Bixenony - problém

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Uživatelský avatar
Peterka72
Člen klubu
Příspěvky: 283
Registrován: 24.12.2010 20:15
Bydliště: Díra u Hanušovic

Bixenony - problém

Příspěvek od Peterka72 »

8) Nazdar pánové , prosím o radu .Turek 2006 bixenony s natáčením a přisvětlováním . V poslední době se mi stáva , když nastartuji a zapnu světla , tak se nechtějí rozhýbat , seknou se a zůstanou svítit kousek před auto . :negative: Musím vypnout světla , motor , znovu nastartovat , zapnout světla a pak se rozhýbou od sebe k sobě , dolů , nahoru a svítí normálně . Kde je problém , než začnu něco rozdělávat ? Díky . :?:

Uživatelský avatar
Peterka72
Člen klubu
Příspěvky: 283
Registrován: 24.12.2010 20:15
Bydliště: Díra u Hanušovic

Re: Bixenony - problém

Příspěvek od Peterka72 »

:?: Kluci , nikdo nic ? Nemůže se to sekat v těch plastových ozubených převodech a táhlech u světla ?

Uživatelský avatar
ojik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 190
Registrován: 09.04.2011 15:37
Bydliště: Ostrava

Re: Bixenony - problém

Příspěvek od ojik »

To jsou plastove prevody pouze na vypahovani a zandavani svetel,nebo se mylim? :oops:
I kdyz ty asi myslis jine kolecka nez ja.

Uživatelský avatar
Peterka72
Člen klubu
Příspěvky: 283
Registrován: 24.12.2010 20:15
Bydliště: Díra u Hanušovic

Re: Bixenony - problém

Příspěvek od Peterka72 »

:lol: Ojiku máš pravdu , ty jsou jen na vytahování světel . :roll: Už jsem neměl světla dva roky venku , tak jsem to drobek poplet . :wink:

Uživatelský avatar
vrbic
Člen klubu
Příspěvky: 365
Registrován: 21.01.2010 22:52
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Bixenony - problém

Příspěvek od vrbic »

Já mám trošku jiný problém a docela mně to, vzhledem ke stáří auta znérvózňuje :-/. Nějaké tipy než žačnu bombardovat servis? :( Všiml jsem si toho až dnes a je to "jen" v takhle spodní části.
Přílohy
967906_10203113127688418_662196943_n.jpg

Uživatelský avatar
yessmen
Profík
Profík
Příspěvky: 1192
Registrován: 28.08.2011 22:43
Bydliště: Jablonec n/N

Re: Bixenony - problém

Příspěvek od yessmen »

No jooo s takovou károu se přece nesmí do vlhka!! To je taková nedělní leštěnka.

to se jim zas něco povedlo... viz G7 sekce..
MY14 MK7 R
DeepBlue MK5 08.:R32 *SOLD*

Uživatelský avatar
vrbic
Člen klubu
Příspěvky: 365
Registrován: 21.01.2010 22:52
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Bixenony - problém

Příspěvek od vrbic »

Tak mi bylo řečeno, že je to v tomto období občasný jev u všech bi-xenonů. Do rána v garáži je to samozřejmě bez problému, uvidíme. Když se to bude opakovat, mám se zastavit na servise, ale říkal, že by to nemělo být pravidelný. Budu to sledovat :)

Allmax
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 22
Registrován: 26.10.2013 00:05

Re: Bixenony - problém

Příspěvek od Allmax »

U T2 je to normalne. Videl som uz viacej aut s tymto problemom. Ja mam 3 rocneho turka a tiez mi to robi, ale zacalo to az minulu zimu, ale nerobi mi to takto vela ako tebe. Ale inak poviem Ti, ze to nie je normalne, ked sa mi to prvykrat spravilo, tak som myslel, ze mi niekde svetlo netesni. Drahe auto a toto. No nestretol som sa s tym a nemyslim, ze je to ok!!!

Uživatelský avatar
vrbic
Člen klubu
Příspěvky: 365
Registrován: 21.01.2010 22:52
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Bixenony - problém

Příspěvek od vrbic »

Dnes za naprosto stejného počasí, nic. Tak nevim.

kochta
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 316
Registrován: 16.02.2008 21:55
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Bixenony - problém

Příspěvek od kochta »

tak tento problem teda nemam a nikdy jsem nemel

Petr26
Řidič
Řidič
Příspěvky: 81
Registrován: 26.01.2014 20:10
Bydliště: Brno - venkov

Re: Bixenony - problém

Příspěvek od Petr26 »

občas se mě to taky stane, ale u takřka nového T2 co má člen vrbič, tak by mě to hodně nasr.lo, protože u předešlýho auta, Škoda Superb se mě to stývalo taky a světlomety behěm roku zmatněly zevnitř, docela hrozným způsobem! Na T2 asi moc levný nebudou.Řešil bych to hned se servisem! Musí tak být nějaká netěsnost, kterou je potřeba zavčas vyřeši.Přeju hodně štěstí.
Passat B6 variant 3.2FSI

Allmax
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 22
Registrován: 26.10.2013 00:05

Re: Bixenony - problém

Příspěvek od Allmax »

Tiez som najskor myslel, ze je to netesnost, ale to sa vacsinou stane, ked buchnes auto. Toto je podla mna chyba od vyroby viacerych touaregov. Tento rok mi to este nespravilo, ale pockam ked bude poriadne mrznut a vonku bude vlhko. Urcite to chod reklamovat a daj vediet ako si pochodil.

Uživatelský avatar
vrbic
Člen klubu
Příspěvky: 365
Registrován: 21.01.2010 22:52
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Bixenony - problém

Příspěvek od vrbic »

Pokud to bude dělat znovu, mažu s tím na servis a stopro dám vědět. Snad to nebude třeba.

Uživatelský avatar
Peterka72
Člen klubu
Příspěvky: 283
Registrován: 24.12.2010 20:15
Bydliště: Díra u Hanušovic

Re: Bixenony - problém

Příspěvek od Peterka72 »

[quote="Peterka72"]8) Nazdar pánové , prosím o radu .Turek 2006 bixenony s natáčením a přisvětlováním . V poslední době se mi stáva , když nastartuji a zapnu světla , tak se nechtějí rozhýbat , seknou se a zůstanou svítit kousek před auto . :negative: Musím vypnout světla , motor , znovu nastartovat , zapnout světla a pak se rozhýbou od sebe k sobě , dolů , nahoru a svítí normálně . Kde je problém , než začnu něco rozdělávat ? Díky . :?:


:pleasantry: A co mě , nikdo neporadí ? To jsem jedinej kdo tohle řeší nebo řešil ? Předem díky :wink:

pluto
Řidič
Řidič
Příspěvky: 145
Registrován: 03.01.2011 21:37

Re: Bixenony - problém

Příspěvek od pluto »

vrbic píše:Pokud to bude dělat znovu, mažu s tím na servis a stopro dám vědět. Snad to nebude třeba.


Přesně toto jsme meli u nové Caddy, proběhla reklamace u olfincaru. Podle servisu se toto může objevovat a na reklamaci to není ( vyjádření IVG ). Časem to zmizelo a nyní je klid. Takže čekat. :D
Audi SQ5 336 k, 692 Nm., čip na 388 k, 812 Nm. černá
VW Caddy Comfort 2.0 TDi 103 kW, černá

Odpovědět

Zpět na „Touareg“