Vnútorné osvetlenie

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Uživatelský avatar
Nemo
Pilot
Pilot
Příspěvky: 786
Registrován: 18.03.2008 19:19
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Vnútorné osvetlenie

Příspěvek od Nemo »

Chalani mám malý prúser, včera odomknem pasaka a svetlo nesvieti, ani keď ho ručne zapnem, 5A poistka na pozícii 15 (mala by to byť ona) je v poriadku, nie je roztavená ani nič. Nesvieti mi komplet strop a kufor. Osvetlenie nôh fičí po otvorení dverí, všetko ostatné ok. Mohla by byť závada aj niekde inde ako v poistke? Môže sa stať, že keď odpáli žiarovku, hociktorú vnútri, že nebudú ostatné svietiť (pýtam sa ako blb aj keď to vylučujem, ale je to passat :-D ).
Alebo sú poprípade niekde v kufri ešte poistky k tomu alebo nejaký šteker čo by sa mohol povoliť? (Prevážal som totižto letné obuté 17" v kufri a trošku sa uvolnili a pobúchali mi po celom kufri :blush:
Dneska skúsim ešte preliezť poistky znovu a uvidím.
Ak máte nejaké rady alebo nápady, ktoré by mohli súvisieť s nesvietením budem rád :-)
Prvá láska vw bora 1,6 16v AZD
Momentálne Passat 2.0 TDI CR DSG :-)

Uživatelský avatar
azicko
Řidič
Řidič
Příspěvky: 78
Registrován: 03.03.2013 17:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Vnútorné osvetlenie

Příspěvek od azicko »

Ahoj, mne toto robi na golfe IV, stale som to este neriesil, ale robi mi to sporadicky ....raz ide ...raz nejde ...taky je to sprevadzane obcasnym prebliknutim, a pri tomto zvuku pocut akoby rele ...

Myslim si ze povod problemu bude niekde v elektrike ...spatna kostra ..zaoxidovane nekde neco ...myslim si ze treba hladat a preskrabavat ...

Ak kecam ..sorry :)

Michal

Uživatelský avatar
Nemo
Pilot
Pilot
Příspěvky: 786
Registrován: 18.03.2008 19:19
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: Vnútorné osvetlenie

Příspěvek od Nemo »

lenže mne svietilo a teraz nesvieti. žiadne blikanie ani podobné ťahy.
Prvá láska vw bora 1,6 16v AZD
Momentálne Passat 2.0 TDI CR DSG :-)

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“