Bullock - zámek pedálů

Elektronika vozu + vše uvnitř

Moderátor: Olaf87

Odpovědět
Uživatelský avatar
Wlashack_cz
Závodník
Závodník
Příspěvky: 509
Registrován: 30.06.2014 23:14

Bullock - zámek pedálů

Příspěvek od Wlashack_cz »

Ahoj, používáte někdo zámek pedálů od firmy Bullock? Jaké máte zkušenosti (montáž, demontáž) a jaký model pasuje na automat? Líbí se mi verze ALARM.
Co jsem četl, tak různé zámky na volant jsou jen vyhozené peníze a klasický autoalarm už taky nikoho nezajímá. Defendlock je možná účinný ale jeho montáž nevypadá nejlépe.
Golfík VII 1.4 TSI 7°DSG

karlozs
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 226
Registrován: 09.03.2014 11:53

Re: Bullock® - zámek pedálů

Příspěvek od karlozs »

K pedálům by měl zloděj hodně blbý přístup.
Jsem četl, že u nových vozidel VW a dalších značek již není možné nastartovat bez sešlápnutí
spojkového pedálu, takže vozidlo by mělo být nenastartovatelné.
Myslím, že zamknutí pedálů je nejlepší volba ze všech různých zámků všehomožného.
Na parkovišti by si zloděj mohl vybrat auto, které bude klást méně překážek, ne?
Vlastní zkušenost s bullockem nemám, ale zatím si myslím, že to nebudou vyhozené peníze.
VW Golf VII Variant 1.4TGI
(verze s ocelovými láhvemi na CNG + multilink)

mirom11
Řidič
Řidič
Příspěvky: 130
Registrován: 22.06.2014 21:07

Re: Bullock® - zámek pedálů

Příspěvek od mirom11 »

Vypadá to dobre. Niečo také som presne hľadal. Akurat na manual si objednam to druhe. Keď tak potom dam vedieť ake to je, ale podla mňa aj jedna menšia prekážka v tom aby ti ho ukradli je lepšia ako žiadna.

rasto4444
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 304
Registrován: 06.01.2011 22:34

Re: Bullock® - zámek pedálů

Příspěvek od rasto4444 »

Chvilu som Bullock pouzival, nebol to sice original na golf VII ale z bratovej oktavie I. Podla mna je to vcelku dobra vec, urcite lepsie ako zamok volantu. Ale asi po 2 mesiacoch som to prestal pouzivat, tym ze to nebolo na golf VII tak to islo na tie pedale trochu tazsie a ked som sa potom zohol k pedalom, zistil som ze som si ich aj trochu poskriabal..
Golf 7 1.6 Comfortline+"Comfort,Winter"paket,"Rear Assist",nastavenie jazdného profilu, PC "Premium", "Composition Media" s CD, športové sedadlá

karlozs
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 226
Registrován: 09.03.2014 11:53

Re: Bullock® - zámek pedálů

Příspěvek od karlozs »

Tak měním názor, který jsem napsal před měsícem.
Zjistil jsem, že Golf má plastový pedál spojky. Neuvěřitelné.
Kdybych měl toto zabezpečení nějak obejít, tak bych ten spojkový pedál "rozdělil" na dvě části. Bullock by pak obepínal už jen ten plynový pedál a ten by už nemělo být problém s tím bullockem vytočit do polohy, aby mohl jít sešlápnout plyn.
Tady je vidět, že v rámci snižování hmotnosti (i nákladů) auta výrobce nahradil plastem co se dalo.
VW Golf VII Variant 1.4TGI
(verze s ocelovými láhvemi na CNG + multilink)

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektronika“