je to s garanci u noveho auta?
Neztrati se tim zaruka?
Tiguan 1.4 Tsi 2015

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14723
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Zrcatka - ovladani klicem

Příspěvek od tornado1 »

ani to nepoznají, umím bez problémů
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

amper12v
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 27
Registrován: 02.11.2016 20:27

Re: Zrcatka - ovladani klicem

Příspěvek od amper12v »

Umíte někdo poradit jak dokódovat zklapění venk.zrcátek a osvětlení v zrcátkách.Mám to dodělávané kodování to přijme ale nefunguje.Tiguan 2013 po fejsu.

amper12v
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 27
Registrován: 02.11.2016 20:27

Re: Zrcatka - ovladani klicem

Příspěvek od amper12v »

Zdarec klubáci.Jelikož žádná rada nedorazila tak jsem dnes pátral proč nefunguje to zklápění zrcátel a byl jsem nemile překvapen.Jednotka je sice nakodovaná chybu to nehlásí ale problém je v tom že na jednotce nejsou piny které maji ovladat motorek.Víte někdo jaké jednotky to podporují? Je TIGUAN 2.0tdi 2013 a jednotka v PP dveřích je 3C0 959 792B a motor 5N0 959 702F.Doufám že někdo bude vědět abych to dodělal když už tam ty zrcátka jsou.Do řidičových jsem se ještě nedíval ale je to stejné kodování tam je el.zrc.také ale žádná funkčnost.

Odpovědět

Zpět na „Tiguan“