Relé komfortní jednotky

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Odpovědět
Uživatelský avatar
Čako
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 18.11.2014 18:36
Bydliště: Ves Touškov

Relé komfortní jednotky

Příspěvek od Čako »

Zdravím, chtěl jsem se zeptat, jestli něko řešil problém se špatně fungujícím relé v komfortní jednotce na passatu 1.8, 92kW rok 98. Všechno funguje dobře až na vnitřní osvětlení, komfortka i koberec suchý, kabely nezoxidovaný ani neproražený. Jednou jde dobře a po druhé se rozsvítí až po klepnutí do komfortní jednotky, tím dojde k sepnutí relé. Konkrétně je to relé "NEC EN2-N9".
Díky za pomoc :thanks:

Uživatelský avatar
Buresmil
Závodník
Závodník
Příspěvky: 697
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: JZ od Brna
Kontaktovat uživatele:

Re: Relé komfortní jednotky

Příspěvek od Buresmil »

resil jsem podobny problém s relem ktre je hned vedle. sehnat se dalo ale min 5ks odběr, tak jsem ho nahradil uplne jiným typem se stejnyma hodnotama - oprava a 50kc místo 800,- o chtěl kořeň za vymenu rele.
Kdo brzdí Ten prohrává.

Uživatelský avatar
Čako
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 18.11.2014 18:36
Bydliště: Ves Touškov

Re: Relé komfortní jednotky

Příspěvek od Čako »

A můžu se zeptat, jakým relé jsi to nahradil ? :) ... zkusil jsem všechny kontakty na plošňáku propájet a je zatím klid, jenže to může být jen náhoda a za chvílu to zase začne blbnout, takže abych kdyžtak věděl.. nejsem v elektronice zas tak znalej. Díky

Uživatelský avatar
Buresmil
Závodník
Závodník
Příspěvky: 697
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: JZ od Brna
Kontaktovat uživatele:

Re: Relé komfortní jednotky

Příspěvek od Buresmil »

už si presně nepamatuju ale podle datesheatu jsem se podival co to asi tak je a pak jsem v GME vybral podobne (samozřejmě mělo jiné rozteče kontaktu) tak jsem ho dal na dratky a přilepil na silikon. vše pěkně schované v jednotce.
Kdo brzdí Ten prohrává.

Uživatelský avatar
Čako
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 18.11.2014 18:36
Bydliště: Ves Touškov

Re: Relé komfortní jednotky

Příspěvek od Čako »

Díky za odpověď, zatím to funguje bez jedinýho problému. Tak jakmile to zase začne (pokud to začne) tak to udělám stejně jako ty :)

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“