motorový olej NANODRIVE - MILLER oils

2002 - 20..

Moderátor: Mára_VR6

Pravidla fóra
Moji milí příznivci všech Touaregů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Touaregů vkládejte do podsekce Můj Touareg a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mì obracejte v SZ.
Mára_VR6
Odpovědět
h.h8
Řidič
Řidič
Příspěvky: 97
Registrován: 18.10.2010 07:15

motorový olej NANODRIVE - MILLER oils

Příspěvek od h.h8 »

Ahoj nemáte někdo zkušenosti s oleji NANODRIVE - MILLER oils (http://www.nanodrive.cz" onclick="window.open(this.href);return false;) . Pokud se díváte na Primě na autosalon, tak je tam neustále reklamují. Jde mi o to jestli je to pouze placená reklama kvůli prodeji zboží, nebo se jedná o tak převratnouu technologii. Já do svého auta dávám Castrol longlife 5W30.... nebo jsem zkusil i aditivum TEC 2000, ale to nějak nezabralo.
Co si myslíte vy o nanodrive - Produkty jsou aditivovány nanočásticemi pro razantní snížení koeficientu tření, opotřebení součástí a pro zvýšení výkonu automobilu.

Uživatelský avatar
nogis
Závodník
Závodník
Příspěvky: 579
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: motorový olej NANODRIVE - MILLER oils

Příspěvek od nogis »

Manželce do Tiguana dávám EE LONGLIFE 5w40. Asi jediný, co ti k tomu můžu říct, že to maže. Ale víc ti stejně asi nikdo neřekne. Zvukově, spotřebou a asi i výkonově stejný s předchozím olejem Yacco VX 1000 FAP. Jestli jsou tam nějaký rozdíly, tak běžně neměřitelný. Pokud ho seženeš za podobný peníze jako "normální" olej, tak určitě neublíží, ale jinak za mě zbytečnost. :wink:
VW Golf VI variant, CFHC 146kW/415Nm TDIfun

VW Passat B8 variant R-line, CUAA 224kW/514Nm

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: motorový olej NANODRIVE - MILLER oils

Příspěvek od Mára_VR6 »

Je 4 témata dolů :x
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Odpovědět

Zpět na „Touareg“