B7 V. s el. kufrom - ako zabranit buchaniu kufra

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: B7 V. s el. kufrom - ako zabranit buchaniu kufra

Příspěvek od KJirka »

tak koukám, Saawe, že sis na sebe upletl pěknej bič :D Od té doby, co sis to auto koupil, jsi tady, česky řečeno, pečenej - vařenej a stále řešíš nějaký problémy. Tak ostatně, jestli máš vše již hotovo, jako kupříkladu já ( :laugh: ) je jen tvoje věc, jak volnej čas trávit. Nicméně pozor, auto má člověku sloužit a ne naopak :D :D :D
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
Saaw
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 338
Registrován: 19.01.2014 22:31
Bydliště: Bratislava

Re: B7 V. s el. kufrom - ako zabranit buchaniu kufra

Příspěvek od Saaw »

Ale ono to niesu problemy v pravom slova zmysle :D su to veci ktore bezny clovek neriesi, ale ja som typ cloveka ze ked vidim ze to moze pracovat krajsie a lepsie tak preco by to nemohlo tak pracovat? :D kufor funguje, bez problemov, ale preco musi trieskat ked su passaty ktorym to netrieska? ;)
Ja proste rad do veci vrtam a skusam co sa s tym da vykoumat. Ak nic, tak neriesim, ak vidim sancu tak to vyuzijem a spravim nieco lepsie. Ale auto je (klepem na vsetko drevo ktore mam okolo seba) v uplnom technickom poriadku - v perfektnom technickom stave - takmer nove auto, toto su skor take nespokojnosti z pasie co tu ja riesim :D
VW Passat B7 Variant Highline DSG 2.0 TSI 155 kW 211hp, Mocca anthrazit, 18" VW Kansas, interier hnedo-čierna koža + drevodekor Zebrano, Dynaudio, Kessy

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: B7 V. s el. kufrom - ako zabranit buchaniu kufra

Příspěvek od KJirka »

Já prostě zase na řadu věcí kašlu, nevrtám a nezkoumám :D Tím ale neříkám, že to je lépe nebo dobře. To jen cosi vypovídá o povaze :laugh:
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
Saaw
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 338
Registrován: 19.01.2014 22:31
Bydliště: Bratislava

Re: B7 V. s el. kufrom - ako zabranit buchaniu kufra

Příspěvek od Saaw »

Tak vies ako :D ja som este mlady, zavidim inym veci :D cize zavidim ked vidim ako sa Globalovi pekne zatvara kufor a chcem taku hracku aj ja :D a nie tu moju buchalku.
VW Passat B7 Variant Highline DSG 2.0 TSI 155 kW 211hp, Mocca anthrazit, 18" VW Kansas, interier hnedo-čierna koža + drevodekor Zebrano, Dynaudio, Kessy

Uživatelský avatar
BrunoC
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 377
Registrován: 28.09.2010 19:37
Bydliště: Slovensko, okolie NR
Kontaktovat uživatele:

Re: B7 V. s el. kufrom - ako zabranit buchaniu kufra

Příspěvek od BrunoC »

Tak ako?
VOLKSWAGEN Passat Variant 2.0 TDI / Highline / DSG / 125 kw / 2007 / RNS 510 / - detailed by BrunoC
my Black wagon

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: B7 V. s el. kufrom - ako zabranit buchaniu kufra

Příspěvek od ricom »

tak se tak nějak hoši obávám že vyřešit bouchající kufr nejde nijak.. jak já jsem rád, že jsem si tuhle dodělávku odpustil.. :blush: :smoke:

Uživatelský avatar
Saaw
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 338
Registrován: 19.01.2014 22:31
Bydliště: Bratislava

Re: B7 V. s el. kufrom - ako zabranit buchaniu kufra

Příspěvek od Saaw »

Nooo zatial som na nic neprisiel, az budem najblizsie na nejakej diagnostike tak skusim poziadat nech mi povedia index motorcekov. ale neverim, proste neverim! tomu ze sa to vyriesit neda. ked niektore passaty buchaju, a niektore nie
VW Passat B7 Variant Highline DSG 2.0 TSI 155 kW 211hp, Mocca anthrazit, 18" VW Kansas, interier hnedo-čierna koža + drevodekor Zebrano, Dynaudio, Kessy

Uživatelský avatar
Saaw
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 338
Registrován: 19.01.2014 22:31
Bydliště: Bratislava

Re: B7 V. s el. kufrom - ako zabranit buchaniu kufra

Příspěvek od Saaw »

No nove zistenie, teda aspon pre mna... Bol som nieco kupovat vo Volkswagene a ked uz som tam bol tak som sa spytal na to ake maju byt vzpery na kufry. chlapik mi pozrel v Etke ze na lavej strane mam 580 Nm vzperu a na pravej 460 Nm.. kvoli comu to je tak? predpokladam asi ze na lavej strane bude motor otvarania a na pravej motor zatvarania.. a pytal som ako to mavaju ine passaty, tak mi ukazal v etke asi 3-4 rozne dalsie varianty, resp indexy a niekde boli vyhradne s 580 nm a niekde vyhradne so 460Nm vzperami.. nebude prave v tom problem? ze prave tie 460 Nm vzpery su prilis slabe na tu vahu tak to proste neudrzia na konci a buchne to? ale vidim to tak ze skusim napisat niekam chlapcom do deutschlandu ak sa mi podari najst nejaky kontakt.. lebo ma to vazne serie, pred chvilou som videl novy medak e combik s elektrickym kufrom a to zatvaranie bola lahoda, neskutocne, ked ten kufor dosadol to bolo ako ked zavriete chladnicku, take jemne vcucnutie kufra, ziadne trieskanie..
VW Passat B7 Variant Highline DSG 2.0 TSI 155 kW 211hp, Mocca anthrazit, 18" VW Kansas, interier hnedo-čierna koža + drevodekor Zebrano, Dynaudio, Kessy

Uživatelský avatar
estefan007
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 22.11.2011 18:08

Re: B7 V. s el. kufrom - ako zabranit buchaniu kufra

Příspěvek od estefan007 »

Čauko, máš nejake nové info? Lebo ja mám tento problém tiež, kufor mi pri zatváraní plieska jak šialený. Mám variantu so 460N vzperami. I keď teraz keď je vonku chladno, tak kufrík zatvára krásne jemne. - nerozumiem tomu.
Som jednoznačne rozhodnutý vymeniť vzpery, mal som už dojednané nové silnejšie, ale po vzhliadnutí tých videí som znovu na začiatku. Naozaj nechcem vyhadzovať peniaze úplne zbytočne.

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: B7 V. s el. kufrom - ako zabranit buchaniu kufra

Příspěvek od ricom »

hoši co kdyby jste se na ty kufry podívali pořádně.. ty vzpěry s tím nemají vůbec nic společného.. prostě ke konci je tam mrtvej úhel, kdy to vzpěry pustí a volným pádem letí to víko dolů..
je to prostě debilně řešené a bouchat to bude vždy.. tohle se fakt soudruhům vůbec nepovedlo..

Uživatelský avatar
Hrasko
Profík
Profík
Příspěvky: 1003
Registrován: 09.12.2009 13:58
Bydliště: ...západ SVK

Re: B7 V. s el. kufrom - ako zabranit buchaniu kufra

Příspěvek od Hrasko »

Ricom,problem je v tom, ze jednemu klubakovi na B6 to vobec nebucha .Otazka je preco :mrgreen: ?
= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =
V beznádejnej situácii je po ruke vždy jedno riešenie : kladivo
= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Příspěvek od ricom »

Tak to asi dokazal nejak upravit. Vsem to boucha vis sam dobre. Ja trvrdim co jsem na to koukal ze to z principu provedeni bouchat musi

Patrik

siber
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 06.10.2013 18:38

Re:

Příspěvek od siber »

Mne uz tie dvere stihli rozmlatit zamok dveri ..oprava nastastie len cca50e. Obavam sa co bude dalej, ak sa s tým nic nespravi..kamera, ledky ? Teraz ked je vonku chladnejsie tak to bucha o dost menej. Cim to asi moze byt ?
vw passat combi, 2,0 TDI, r.v. 2011, 4motion

VW Golf 7 1.6 TDI 81 kw

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: B7 V. s el. kufrom - ako zabranit buchaniu kufra

Příspěvek od ricom »

hoši podívejte se na to pořádně když to zavírá.. jede do púlky pak ještě chvilku podrží a pak to prostě motory i vzpěry poustí. čtvrtku cesty to letí samospádem dolů..
ty motory prostě nemají chod až dolů to je celý problém.. říkám s tímhle neuděláte nic maximálně tlumit nějak ten náraz..

blbě navržené, blbě konstruované tak to prostě u Pašáků je.. tohle holt nezvládli hoši ve VW

Uživatelský avatar
estefan007
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 22.11.2011 18:08

Re: B7 V. s el. kufrom - ako zabranit buchaniu kufra

Příspěvek od estefan007 »

Nehovorím, že z velkej miery nemas pravdu, ale mne to v chladnom pocasi tak isto zatvara velmi luxusne, t.j. po celu drahu mi idu dvere pekne pomaly a to sa nejako nezhoduje s tvojou teoriou.

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“