rada passat 3c

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
Lukkii
Profík
Profík
Příspěvky: 1021
Registrován: 18.05.2014 11:41
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Re: rada passat 3c

Příspěvek od Lukkii »

tak to muze to tak byt - pokud si někdo zaklada na spotrebe proc ne - pak většinou mění zatuhlý turbo .- :rofl:
Já si jezdím podle nálady - někdy jedu po dálnici na pohodu v pravým a můžou mě všichni políbit, a někdy to sypu 180. Uprimne - když už to necháváme odborně chipnout, tak se chci občas svést.. :pleasantry:

A není nad to, když se na mě lepí frajer v sedmičkovým a já tak trochu jemně přiložím-... :tongue:
Passat B8 2.0TDI, 110kw,DSG.Webasto,pACC, přestavba facelift Matrix, kapacitní volant/travel assist, Area View 360, PLA3, MIB2.5, RGB ambient 30 barev

Uživatelský avatar
denis.82
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1701
Registrován: 29.01.2012 12:16
Bydliště: Zlín

Re: rada passat 3c

Příspěvek od denis.82 »

Lukkii píše:tak to muze to tak byt - pokud si někdo zaklada na spotrebe proc ne - pak většinou mění zatuhlý turbo .- :rofl:
Já si jezdím podle nálady - někdy jedu po dálnici na pohodu v pravým a můžou mě všichni políbit, a někdy to sypu 180. Uprimne - když už to necháváme odborně chipnout, tak se chci občas svést.. :pleasantry:

A není nad to, když se na mě lepí frajer v sedmičkovým a já tak trochu jemně přiložím-... :tongue:
....hmm,pak tomu jemne prilozi on a za pet sekund uz ho nevidis. :roll:
RS6 Performance 445kw

Uživatelský avatar
Lukkii
Profík
Profík
Příspěvky: 1021
Registrován: 18.05.2014 11:41
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Re: rada passat 3c

Příspěvek od Lukkii »

no tak těžko. Sedmičkovej passat v sérii se rozhodně nemůže chlubit bůhvíjakou dynamičností motoru, takovej sotva průměr...(
Passat B8 2.0TDI, 110kw,DSG.Webasto,pACC, přestavba facelift Matrix, kapacitní volant/travel assist, Area View 360, PLA3, MIB2.5, RGB ambient 30 barev

Uživatelský avatar
denis.82
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1701
Registrován: 29.01.2012 12:16
Bydliště: Zlín

Re: rada passat 3c

Příspěvek od denis.82 »

ja mam uz hodne dlouho zafixovane pri slove sedmickove....BMW. :pleasantry:
RS6 Performance 445kw

Uživatelský avatar
Lukkii
Profík
Profík
Příspěvky: 1021
Registrován: 18.05.2014 11:41
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Re: rada passat 3c

Příspěvek od Lukkii »

no joooooooooooo tak to pak jo. Sme ve VW svete takze sem mel na myslim pasika. Na BMW se sapat nebudu, to zas stojim nohama na zemi ;.)
Passat B8 2.0TDI, 110kw,DSG.Webasto,pACC, přestavba facelift Matrix, kapacitní volant/travel assist, Area View 360, PLA3, MIB2.5, RGB ambient 30 barev

Uživatelský avatar
hkr
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3268
Registrován: 08.08.2013 21:38
Bydliště: Praha

rada passat 3c

Příspěvek od hkr »

Lukkii píše:chlapi chlapi - vsici sme studovali základku počítám. Takže jednoduchá násobila, než se tu zhádáme ještě víc:
podívám se, na kolik mám nádrž (vč. rezervy). Natankuju plnou(třeba na "druhý vypnutí pistole") a jezdím. Napíšu si, kolik sem tam nasosal. Dojezdim do rezervy co předtím (odhad snad máme všici) a dotankuju. Vezmu kalkulačku a poměrně rychle uvidím, kolik sem na nádrž UJEL. plusminus mi vyjde spotřeba- samozřejmě nikdy ne na desetinu přesně, ale pravdivě - narozdíl od palubáku. Někomu vyjde průměr 8, někomu 6 a někomu 5,4 protože prostě jezdil dálky, na šesťoura kilo deset, 1950 otáček. Pak je to prostě reálný. No a někomu vyjde 12 litrů, protože ma v hajzlu třeba vstřiky, leje tam sajrajt a jezdí brzda plyn .
Jezděme každý, jak se komu chce. Hlavně když nám ti pásovci sloužej ne? :drinks:
Kde beres jistotu, ze meridlo vzdalenosti udava vzdalenost spravne?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Audi A6 C7 Limo 3.0TDI 180kW Quattro
Volkswagen Golf VI 1.6TDI 77kW DSG

Uživatelský avatar
Lukkii
Profík
Profík
Příspěvky: 1021
Registrován: 18.05.2014 11:41
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Re: rada passat 3c

Příspěvek od Lukkii »

rozhodne natolik spravne, abych urcil, jestli mi to zere 5 nebo 8. Ale to uz to myslim zabíhame do extremu, když zpochybnujem pomalu všechno, co ma v aute rucicky a cisla. Pak se muzem bavit ze ani stojan u cerpaci stanice neukazuje spravne natocene litry, protože část paliva se cestou do nadrze vypari a i ty bankovky se kteryma platíme, mají v tu chvili jinou hodnotu vlivem inflace a celej tenhle svet je...... :-D

Nee vazne: meric vzdalenosti pokud je vporadku, myslim ukazuje spravne km, s vyrobni odchylkou (narozdil od ukazatele spotreby, ktery musí danou hodnotu vypočítávat hned z několika velicin, a tam uz samozrejme muze docházet k nepřesnostem a hlavne casovym prodlevam ve zmenach hodnot...
Passat B8 2.0TDI, 110kw,DSG.Webasto,pACC, přestavba facelift Matrix, kapacitní volant/travel assist, Area View 360, PLA3, MIB2.5, RGB ambient 30 barev

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“