ČKP a povinné ručení. Už se to někomu stalo ?

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Uživatelský avatar
Wíťa
Člen klubu
Příspěvky: 2688
Registrován: 27.10.2008 05:15
Bydliště: Havl. Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: ČKP a povinné ručení. Už se to někomu stalo ?

Příspěvek od Wíťa »

koukam ze tady nekomu dochazej argumenty :-D no konecne :-D
nejchytrejsi nam nema co rict a nema odpovedi na otazky ja mam aspon takovou slusnost ze na otazku odpovim

ale to vy z CKP nemate :-D to uz je znamo :-D

jen pro zajimavost kolik ti je? nemel bych ti vykat? :-D :-D :-D
ja abych se nahodou moc nerozjel vuci starsimu panovi ke kteremu bych mel mit uctu jak se slusi :-D
NA PRODEJ díly golf iv http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=4 ... 6#p2381636" onclick="window.open(this.href);return false;
OPRAVY A RENOVACE SEDAČEK VW GOLF IV http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=46&t=260712" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
GeneHawkins
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1429
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: ČKP a povinné ručení. Už se to někomu stalo ?

Příspěvek od GeneHawkins »

Wíťa píše:
GeneHawkins píše:Nenapíšu, napsal sis to sám. Každou chvíli má pravdu leckdo. Nemám s tím problém. Mám problém s tím, abych uznával, že má pravdu ten, komu jsem dokázal opak.
ty jsi mi dokazal opak tim ze jsi mi napsal v poho ? to ze mi nekdo napise v poho pro me znamena ze nema argument a pravdu mam ja :-D samozrejme ty mi na to napises mysli si co chces ale opet me jen utvrdis v tom ze nemas argument a ze mam pravdu ja :-D
Argument proti čemu proboha???

Uživatelský avatar
Druzeta
Řidič
Řidič
Příspěvky: 192
Registrován: 21.07.2009 23:41
Bydliště: HK

Re: ČKP a povinné ručení. Už se to někomu stalo ?

Příspěvek od Druzeta »

GeneHawkins píše:
Druzeta píše:To že nejdou odevzdat značky v odhlášce není důvod k doregistraci (k dokončení polopřevodu)
V zákoně není napsáno že kdo chce odevzdat značky do depozitu že musí vozidlo přihlásit k registraci, důvod k doregistraci je pouze HODLANI provozování vozidla.

Zákon 56/2001 Sb.
§6
(1) Každý, kdo hodlá provozovat na území České republiky silniční motorové vozidlo a
přípojné vozidlo, je povinen tato vozidla přihlásit k registraci na předepsaném tiskopisu u
příslušného obecního úřadu obce s rozšířenou působností, s výjimkou osob, jejichž pobyt na území
České republiky netrvá déle než 185 dnů v příslušném kalendářním roce, (dále jen "žadatel").
Je vidět, že jseš opravdu odborník!
Vozidlo je samozřejmě registrováno, protože je v registru zapsáno. Používáš nevhodný paragraf, § 6 řeší "vydání technického průkazu"
To, co je povinen tazatel provést, jsou §§ 11 a 12, zápis změn. Povinnost do 10 pracovních dnů od vzniku skutečnosti.
O zápis změn se nemůže jednat, na zápis změn je formulář který se nepoužívá na dohlášení, na dohlášení je jiný formulář který se jmenuje: Přihláška k REGISTRACI vozidla do registru silničních vozidel
Je něco už jenom z toho názvu formuláře nepochopitelného o jaký úkon se jedná?
https://www.litomysl.cz/soubor_zobraz.p ... ozidla.pdf" onclick="window.open(this.href);return false;
Passat 3C 2.0TDI CBBB

Uživatelský avatar
Wíťa
Člen klubu
Příspěvky: 2688
Registrován: 27.10.2008 05:15
Bydliště: Havl. Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: ČKP a povinné ručení. Už se to někomu stalo ?

Příspěvek od Wíťa »

argument k tomu to co jsem ti psal:

ja na urade byl a chtel dat znacky do depozita na coz mi rekli ze to neni mozne pokud je vozidlo v poloprevodu, musite ho prihlasit
tak jsem ho tedy sel prihlasit a rekli mi nemate udelanou evidencku nelze prihlasit
jak mam udelat evidencku s autem ktere jsem koupil, bylo bolurany a nebyl v nem motor? na to ti evidencku nikdo neudela
z toho plyne ze vozidlo nejlze provozovat
a na urade mi nikdo nerekl, kdyz jsem to resil ze to tam musim nahlasit ze vozidlo momentalne nejde prihlasit, coz je uz jasny z toho kdyz tam resim problem s dohlasenim ze to v me situaci nejde, urednik mi mel rict co a jak a rekl neco? neeee jenom ze ho musim prihlasit nebo uzavrit pojistku, ale o tom ze bych mel takovy problem nahlasit mi nic nerekl, ale proc budu uzavirat pojistku kdyz ho neprovozuji a pojistka se tyka jen vozidel provozovanych. ale co tak ctu jinde tak kazdy kdo takovy problem mel soud vyhral. takze jsem opúet klidnej :-D

to tak rychle zapominas nebo co? napsal jsi mi na to jen: jo v poho to pro me neni vysvetlujici odpoved ty CKP GURU jeden :-D
NA PRODEJ díly golf iv http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=4 ... 6#p2381636" onclick="window.open(this.href);return false;
OPRAVY A RENOVACE SEDAČEK VW GOLF IV http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=46&t=260712" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
GeneHawkins
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1429
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: ČKP a povinné ručení. Už se to někomu stalo ?

Příspěvek od GeneHawkins »

Kua a co chceš, abych ti napsal? To, že ti někdo něco neřek, není žádný argument. Já se domnívám, že bys ho pojištěný měl mít a napsal jsem ti proč.
Kvůli ČKP ne, s těmi jsem řešil víc neprovozovaných věcí a vždy bez problému dořešil. Připrav se ovšem na to, že říct jim "neprovozoval jsem" nebude stačit. Doporučuju průběžně fotodokumentaci. Nic to nestojí a měl bys mít klid. Zatím to ještě zrušený není.
Pravděpodobně by se tedy dle zákona vyřešilo to neodevzdání značek písemným oznámením úřadu.

Hele, mně je fakt jedno, jak si to uděláš...

Uživatelský avatar
GeneHawkins
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1429
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: ČKP a povinné ručení. Už se to někomu stalo ?

Příspěvek od GeneHawkins »

Jo, a už jednou jsem tu psal, že s ČKP nemám nic společného. Ale jasně, piš si co chceš, já to dělám taky tak...

Uživatelský avatar
Wíťa
Člen klubu
Příspěvky: 2688
Registrován: 27.10.2008 05:15
Bydliště: Havl. Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: ČKP a povinné ručení. Už se to někomu stalo ?

Příspěvek od Wíťa »

GeneHawkins píše:0,3 promile nemá žádnou přímou spojitost s chlastáním. Natož pak s bezpečností jízdy.
opet se domnivas? nema? a ze spouta lidi kvuli 0,3 prisla o ridicak :-D proc? protoze to vliv ma!!!!!!!!!!!
NA PRODEJ díly golf iv http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=4 ... 6#p2381636" onclick="window.open(this.href);return false;
OPRAVY A RENOVACE SEDAČEK VW GOLF IV http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=46&t=260712" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
GeneHawkins
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1429
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: ČKP a povinné ručení. Už se to někomu stalo ?

Příspěvek od GeneHawkins »

Ne. Protože je to zákonem zakázáno.

Vyser si voko.

Uživatelský avatar
Wíťa
Člen klubu
Příspěvky: 2688
Registrován: 27.10.2008 05:15
Bydliště: Havl. Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: ČKP a povinné ručení. Už se to někomu stalo ?

Příspěvek od Wíťa »

GeneHawkins píše:Kua a co chceš, abych ti napsal? To, že ti někdo něco neřek, není žádný argument. Já se domnívám, že bys ho pojištěný měl mít a napsal jsem ti proč.
Kvůli ČKP ne, s těmi jsem řešil víc neprovozovaných věcí a vždy bez problému dořešil. Připrav se ovšem na to, že říct jim "neprovozoval jsem" nebude stačit. Doporučuju průběžně fotodokumentaci. Nic to nestojí a měl bys mít klid. Zatím to ještě zrušený není.
Pravděpodobně by se tedy dle zákona vyřešilo to neodevzdání značek písemným oznámením úřadu.

Hele, mně je fakt jedno, jak si to uděláš...
co chci? chci odpoved od nekoho kdo ma argument na svechno co se tu napise (coz jsi ty) to ze mi nekdo neco nerekl? ten urednik tam snad od toho je ne? nebo kdo jinej by mi to mel rict? moje mama? ta asi tezko :-D
jo takze ty se domnivas? ja mel za to ze clovek co si vsechny zakony vygoogli se nedomniva ale VÍ tak jak to tedy je? nejak se v tom vsem ztracis nemyslis? aspon si pamatuj co tu pises aby jsi neprotirecil a nedela ze sebe jeste vetsiho ..... nez je ;-) jednou tu pises ze jsi jednou resil pripad s CKP a pak zas pises nekolik pripadu co jsem s nima resil. to resis i cizi pripady nebo jak? ke vsemu jsi rekl ze je ti CKP u pr..le tak proc s nima resis cizi pripady kdyz jsou ti u pr..le? kdyby byla pravda, to co pises, ze ti jsou u pr..le tak nebudes resit jiny pripady a proc by jsi resil jiny pripady kdyz CKP jedna preci podle zakonu? a celou dobu ji tu obhajujes ze jednaji spravne? preci oni jednaji podle zakona a ty se jich zastavas :-D
NA PRODEJ díly golf iv http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=4 ... 6#p2381636" onclick="window.open(this.href);return false;
OPRAVY A RENOVACE SEDAČEK VW GOLF IV http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=46&t=260712" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Wíťa
Člen klubu
Příspěvky: 2688
Registrován: 27.10.2008 05:15
Bydliště: Havl. Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: ČKP a povinné ručení. Už se to někomu stalo ?

Příspěvek od Wíťa »

GeneHawkins píše:Ne. Protože je to zákonem zakázáno.

Vyser si voko.
tohle je odpoved pubertaka ne dospleho chlapa, ktery ma rozum pohromade a stoji si za svym nazorem, tim jsi opet dokazal svoji mentalitu :-D a opet nevim jestli se k tobe mam chovat jako k pubertakovi nebo ke stramu dedovi, porad jsi mi nerekl kolik ti je, ja se za to nestydim a reknu ti to rovnou, je mi 25 let, sere te ze nekdo mladsi a podle tebe hloupejsi te uz nekolikrat utrel a ty nemas odpoved na jeho otazky? :-D :-D :-D
protoze by ses zase musel jen domnivat? :-D

nechapu proc tu chces o necem diskutovat kdyz nemas argumenty, fakt nechapu a ty mi to asi nevysvetlis, to mi to spis vysvetli muj osmi letej synovec :-D
NA PRODEJ díly golf iv http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=4 ... 6#p2381636" onclick="window.open(this.href);return false;
OPRAVY A RENOVACE SEDAČEK VW GOLF IV http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=46&t=260712" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Wíťa
Člen klubu
Příspěvky: 2688
Registrován: 27.10.2008 05:15
Bydliště: Havl. Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: ČKP a povinné ručení. Už se to někomu stalo ?

Příspěvek od Wíťa »

Wíťa píše:
GeneHawkins píše:0,3 promile nemá žádnou přímou spojitost s chlastáním. Natož pak s bezpečností jízdy.
opet se domnivas? nema? a ze spouta lidi kvuli 0,3 prisla o ridicak :-D proc? protoze to vliv ma!!!!!!!!!!!
ty fakt nevis co pises? nebo co? to uz vypada na sklerozu :-D jak muzes tvrdit ze 0.3 nema zadnou spojitost s chlastnaim kdyz zakon rika neco jineho? jak sam pises? a zakonem se musi vsichni stejne jako CKP ridit, kde jsi teda prisel na to ze 0.3 nema s chlastanim zadnou spojitost? odpovim si sam ty jsi se zase domnival :-D kamo ty me fakt bavis, takovy co si nedokazou obhajit svuj nazor mam nejradsi :-D
NA PRODEJ díly golf iv http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=4 ... 6#p2381636" onclick="window.open(this.href);return false;
OPRAVY A RENOVACE SEDAČEK VW GOLF IV http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=46&t=260712" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
selatko
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1238
Registrován: 23.08.2013 10:46
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Re: ČKP a povinné ručení. Už se to někomu stalo ?

Příspěvek od selatko »

Hoši tady se rozjíždí strašný blbosti, to se ani nedá číst
VW Passat 3C Variant - 2.0TDi bez DPF - manual - 125kW BMR
-----------------------------------------------------------

ricom
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7993
Registrován: 02.06.2009 12:45
Bydliště: v prdeli

Re: ČKP a povinné ručení. Už se to někomu stalo ?

Příspěvek od ricom »

Topic o hovně.. Uživatel GeneHawkins to je fičák chlape.. Baví tě to ? :fool: :fool:

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: ČKP a povinné ručení. Už se to někomu stalo ?

Příspěvek od KJirka »

Wíťo, ty u toho něco hulíš ??? :laugh: :laugh: :laugh:
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
sharik4x4
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1348
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: ČKP a povinné ručení. Už se to někomu stalo ?

Příspěvek od sharik4x4 »

Tak od nového roku nás čekají pozitivní změny v přihlašováním aut,hlavně dovozy.Tak jsem zvědav jak tobude fungovat ve skutečnosti,zatím nejsou prováděcí předpisy,ale zákony jsou u schválený od 1.1.2015.Klasika v této banánové republice.
Jinak ČKP asi taky odzvoní, někomu asi už ta jejich legální zlodějina vadí a tak se také chystají změny k lepšímu.Pár soudů už ČKP prohrála a tak už brzy dojde k míchání karet a k změnám k lepšímu.
Uvidíme co nám nový rok přinese, a proto přejí hodně štěstí do nastávajícího roku nám prostým motoristům a již méně štěstí přeji těm, co se nám všemožně snaží ztrpčovat život a okrádat nás o naše peníze a čas. :D
Oprava vyvažovacích modulů na 2,0TDI a jiné pomsty od VW Group.www.vyvazovaky.cz,tel. 604543482

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“