Problém s automatickým nastavením světel

TDi, TDi PD

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
rulez
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: 07.09.2014 09:53

Problém s automatickým nastavením světel

Příspěvek od rulez »

Čágos, nemáte někdo zkušenosti s aut. naklápěním světel u Passata B5.5 r.v.2003. Přestalo mi to fungovat z ničeho nic. Dneska jsem byl na diagnostice a píše mi to dvě chyby - 01537 a 01539. Nevím, jestli nejsou špatný ty čidla na nápravách nebo by to mohlo být ještě něčím jiným? Když jsem to chtěl vymazat ze seznamu závad, tak to bohužel nešlo. Dík moc za rady.
IMAG1247.jpg
IMAG1248.jpg

Uživatelský avatar
M@rty
Profík
Profík
Příspěvky: 1058
Registrován: 29.12.2008 14:32
Bydliště: Olomouc City
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od M@rty »

Auto je sníženo? ? zkontrolovat kabeláž a střiknout kontakty.popřipadně můžeš zkontrolovat to čidlo naklápění.

Odesláno z chyťil jsem syfl,tak bacha:D
Volkswagen Golf: je vyráběn od roku 1974 a oslavován jako ikona. Auto, po kterém byla pojmenována nejen třída vozidel, ale také celá generace automobilů - generace Golf.

rulez
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: 07.09.2014 09:53

Re: Problém s automatickým nastavením světel

Příspěvek od rulez »

Ne sníženo není, kabely sou ok a stříkat jsem to taky zkoušel. Jak poznám ale, který čidlo je ko?

pašik81
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 44
Registrován: 30.11.2009 22:54

Re: Problém s automatickým nastavením světel

Příspěvek od pašik81 »

Ted jsem to řešil na audi A8 , pokud bys mněl vadny nektery snimač u kola tak by ti to diag napsala např.(vadny snimač lz kola) takže u kol to asi nebude :sorry:

Uživatelský avatar
Accuphase
Řidič
Řidič
Příspěvky: 60
Registrován: 22.05.2009 16:20
Bydliště: Zlínský kraj

Re: Problém s automatickým nastavením světel

Příspěvek od Accuphase »

Ja bych to viděl u kol, napsalo to vadny snimač, potom nasledoval pokus o zakladni nastaveni a s vadnym snímačem nejde udelat, a piše to nenakalibrovano. V bloku merenych hodnot této jednotky se podivej, co to ukazuje, hledej hodnoty kolem 2.5V Jeden z nich bude asi vadny. S funkčnim čidlem uz pujde udelat zakladni nastaveni.
PASSAT Variant B5.5 V6 TDI /BDH/ 4motion HIGHLINE 05 & PASSAT sedan B5.5 1.9TDI /AVF/ 4motion HIGHLINE 02

nalimdnuerf
Řidič
Řidič
Příspěvky: 83
Registrován: 06.12.2013 06:26
Bydliště: Malacky (SK)

Re: Problém s automatickým nastavením světel

Příspěvek od nalimdnuerf »

Caute pani, viete mi poradit, popripade pridat foto, kde presne sa tieto cidla nachadzaju? mne to tiez prestalo automaticky nastavovat a mam to stale len v jednej polohe... nastastie neni v nudzaku... ale je to nastavene celkom normalne... ale neni to ono...
Dakujem pekne za Vase rady...

Uživatelský avatar
Accuphase
Řidič
Řidič
Příspěvky: 60
Registrován: 22.05.2009 16:20
Bydliště: Zlínský kraj

Re: Problém s automatickým nastavením světel

Příspěvek od Accuphase »

Sundej levé přední a zadní kolo a uvidíš hned...
PASSAT Variant B5.5 V6 TDI /BDH/ 4motion HIGHLINE 05 & PASSAT sedan B5.5 1.9TDI /AVF/ 4motion HIGHLINE 02

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“