hodnoty vstřiků-FOTO

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
Pavel Jerman
Řidič
Řidič
Příspěvky: 160
Registrován: 10.03.2014 15:45

hodnoty vstřiků-FOTO

Příspěvek od Pavel Jerman »

Ahoj, kluci muzete poradit ? Vstriky mam po repasu, ale stále auto nejede jak ma a špatný starty studeny, chytne třeba az na po desaty :/ vykon tak na 50 kw, repas turba, novy filtry olej, cerpadlo v nadrzi i tandemove, napichly jsme to a napsalo to tyto hodnoty vstriku, automechanik rikal, ze je to mozna gumickama na vstrikach, auto hrozne zere..drive spotřeba do 6 litru posledni měsíc kolem 9 litru,auto se na volnobech trese..nemate zkusenosti s tim ? Motor BKP 103 KW

Uživatelský avatar
Pavel Jerman
Řidič
Řidič
Příspěvky: 160
Registrován: 10.03.2014 15:45

Re: hodnoty vstřiků-FOTO

Příspěvek od Pavel Jerman »

Foto
Přílohy
2014-12-06 17.17.40.png

Krocan8
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 41
Registrován: 11.08.2012 03:57
Bydliště: Brno

Re: hodnoty vstřiků-FOTO

Příspěvek od Krocan8 »

hodnoty by měli mít odchylku max 2,0mg/str mezi sebou, ty máš víc než 4...
můžeš zkusit vstřiky přegumičkovat, ale při takových hodnotách se spíš připrav na jiný vstřiky nebo repas...

Uživatelský avatar
S7rny
Závodník
Závodník
Příspěvky: 561
Registrován: 02.09.2008 13:42
Bydliště: Žatec

Re: hodnoty vstřiků-FOTO

Příspěvek od S7rny »

Vstřiky máš po repasu nebo výměně u VW ? Pokud o tom nevíš,na BKP byla ve vw svolávačka,vymění ti je za nové ...
současnost: VW PASSAT B8 2.0TDI 110kW :-)
minulost: VW PASSAT 3C 2.0TDI CR :-(
minulost: VW GOLF V 1.9TDI PD :-(

Uživatelský avatar
Lukkii
Profík
Profík
Příspěvky: 1021
Registrován: 18.05.2014 11:41
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Re: hodnoty vstřiků-FOTO

Příspěvek od Lukkii »

ty čísla jsou opravdu hodně špatný. Hodnota se má pohybovat mezi +1 a -1. Tu svolávačku bych si prověřil a zkusil to uhrát...
Passat B8 2.0TDI, 110kw,DSG.Webasto,pACC, přestavba facelift Matrix, kapacitní volant/travel assist, Area View 360, PLA3, MIB2.5, RGB ambient 30 barev

Uživatelský avatar
Pavel Jerman
Řidič
Řidič
Příspěvky: 160
Registrován: 10.03.2014 15:45

Re: hodnoty vstřiků-FOTO

Příspěvek od Pavel Jerman »

Hoši na svolavacce jsem byl, po roce mi vstriky odesli a rekli mi ze na ne neni zaruka, tak mi je vyndali a dali at si je zrepasuju, tak sem to udelal a pak mi rekli ze tam zaruka je, ale ze cisla vstriku nejsou totozne jako ze svolavaci akce, a na vstriky rok předtím nikdo nesahnul, takze mi je v auto poly Příbram vyměnili za nějake ktere si nekdo z tech umělců tam vzal a me dali stare at si je zrepasuju a dam si je tam, ale jak vidim, tak vstriky stejne nejdou :( zjistil sem to tak; ze sem chtel od kamose poslat kod vstriku a poslal mi ten stary kod, a pak sem se dozvedel, ze ze svolavacky maj kod nejaky SX nebo tak nejak a ja mel jen S tak sem mu to rikal, a rekl mi ze mi vstriky asi vyměnil někde nejakej umelec, tak sem mu rekl ze auto predtim nikde nebylo u mechanika, tak pak uz nemel odpoved :( takze myslite ze gumickama to nebude ? Jinak repas me stal 9 tisic a nejdou :( ja uz fakt nevím, resim to uz 4 mesice, te auto nejede z toho to meli dva měsíce v autopoly, kde mi rekli, turbo KO vstriky KO a nezjistili nic a ještě mi auto odreli..nemate kdyztak nekdo funkční vstriky na prodej ?

Uživatelský avatar
Lukkii
Profík
Profík
Příspěvky: 1021
Registrován: 18.05.2014 11:41
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Re: hodnoty vstřiků-FOTO

Příspěvek od Lukkii »

Doporučuju zkusit tady někoho z fóra - sám ale nevím, jestli se tady někdo vyloženě tímhle zabývá...
Passat B8 2.0TDI, 110kw,DSG.Webasto,pACC, přestavba facelift Matrix, kapacitní volant/travel assist, Area View 360, PLA3, MIB2.5, RGB ambient 30 barev

Uživatelský avatar
S7rny
Závodník
Závodník
Příspěvky: 561
Registrován: 02.09.2008 13:42
Bydliště: Žatec

Re: hodnoty vstřiků-FOTO

Příspěvek od S7rny »

Uživatel "svanco" ... :good:
současnost: VW PASSAT B8 2.0TDI 110kW :-)
minulost: VW PASSAT 3C 2.0TDI CR :-(
minulost: VW GOLF V 1.9TDI PD :-(

Uživatelský avatar
Jirka.
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6214
Registrován: 12.05.2010 00:53
Bydliště: Praha

Re: hodnoty vstřiků-FOTO

Příspěvek od Jirka. »

Ale to ti ty vstřiky normálně podfukujou, gumičkama to nespravíš. Pokud vstřiky vyndáš tak na některém uvidíš na dosedací ploše černotu a ten to je. Umíme to kdyžtak opravit. VW to řeší výměnou hlavy.
ŠKODA 1000MB DE LUXE
ŠKODA 136GL Tuzex
Pásovec 3C 2.0TDI BKP Highline DSG
ŠKODA Octavia RS CEGA

Uživatelský avatar
Jirka.
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6214
Registrován: 12.05.2010 00:53
Bydliště: Praha

Re: hodnoty vstřiků-FOTO

Příspěvek od Jirka. »

i když jestli nějakej matlák hrabal do vstřiků a repasoval je tak ted můžou být navíc ko i ty vstřiky
ŠKODA 1000MB DE LUXE
ŠKODA 136GL Tuzex
Pásovec 3C 2.0TDI BKP Highline DSG
ŠKODA Octavia RS CEGA

Uživatelský avatar
Pavel Jerman
Řidič
Řidič
Příspěvky: 160
Registrován: 10.03.2014 15:45

Re: hodnoty vstřiků-FOTO

Příspěvek od Pavel Jerman »

V utery se to napichne zase a budu vedet vic..dneska jsem dal kamosovo vahu vzduchu a auto jede o poznani lepe..ale starty furt stejne..jeste vymenim svíčky v nejbližší dobe, zitra zmerim jak zhaveji a jestli nejsou KO.

Uživatelský avatar
Lukkii
Profík
Profík
Příspěvky: 1021
Registrován: 18.05.2014 11:41
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Re: hodnoty vstřiků-FOTO

Příspěvek od Lukkii »

Pavel Jerman píše:V utery se to napichne zase a budu vedet vic..dneska jsem dal kamosovo vahu vzduchu a auto jede o poznani lepe..ale starty furt stejne..jeste vymenim svíčky v nejbližší dobe, zitra zmerim jak zhaveji a jestli nejsou KO.

ještě mi řekni, jakou do toho bereš naftu?
Passat B8 2.0TDI, 110kw,DSG.Webasto,pACC, přestavba facelift Matrix, kapacitní volant/travel assist, Area View 360, PLA3, MIB2.5, RGB ambient 30 barev

Uživatelský avatar
Pavel Jerman
Řidič
Řidič
Příspěvky: 160
Registrován: 10.03.2014 15:45

Re: hodnoty vstřiků-FOTO

Příspěvek od Pavel Jerman »

omv maxxmotion diesel

Uživatelský avatar
Pavel Jerman
Řidič
Řidič
Příspěvky: 160
Registrován: 10.03.2014 15:45

Re: hodnoty vstřiků-FOTO

Příspěvek od Pavel Jerman »

Hoši dnes se mi stalo ze jsem jel do kopce na tempomat, mel sem nastaveno 100km/hod. Pri stoupani kopce mi auto kleslo samo na 80km/hod.aniz bych vypnul temponac ci slapl na brznu nebo plyn, auto neobvykle zere :/

Uživatelský avatar
Lukkii
Profík
Profík
Příspěvky: 1021
Registrován: 18.05.2014 11:41
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Re: hodnoty vstřiků-FOTO

Příspěvek od Lukkii »

jj je potřeba se tomu podivat na zoubek, jak se říká po "generálsku" ..)
Passat B8 2.0TDI, 110kw,DSG.Webasto,pACC, přestavba facelift Matrix, kapacitní volant/travel assist, Area View 360, PLA3, MIB2.5, RGB ambient 30 barev

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“