Coming Home a alarm Magicar

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Uživatelský avatar
hany.h
Řidič
Řidič
Příspěvky: 102
Registrován: 26.01.2014 16:21

Coming Home a alarm Magicar

Příspěvek od hany.h »

Zdravim,
mam na aute autoalar magicar s pagerem.

Leaving Home
mam nastaveny na 15s coz funguje bez problemu a kdyz zavru pagerem auto driv,
svetla zhasnou a otevrene okna se mi zavrou. :good:

Coming Home
mam nastaveny na 15s.Pri odemknuti klicem auta funguje jak ma, ale pri odemknuti pagerem Coming Home nefunguje-svetla se nerosviti.

Nevedel by prosim nekdo, jak to nakodovat?
Dekuji....
Passat 3c kombi 2006 Praha

petryk1
Profík
Profík
Příspěvky: 1000
Registrován: 17.04.2013 20:28

Re: Coming Home a alarm Magicar

Příspěvek od petryk1 »

Asi to mas opacne, coming home je ze prides domov a zamknes a svetla dosvietia. Toto ti funguje. Leaving home je ze odchadzas a pri odomknuti ti rozsvieti sverla. Ak to robi pri pagery, pozri nastavenie pageru na leaving home.

ales.zdvorak
Člen klubu
Příspěvky: 35
Registrován: 06.06.2014 20:19
Bydliště: Břasy

Re: Coming Home a alarm Magicar

Příspěvek od ales.zdvorak »

ahoj,

nevím sice, kdo ti to montoval, ale máš to zapojené dobře, pagerem to nenastavíš! nejspíš máš verzi canbus, ale protože magicar má problém s prodlevou, že pokud je zapojenej centrál na can, tak se stává, že ti pager zobrazí, že je auto zamčený a přitom tomu tak není, takže se to zapojuje přímo na zámky dveří a tudíž auto nepozná, že jsi odemknul protože se to o to stará jednotka magicaru a ne CAN sběrnice, takže se ti nerozsvítí světla, po zamčení je to jiné, protože většinou světla zůstanou svítít po chcípnutí motoru, takže to nebere ze zamčení. jediná možnost je modul pro leaving home. mám to řešené uplně stejně. dělala mi to firma bluetuning v praze.
VW Passat 3C 2007 Variant, chip 125kw

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“