nejdou otvírat dveře

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Lety
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 35
Registrován: 29.09.2012 12:29

Re: nejdou otvírat dveře

Příspěvek od Lety »

Zdárek pašáci, tak mám zřejmě stejnej problém. Zmáčknu klíček a otevře se vše mimo dveří řidiče. Bohůžel u mého vozu je to ozvláštněno o to že dveře nejdou otevřít ani zevnitř. k tomu nefunguje nic co je na dveřích (okna, zámek, zrcátka...). Nakonec jsem to otevřel klíčem a celé odpoledne to fungovalo. Večer opět zavřeno!!! Máte někdo nějakou radu? Už mi příjde že můj vůz je propojen s bankovním účtem pokaždé když je vycuclej pašík error... Díky za rady

Lety
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 35
Registrován: 29.09.2012 12:29

Re: nejdou otvírat dveře

Příspěvek od Lety »

opravdu nikdo nevi co s tim? Poradte mi prosim nekdo nez ten pekac hodim ze skaly...

Uživatelský avatar
K!NG
Řidič
Řidič
Příspěvky: 119
Registrován: 20.04.2012 16:07

nejdou otvírat dveře

Příspěvek od K!NG »

Ja jsem mel to samy, ridicovi dvere se po otevreni klickem nechteli otevrit, slo to ale zevnitr a take planzetou co je v klici, takze nevim jestli se jedna o to same....nakonec byl vadny ridicuv zamek, po vymene beha bezproblemu


Sent from my iPhone using Tapatalk
VW Passat 3C 2.0 TDI 103 KW

Lety
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 35
Registrován: 29.09.2012 12:29

Re: nejdou otvírat dveře

Příspěvek od Lety »

tak mě to hlásí problém s řídící jednotkou dveří. Takže bud kabel nebo přímo jednotka... Ve středu to jde na zotavovnu. Jenom doufám že se to dá dokupy protože nefunguje ani otvírání nádrže což je u tohoto nadčasového vozu celkem problém... ještě jednu podobnou poruchu a začnu to DAS AUTO testovat takhle http://www.youtube.com/watch?v=hL_4YP6ga78" onclick="window.open(this.href);return false;

Lety
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 35
Registrován: 29.09.2012 12:29

Re: nejdou otvírat dveře

Příspěvek od Lety »

nakonec zlomenej kabel k jednotce;-)

Pity84
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 27
Registrován: 27.11.2014 16:34

Re: nejdou otvírat dveře

Příspěvek od Pity84 »

dnes se mi také stalo, že nejdou otevřít dveře u řidiče z venku zevnitř to jde. koukám nefunguje to více lidem, ale ještě mě zajímá když zatáhnete za kliku jestli jde zlehka. U ostatních dveří je cítít určitý odpor napadlo mě táhlo, ale už se mi to jednou stalo a pak to začalo zase fungovat.
VW Passat 3C Variant 2.0 TDI BMP 2007

dieegoo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 73
Registrován: 28.01.2014 12:14

Re: nejdou otvírat dveře

Příspěvek od dieegoo »

Tenhle problém jsem měl taky. Stačilo pořádně praštit dveřma a od té doby mám cca 1.5 roku svatý pokoj.

passat2006
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 06.03.2012 00:07

Re: nejdou otvírat dveře

Příspěvek od passat2006 »

Zdravím, stejná závada jak popisujete u Passata B6 pokud sáhne někdo na kliku dveří dříve než je otevřeno dál.ovladačem klika nefunguje jde otevřít jenom zevnitř,planžetou otevřít nejde. U mě pomáhalo ze začátku stáhnout okno úplně dolů pak jen bouchání dveřmi při kontrole kabeláže mezi dveřmi a karoserií jsem narazil též na popraskanou izolaci na vodičích co vedou do dveří v té gumové průchodce zatím problém u řidiče.

mira114
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 23.05.2010 09:34

Re: nejdou otvírat dveře

Příspěvek od mira114 »

Zdravím, mám Passata B6 r.v. 2005. Nevíte někdo jestli se dá odemknout zámek pravých předních dveří tím, že na do něj přivedu napětí 12V. Pokud ano, do kterých drátů - barvy, pozice v konektoru. Z jednotky dveří jich jde k zámku 6. Nejlépe pokud máte někdo schéma zapojení. Předem díky za radu.

feky123
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 23.01.2017 13:08

Re: nejdou otvírat dveře

Příspěvek od feky123 »

Měl sem taky problém s otevíráním dveří u řidiče zvenku(klika neměla plnej rozsah při otevření)... po úplně zbytečným mordovaní polstrovani a stahovacky ve dveřích(těch nervů :x ) sem zjistil že klice zavazel jisticí kroužek od zámku dveří kterej se dotahne šroubem zboku dveří pod plastovou krytkou (ta blíž klice z venku dveří) .....takže kuchani dveří k prdu ale aspoň sem zjistil čím to bylo :drinks:

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“