El.sklápěcí zrcátka Superb s přísvitem

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
Fillipho
Řidič
Řidič
Příspěvky: 158
Registrován: 30.09.2012 12:42
Bydliště: Děčín

El.sklápěcí zrcátka Superb s přísvitem

Příspěvek od Fillipho »

Zdravím moudřejší,
věc se má takto, mám origo zrcátka ze supa od r.v. 06, tedy po face, zrcátka jsou ve full výbavě, přísvit, paměť a sklop. Rozchodil jsem zatím jen přisvit nataháním a napinováním kabelů na stropní lampičku. Paměť neřeším, jelikož nemám sedačky s pamětí. Co však chci řešit je sklop. Mám passata po face r.v. 04, kde mám knoflík na ovládání zrcátek s funkcí sklopu. Po rozebrání tapce jsem zjistil, že štekr od zrcátek co vede do stahovačky je 12 pinovej, já měl osazených pinů 9, klasicky je 7 tzn. na sklop jsem měl nebo mám kabely dotažené už z výroby, napinoval jsem tedy ještě dva kabely na přísvit takže nyní jich mám 11 a na paměť jsou 4 piny, takže dohromady 15 pinů. Jde mi o to, že ve štekru pro ovládání zrcátek mám 6 kabelů, nevím zda 2ks na levé zrcátko, 2ks na pravé zrcátko a 2ks na výhřev? Chci aby mi zrcátka sklápěla na otočení knoflíku, což momentálně nefunguje :thk: takže nevím jak dál....
VW Passat B5.5 variant, 2004, 1.9 TDI-PD/74kW

Uživatelský avatar
Wíťa
Člen klubu
Příspěvky: 2688
Registrován: 27.10.2008 05:15
Bydliště: Havl. Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: El.sklápěcí zrcátka Superb s přísvitem

Příspěvek od Wíťa »

Z vyroby natahana kabelaz na sklápění když to to auto nemelo?
NA PRODEJ díly golf iv http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=4 ... 6#p2381636" onclick="window.open(this.href);return false;
OPRAVY A RENOVACE SEDAČEK VW GOLF IV http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=46&t=260712" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Fillipho
Řidič
Řidič
Příspěvky: 158
Registrován: 30.09.2012 12:42
Bydliště: Děčín

Re: El.sklápěcí zrcátka Superb s přísvitem

Příspěvek od Fillipho »

Taky mi to přišlo divný, ale je to tak, nebo k čemu jinému by bylo na štekru k zrcátku 9 pinů a ze zrcátka vede jen 7 pinů? Mám obyč zrcátka s integrovaným blinkrem výhřev a el.ovládání, čili 7 pinů, ale na tom štekru je 9 pinů a já doplnil další 2 piny o přísvit, jelikož zdířky ve štekru byly o tyto piny ochuzené, takže co jsou tedy ta dva kábliky? jedině sklop, páč paměť je solo 4 pinovej štekr na zrcátkách.
VW Passat B5.5 variant, 2004, 1.9 TDI-PD/74kW

Uživatelský avatar
xerxes
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10177
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: El.sklápěcí zrcátka Superb s přísvitem

Příspěvek od xerxes »

vyfot to

Uživatelský avatar
Fillipho
Řidič
Řidič
Příspěvky: 158
Registrován: 30.09.2012 12:42
Bydliště: Děčín

Re: El.sklápěcí zrcátka Superb s přísvitem

Příspěvek od Fillipho »

O víkendu udělám fotodokumentaci :wink:
VW Passat B5.5 variant, 2004, 1.9 TDI-PD/74kW

Uživatelský avatar
xerxes
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10177
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: El.sklápěcí zrcátka Superb s přísvitem

Příspěvek od xerxes »

o.k :wink:

Uživatelský avatar
chemlon
Profík
Profík
Příspěvky: 928
Registrován: 08.01.2010 12:56

Re: El.sklápěcí zrcátka Superb s přísvitem

Příspěvek od chemlon »

..ja som ich teraz nahadzoval mam sice bez blinkru ale steker je plny 12 pin a svetielka su samostatny steker 2 piny :D

Uživatelský avatar
Fillipho
Řidič
Řidič
Příspěvky: 158
Registrován: 30.09.2012 12:42
Bydliště: Děčín

Re: El.sklápěcí zrcátka Superb s přísvitem

Příspěvek od Fillipho »

chemlon píše:..ja som ich teraz nahadzoval mam sice bez blinkru ale steker je plny 12 pin a svetielka su samostatny steker 2 piny :D
To vím, však jsem na ně dával i inzerát :wink: . A kolik máš pinů na sklopu? jak máš ovládání zrcátek, budeš tam mít i funkci sklopu tam máš kolik pinů v tom štekru?pokud ti tedy funkce sklopu funguje :wink: . Tady u těch je to trošku jinak mám kombinaci malého 4 pinového štekru, kde je paměť a pak velký štekr, kde je osazeno 11 pinů, viz fotky které jsem stáhl zatím jen na passatplus.de, až se ktomu dostanu, nafotím své, je to de-facto kombinace těch dvou štekrů, jedna fotka kde je štekr jen 9 pinovej a k němu 4 pinovej malej, je štekr od zrcátka, které je sklopné s pamětí, ale bez přísvitu. Druhá fotka, kde je jen samotný štekr s 11 pinama je už s přísvitem i sklopem ale bez paměti, já mám kombinaci těchto dvou štekrů, tedy jak velký osazen 11 pinama, tak malý osazen 4 pinama pro paměť. Kabely ve stahovačce byly ve štekru pro zrcátko osazeny stejně jako na první fotce, tedy velký štekr s 9 pinama já jsem dopinoval jen 2ks kablíků pro přisvit a netahal jsem to do stahovačky ale rovnou na osvětlení stropní lampy. Takže teď mám ve štekru ze stahovačky do zrcátka plný počet pinů, což je 11 jak jsem zmínil, dva vedou solo na stropní lampu, zrcátka co mám teď origo z výroby jsou jen 7 pinové, tedy ochuzené o dva piny než co je nataženo ze stahovačky.
Přílohy
štekr s pamětí a el.sklopem bez přísvitu
štekr s pamětí a el.sklopem bez přísvitu
štekr bez paměti se sklopem přísvitem
štekr bez paměti se sklopem přísvitem
umfeldleuchte-1.jpg
umfeldleuchte-6.jpg
VW Passat B5.5 variant, 2004, 1.9 TDI-PD/74kW

Uživatelský avatar
chemlon
Profík
Profík
Příspěvky: 928
Registrován: 08.01.2010 12:56

Re: El.sklápěcí zrcátka Superb s přísvitem

Příspěvek od chemlon »

..ja mam v stekry 13 kablov 2hnede idu dokopy povodne zrkadla to znamena ele.vyhrievane,ovladane,sklopne a v novych spatnych + svietenie su dalsie 2 tie sa budu dopajat zvlast takze tebe by to mohlo ist tiez do jedneho stekra :roll:
Přílohy
WP_20141215_001.jpg

Uživatelský avatar
Fillipho
Řidič
Řidič
Příspěvky: 158
Registrován: 30.09.2012 12:42
Bydliště: Děčín

Re: El.sklápěcí zrcátka Superb s přísvitem

Příspěvek od Fillipho »

Já to mám vše v jednom štekru, ten druhý štekr je na paměť. Mě jde spíš o to, zda jsi měl už z výroby sklop? Pokud ano, kolik máč kabelů od ovládacího kolečka na zrcátka já mám 6 kabílků :wink:
VW Passat B5.5 variant, 2004, 1.9 TDI-PD/74kW

Uživatelský avatar
xerxes
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10177
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: El.sklápěcí zrcátka Superb s přísvitem

Příspěvek od xerxes »

kuknu na kablovačku mám nějakou

Uživatelský avatar
chemlon
Profík
Profík
Příspěvky: 928
Registrován: 08.01.2010 12:56

Re: El.sklápěcí zrcátka Superb s přísvitem

Příspěvek od chemlon »

..mam 6 kablov od vyroby sklopne :wink:

Uživatelský avatar
xerxes
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10177
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: El.sklápěcí zrcátka Superb s přísvitem

Příspěvek od xerxes »

Potvrzuji

Uživatelský avatar
Fillipho
Řidič
Řidič
Příspěvky: 158
Registrován: 30.09.2012 12:42
Bydliště: Děčín

Re: El.sklápěcí zrcátka Superb s přísvitem

Příspěvek od Fillipho »

Tak ty mám taky, takže komplet elektriku tam mám, tak proč to kua nejde? :baseball:
VW Passat B5.5 variant, 2004, 1.9 TDI-PD/74kW

Uživatelský avatar
Wíťa
Člen klubu
Příspěvky: 2688
Registrován: 27.10.2008 05:15
Bydliště: Havl. Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: El.sklápěcí zrcátka Superb s přísvitem

Příspěvek od Wíťa »

Nejde to protoze nemas mozky moturku prednich stahovacek ktery podporujou el sklopny zrcatka ;-) ty mas podle mě obycejny, takze idealne pro tebe koupit jen jednotku ktera ovlada sklopení ;-) cca 1500kc nova
NA PRODEJ díly golf iv http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=4 ... 6#p2381636" onclick="window.open(this.href);return false;
OPRAVY A RENOVACE SEDAČEK VW GOLF IV http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=46&t=260712" onclick="window.open(this.href);return false;

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“