Zkušenost s AutoTOPRA Praha

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: Zkušenost s AutoTOPRA Praha

Příspěvek od ricom »

k Motorpowerovi doporučuji nevozit cokoliv co nemá piňdoura..

Jinak mohu vřele doporučit :thanks: :thanks:

zdvori
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 37
Registrován: 21.11.2014 20:04
Bydliště: Břasy

Re: Zkušenost s AutoTOPRA Praha

Příspěvek od zdvori »

Proč ??? :-D

Uživatelský avatar
Saaw
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 338
Registrován: 19.01.2014 22:31
Bydliště: Bratislava

Re: Zkušenost s AutoTOPRA Praha

Příspěvek od Saaw »

zdvori píše:Takže když ti budou měnit nevím co a prace bude na 8hodin, tak tam budeš 8hodin čekat a koukat na ne? :-)
Tak jakoooo :D Ja mam zatial mlade auto, moc nie je co opravovat (klopem na drevo) ale ked som bol teraz pred nedavnom na 60tisicovke tak som si tam pekne od 7:30 do 15:30 postal pri aute a nepohol som sa od neho ani na meter :D A detto teraz ked som bol menit kolesa na zimne, kukali na mna ako na debila ze aj na takyto ukon chcem byt pri aute ale ja som trval na svojom :D tak ale hold, doveruj original servisu, no ani bohovi :D
VW Passat B7 Variant Highline DSG 2.0 TSI 155 kW 211hp, Mocca anthrazit, 18" VW Kansas, interier hnedo-čierna koža + drevodekor Zebrano, Dynaudio, Kessy

Uživatelský avatar
skacel99
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9993
Registrován: 30.10.2008 15:25
Bydliště: Jevíčko

Re: Zkušenost s AutoTOPRA Praha

Příspěvek od skacel99 »

Story to je vskutku zajímavá,nechtěl bych nic podobnýho zažít. Nicméně by mě zajímala jedna věc - kolik tě tenhle špás ve výsledku stál a zaplatili ti alespoň ten zhořenej climatronic? Asi ne,že...

zdvori
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 37
Registrován: 21.11.2014 20:04
Bydliště: Břasy

Re: Zkušenost s AutoTOPRA Praha

Příspěvek od zdvori »

no kdybych to dal rovnou k bluetuning, tak jsem tam byl kolem 12tis s montáží, teď si to vynásob 2,5x zhruba ... clima se řeší přes pojištovnu, ale ta je mrtvá, takže asi ani to z nich nedostanu ... takže prachy od nich za montáž už neuvidím, protože topra si stojí za tím, že magicar namontovala a byl funkční a to, že mě tam otravovala chyba na zámku řízení, která neměla vliv na funkci, to je už můj problém, nicméně, když je někdo jako já člověk, kterej musí mít vše naprosto dokonalé a přesně jak má být ....

Uživatelský avatar
skacel99
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9993
Registrován: 30.10.2008 15:25
Bydliště: Jevíčko

Re: Zkušenost s AutoTOPRA Praha

Příspěvek od skacel99 »

Takže jseš v tom za 30K? Dobrá práce :good: Holt chybama se člověk učí

zdvori
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 37
Registrován: 21.11.2014 20:04
Bydliště: Břasy

Re: Zkušenost s AutoTOPRA Praha

Příspěvek od zdvori »

zhruba ...já to neberu jako uplně moji chybu, to je chyba firmy, která nabízí montáže něčeho, co neumí a sere se do toho ... pak když jim teče do bot, tak se akorát vymlouvají a lžou ... kdyby frajer řekl hned: "hele, sorry nefunguje nám to 100%, tak si to dejte udělat jinam, nic za to nechci, naše chyba" hotovo odjedu jinam ... a ne to rozesrat a mermomocí to zapojovat ... tohle je spíš upozornění pro lidi, aby neudělali chybu jako já, tam byla moje chyba to, že jsem hned poprvý auto nedal bluetuningu a platil práci předem ... to se přiznávám. a rozhodně si nic nevymýšlím a nehci firmu hanit kdyby se to opravdu nestalo. umím si vážit lidí, co tomu rozumí a umí, já jsem na to levej, proto si na to našetřím a dám si to někomu udělat. tady jde spíš o charakter člověka, že nedokáže příznat, že si nabral velký sousto a teď ho nemůže strávit.

Uživatelský avatar
selatko
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1238
Registrován: 23.08.2013 10:46
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkušenost s AutoTOPRA Praha

Příspěvek od selatko »

A proč ses nezeptal tady na fóru rovnou? Když píšeš, že seš tady často :)
VW Passat 3C Variant - 2.0TDi bez DPF - manual - 125kW BMR
-----------------------------------------------------------

zdvori
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 37
Registrován: 21.11.2014 20:04
Bydliště: Břasy

Re: Zkušenost s AutoTOPRA Praha

Příspěvek od zdvori »

To jsem sem ještě nechodil :-(

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Zkušenost s AutoTOPRA Praha

Příspěvek od KJirka »

to TOPRA auto pane, to koupit, to sluset :laugh: :laugh: :laugh:
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“